EVLÂT ISTEME DUASI

Kizlar selamun aleykum sizden bi istegim olucak nette olmayan ama sonradan netine bakacak arkadaşlarima sesleniyorum site sahibinin adini biliyosunuz gamze

Gamzem biraz uzak kalacak onun için biraz zor olsada suan iyi degil yorgun ve bitkin sizlerden Allah rızasi guderek ona bi fatiha serif okur musunuz. Yuvasina sen huzur sglik ve salih evlat diler misiniz. Allah rizasi icin yalvariyorum arkadaşlar.
Ve gerçekten mazeretiniz yoksa okursaniz gamze kardesimizin adina yasin okutalim istiyorum eger izniniz varsa katilir mısiniz.
Bi mumin kardeşimizin hacetine kosarsaniz Rabbimde size hacetinize o kadar yaklastirir. Allah rizasi icin dualarinizi bekliyorum

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE) MAZERETLİ

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( )

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

Reengarenk Reengarenk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( )

Kızlar liste bu sekilde 4774 toplam okunacak sayimiz herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Duamız Ayet olduğu için abdestli okunması zorunlu bir dua ayrıca dua edilen kişi dua başlarken ve bitince niyet edip sadaka vermesi gerekiyor. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Okunan kişi

@Hayalimdi gercek oldu Hatice kardeşimizin hacetine diye okuyoruz.

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

Kizlar eksigim varsa şimdiden hakkinizi helal edin.

Kalani yaziyorum arkadaslar

Alinan 500 dü en son
Kalan 1000
Rabbim herkesden razi olsun

Kizlar bazilarinizin isimlerini bilmiyorum isimlerinizi soylerseniz ismen dua edilsin.
Rabbim hacetlerinizi simdiden kabul etsin.ve affiniza sığinarak gamze kardesimiz icin Allah rizasi guderek nolur bi fatiha okuyalim Allah razi olsun.

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE) MAZERETLİ

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( )

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

Reengarenk Reengarenk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( )

Kızlar liste bu sekilde 4774 toplam okunacak sayimiz herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Duamız Ayet olduğu için abdestli okunması zorunlu bir dua ayrıca dua edilen kişi dua başlarken ve bitince niyet edip sadaka vermesi gerekiyor. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Okunan kişi

@Hayalimdi gercek oldu Hatice kardeşimizin hacetine diye okuyoruz.

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

Kizlar eksigim varsa şimdiden hakkinizi helal edin.

Kalani yaziyorum arkadaslar

Alinan 500 dü en son
Kalan 1000
Rabbim herkesden razi olsun
200 aldım kalan :800

Kızlar gormeyen arkadaslarimiz icin yazimi bi kez daha yenilemek istedim lutfen dualarinizi eksik etmeyin

Kizlar selamun aleykum sizden bi istegim olucak nette olmayan ama sonradan netine bakacak arkadaşlarima sesleniyorum site sahibinin adini biliyosunuz gamze

Gamzem biraz uzak kalacak onun için biraz zor olsada suan iyi degil yorgun ve bitkin sizlerden Allah rızasi guderek ona bi fatiha serif okur musunuz. Yuvasina sen huzur sglik ve salih evlat diler misiniz. Allah rizasi icin yalvariyorum arkadaşlar.
Ve gerçekten mazeretiniz yoksa okursaniz gamze kardesimizin adina yasin okutalim istiyorum eger izniniz varsa katilir mısiniz.
Bi mumin kardeşimizin hacetine kosarsaniz Rabbimde size hacetinize o kadar yaklastirir. Allah rizasi icin dualarinizi bekliyorum

X