EVLÂT ISTEME DUASI

400 daha aldim gamzem duz 3000

Allah kabul etsin ama benim evin isi duruyo yemekte yapmadim helal edin bu kadar okuyabildim. Cunku daha surelerim ve cuzlerim var hadii opuyom sizi.

Bir de nolur yanliş anlamayin meryem suresiyle ilgileniyom ya gamze ondan yetişebildigim kadar burayada yardim ediyom nolur kusuruma bakma olur mu canim

Canım zaten çok çok okumussun evinin işini ihmal etme sen evinle ilgilen ben de buralardayım yazarım yardımcı olurum okuyamiyorum zaten

Anifem burdaymisin canim sana slm vereyim benim elektrik geldi simdi tel sarjda evi temizlicem çikmadan sana slm vereyim dedim öpuyom seni senin sureler yetismezse yardim ederim ayseme soyle yinede olur mu

Canım zaten çok çok okumussun evinin işini ihmal etme sen evinle ilgilen ben de buralardayım yazarım yardımcı olurum okuyamiyorum zaten
Ayni anda mi yaziyoz birbirimize bu kadar olur kalp kalbe karsiymis canim seviyom s3ni ben çiktim aksam yazarim yine Allaha emanet olun

@cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
@HemDeliHemAsik(mazeretli)
@ikraberraol
@Umutvar123
@bezginblog
@annesinineseri
@Gullbahcemm
@Mirac46
@Hayalimdi gercek oldu (Mazeretli)
@cansu_tr
@glmserser mazeretli
@zeynoc17
Monalisa09
Z Zehra_gns
Reengarenk
sonbaharyagmuru

Kızlar liste bu şekilde olsun adet olarak 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Duamız Ayet olduğu için abdestli okunması zorunlu bir dua ayrıca dua edilen kişi dua başlarken ve bitince niyet edip sadaka vermesi gerekiyor. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Okunan kişi

@ mirac46 Duygu

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

KALAN 2750

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…