EVLÂT ISTEME DUASI

annesinineseri annesinineseri arkadaşımız için 596 okuyoruz. Okumaya başlayabiliriz.

1- annesinineseri annesinineseri
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -
3- C cansu_tr -
4- nyks_42 nyks_42 -
5- Edanur86 Edanur86 - Sevim -
6- V Vavin -
7- A almasy -Selma -
8- R rengerenkcicekler - Meliha -

annesinineseri annesinineseri arkadaşımızın duası için de sanırım 5 gün yeterlidir. Sevgili annesinineseri annesinineseri sadakanızı ayırdığınızı ya da verdiğinizi düşünüyorum. Allah kolaylık versin arkadaşlar.
evet canım ayırdım sadakamı. bu arada ismim eser.. şimdiden okuyan okuyamayan herkesten Allah razı olsun... tüp bebek yaptırdım, sonuç bekliyorum.. cuma günü netleşecek.. bunun için dua ederseniz sevinirim:dua::emir_bebek:

evet canım ayırdım sadakamı. bu arada ismim eser.. şimdiden okuyan okuyamayan herkesten Allah razı olsun... tüp bebek yaptırdım, sonuç bekliyorum.. cuma günü netleşecek.. bunun için dua ederseniz sevinirim:dua::emir_bebek:

annesinineseri annesinineseri icin Okudum.
Eser canim Rabbim insallah o icindeki yavrunu sana sımsıkı tutundurur,9ay 10 günü tamamlandıktan sonrada sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Rabbim dualarımızı kabul etsin.

annesinineseri annesinineseri icin Okudum.
Eser canim Rabbim insallah o icindeki yavrunu sana sımsıkı tutundurur,9ay 10 günü tamamlandıktan sonrada sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Rabbim dualarımızı kabul etsin.
Ayyy canım inşallah.. Hayırlısıyla inşallah.. Rabbim isteyen herkese, hepimize nasip etsin..

C cansu_tr arkadaşımız için 682 okuyoruz. Okumaya başlayabiliriz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser-
3- C cansu_tr - (mazeretli)-
4- nyks_42 nyks_42 -
6- V Vavin -
7- A almasy -Selma -

C cansu_tr arkadaşımızın duası için 5 gün yeterlidir sanıyorum. Genelde erken bitiriyoruz ama biz yine de 5 gün diyelim. Sevgili C cansu_tr siz sadakanızı ayırın. Allah kolaylık versin arkadaşlar.
Sadakami verdim ben canlar çok teşekkür ediyorum hepinize

C cansu_tr arkadaşımız için 682 okuyoruz. Okumaya başlayabiliriz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser-
3- C cansu_tr - (mazeretli)-
4- nyks_42 nyks_42 -
6- V Vavin -
7- A almasy -Selma -

C cansu_tr arkadaşımızın duası için 5 gün yeterlidir sanıyorum. Genelde erken bitiriyoruz ama biz yine de 5 gün diyelim. Sevgili C cansu_tr siz sadakanızı ayırın. Allah kolaylık versin arkadaşlar.
Bu beş gün çok iyi oldu canım ben düzenli olarak okuyabiliyorum . Allah inşallah hepimizin duasını kabul etsin.

X