EVLÂT ISTEME DUASI

A almasy canım beni listeye eklemeni istemiştim ama siz eklemeyince ben başka dua gruplarına dahil oldum beni listenize eklemeyin olur mu Allah dualarınızı kabul etsin inşallah.

junes arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

* Sevgili arkadaşlar, liste yapıldıktan sonra Snigurucka arkadaşımız mazeretlenmiş. Onun için onun payını paylaşalım.

1- annesinineseri - Eser -682-okudu + 113
2- nursevdi - Nurseven -682-okudu + 113
3- C cansu_tr - 682 + 113
4- Edanur86 - Sevim -mazeretli
5- V Vavin - 682 + 113
6- A almasy -Selma -682 + 117
7- junes -Aysel-682-okudu + 113
8- Snigurucka -mazeretli

Sevgili arkadaşlar;
Bugün junes Aysel arkadaşımızın duasına başlıyoruz.
Duası: "Hayırlı vakitte sağlıklı bir hamilelik geçirebilmek ve sağlıklı, sıhhatli evlat sahibi olmak istiyorum."
Allah kolaylık versin.

A almasy canım beni listeye eklemeni istemiştim ama siz eklemeyince ben başka dua gruplarına dahil oldum beni listenize eklemeyin olur mu Allah dualarınızı kabul etsin inşallah.
Sizin de dualarınızı Rabbim kabul etsin.
Biz liste başa dönünce ekleyelim demiştik. Sizi listeye almadık gibi bir yanlış anlaşılma olmasın.
Sevgiler...

junes arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

* Sevgili arkadaşlar, liste yapıldıktan sonra Snigurucka arkadaşımız mazeretlenmiş. Onun için onun payını paylaşalım.

1- annesinineseri - Eser -682-okudu + 113-okudu
2- nursevdi - Nurseven -682-okudu + 113-okudu
3- C cansu_tr - 682 + 113
4- Edanur86 - Sevim -mazeretli
5- V Vavin - 682 + 113-okudu
6- A almasy -Selma -682 + 117-okudu
7- junes -Aysel-682-okudu + 113 -okudu
8- Snigurucka -mazeretli

Sevgili arkadaşlar;
Bugün junes Aysel arkadaşımızın duasına başlıyoruz.
Duası: "Hayırlı vakitte sağlıklı bir hamilelik geçirebilmek ve sağlıklı, sıhhatli evlat sahibi olmak istiyorum."
Allah kolaylık versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…