EVLÂT ISTEME DUASI

junes arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

* Sevgili arkadaşlar, liste yapıldıktan sonra Snigurucka arkadaşımız mazeretlenmiş. Onun için onun payını paylaşalım.

1- annesinineseri - Eser -682-okudu + 113-okudu
2- nursevdi - Nurseven -682-okudu + 113-okudu
3- C cansu_tr - 682 + 113-okudu
4- Edanur86 - Sevim -mazeretli
5- V Vavin - 682 + 113-okudu
6- A almasy -Selma -682 + 117-okudu
7- junes -Aysel-682-okudu + 113 -okudu
8- Snigurucka -mazeretli

Sevgili arkadaşlar;
Bugün junes Aysel arkadaşımızın duasına başlıyoruz.
Duası: "Hayırlı vakitte sağlıklı bir hamilelik geçirebilmek ve sağlıklı, sıhhatli evlat sahibi olmak istiyorum."
Allah kolaylık versin.

Herkes okudu sevgili junes
Dua bitiminde de sadakanızı veriyorsunuz.
Allah kabul eder inşaallah.

Snigurucka arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri - Eser -682-okudu
2- nursevdi - Nurseven -682
3- C cansu_tr -682-okudu
4- Edanur86 - Sevim -682-okudu
5- V Vavin - mazeretli
6- A almasy -Selma -682-okudu
7- junes -Aysel-682-okudu
8- Snigurucka -682-okudu

Sevgili arkadaşlar;
Snigurucka arkadaşımızın duası da bitmek üzere. nursevdi hanım kaldı bir tek.
Sizlerle birlikte birbimize dua okumak güzeldi ama ben de bu liste tamamlanınca ayrılacağım. Devam ettirmek isteyen varsa lütfen devam ettirsin. Ben işlerimden dolayı hiç vakit ayıramıyorum.

A almasy ben zaten ayrılmak istediğimi size de söylemiştim; çok yavaş ilerliyor maalesef.

Bir de benim de artık iş yoğunluğum ve seyahatlerim olacak, emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Bende ayriliyorum simdilik.Haftaya transferim var Rabbim nasip ederse,biraz yogun olacagim icin vaktim olmayacak.
Kizlar hakkinizi helal edin.
Rabbim en kisa zamanda hepimize hayirli ve saglikli evlatlar nasip eder insallah.

Bende devam edemeyeceğim kızlar.. hepinizden ayrı ayrı allah razı olsun haklarinizi helal edin... inşallah en kisa zamanda hayırlı haberlerinizi almak nasip olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…