EVLÂT ISTEME DUASI

Birbirimizi sıkıştırmaya gerek yok sanırım. Böyle güzel. Ben de çok yetişemiyorum çok hızlı olamıyorum. Hem iş hem ev hem başka okumalar da.

Birbirimizi sıkıştırmaya gerek yok sanırım. Böyle güzel. Ben de çok yetişemiyorum çok hızlı olamıyorum. Hem iş hem ev hem başka okumalar da.
aynen cnm bi de 7/24 burayı takip eden insanlar değiliz 5 gün içinde illaki giriliyor buraya... tşk ederiz takibin için de.. emeğine sağlık .. diğer arkadaş da güzel takip ediyordu. herkesten allah razı olsun

C cansu_tr arkadaşımız için 682 okuyoruz. Okumaya başlayabiliriz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser-
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -
3- C cansu_tr - (mazeretli)-
4- nyks_42 nyks_42 -
5- Edanur86 Edanur86 - Sevim -
6- V Vavin -
7- A almasy -Selma -
8- @rengerenkcicekler - Meliha -

C cansu_tr arkadaşımızın duası için 5 gün yeterlidir sanıyorum. Genelde erken bitiriyoruz ama biz yine de 5 gün diyelim. Sevgili C cansu_tr siz sadakanızı ayırın. Allah kolaylık versin arkadaşlar.

C cansu_tr arkadaşımıza okudum.Rabbim kabul etsin inşallah.

C cansu_tr arkadaşımız için 682 okuyoruz. Okumaya başlayabiliriz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser- okudu
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -
3- C cansu_tr - (mazeretli)-
4- nyks_42 nyks_42 -
5- Edanur86 Edanur86 - Sevim - okudu
6- V Vavin -
7- A almasy -Selma - okudu
8- @rengerenkcicekler - Meliha - okudu

C cansu_tr arkadaşımızın duası için 5 gün yeterlidir sanıyorum. Genelde erken bitiriyoruz ama biz yine de 5 gün diyelim. Sevgili C cansu_tr siz sadakanızı ayırın. Allah kolaylık versin arkadaşlar.
Okudum. Allah kabul etsin.

Kızlar.. dualarınızı için tekrar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun.. bugün sonucumu aldım Rabbime şükürler olsun hamileyim:anneadayı:.. inşallah en kısa zamanda herkesin güzel haberlerini alırız.. :anne:
Anaa ne güzel bı haber çok sevindim kız Allahim güzel bı hamilelik geçirmeni ve kucağına almayı nasip eder inşallah

Kızlar.. dualarınızı için tekrar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun.. bugün sonucumu aldım Rabbime şükürler olsun hamileyim:anneadayı:.. inşallah en kısa zamanda herkesin güzel haberlerini alırız.. :anne:

Ay canım cok sevindim.:KK49:
Rabbim sağlıklı hayırlı bi şekilde kuçağına almayı nasip etsin inşallah.

Canimmm cok cok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayi hayirli bir evlat yesistirebilmeyi nasip etsin:KK200:

Canim tebrik ederim Rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin❤

X