EVLÂT ISTEME DUASI

Ama gruptan ayrılan arkadaşa katılıyorum cok yavaş ilerliyo dualar.
Aslında bölünerek paylaşılırsa sayı olarak daha kolay ve daha cabuk bitirmiş oluruz.
Diğer dua gruplarında hep bölerek yaptığımız için,kişi başına düşen sayılar daha cabuk okunuyor.

Ama gruptan ayrılan arkadaşa katılıyorum cok yavaş ilerliyo dualar.
Aslında bölünerek paylaşılırsa sayı olarak daha kolay ve daha cabuk bitirmiş oluruz.
Diğer dua gruplarında hep bölerek yaptığımız için,kişi başına düşen sayılar daha cabuk okunuyor.
Canim madem oyle ama ben nedense seninde dua aldigini gormedim

QUOTE="Edanur86, post: 57388492, member: 342277"]Ama gruptan ayrılan arkadaşa katılıyorum cok yavaş ilerliyo dualar.
Diğer dua gruplarında hep bölerek yaptığımız için,kişi başına düşen sayılar daha cabuk okunuyor.[/QUOTE]

Daha mantikli hem kimseye haksizlik olmadan herkes ayni sayiyi okumus olur. Yoksa bu gidisle sen bana aldin ben sana aldim olcak..

Son düzenleme:
Canim madem oyle ama ben nedense seninde dua aldigini gormedim

Canım heralde kacırmışsın mazeretliyim, ondan önce 500tane okumuştum hatta sormuştum kac defa mazeretliykende okuna biliniyormu diye.bana mazaretliyken okunamaz dedikleri için kaç gündür okuyamıyorum yarın inşallah başlıyacağım.eski mesajlara bakarsan aldığımı görüraün canım.

QUOTE="Edanur86, post: 57388492, member: 342277"]Ama gruptan ayrılan arkadaşa katılıyorum cok yavaş ilerliyo dualar.

Daha mantikli hem kimseye haksizlik olmadan herkes ayni sayiyi okumus olur. Yoksa bu gidiale sen bana aldin ben sana aldim olcak..[/QUOTE]

Diğer grupta bölüştüğümüz için daha rahat ve seri oluyo cünkü.

dvtb dvtb canim ben 2 gundur giremedim o yuzden etiket yapamadim kusura bakma arada aksamalar olsa da herkes birbirine az da olsa okumaya calisiyor. Cikma lütfen arkadaslar gorseydi sadakani verdigini alirlardi muhakkak.

dvtb dvtb canim ben 2 gundur giremedim o yuzden etiket yapamadim kusura bakma arada aksamalar olsa da herkes birbirine az da olsa okumaya calisiyor. Cikma lütfen arkadaslar gorseydi sadakani verdigini alirlardi muhakkak.
ben çıktım teşekkür ederim ilginize ama devam etmek istemiyorum hak gözetilmiyor çünkü herkesin sırası geçince kenara çekilip beklediğini düşünüyorum hakkımı helal etmiyorum ki siz biliyorsunuz Dil-i bitab Dil-i bitab okullar açıldı(okul müdür yardımcısı olarak) ne kadar yoğun çalıştığımı ve ben bu durum size özelden yazdım yine de elimden geldiğince ihmal etmemeye çalıştım ama aynı özveriyi göremedim

evet herkes gerektiği kadar katılım sağlamıyo olabilir ama ben dvtb dvtb arkadaşımızın biraz fevri davrandığını düşünüyorum. tekrar tekrar baktım pazar 20.00 de sadakanı ayır denmiş, pazartesi 09:30 da ayırmış ve 12:00 de tamamını almış.. ( önceki okumalar da da fazla fazla okumuş Allah razı olsun hakkını inkar edecek değilim tabiki ) ama hak helal etmemek hele ki böyle bir amaç için okunan dua da.. ben vicdanen kendimi çok rahatsız hissediyorum.. kartopu1988 kartopu1988 arkadaşımızın da dediği gibi tekrar okuyalım..

evet herkes gerektiği kadar katılım sağlamıyo olabilir ama ben dvtb dvtb arkadaşımızın biraz fevri davrandığını düşünüyorum. tekrar tekrar baktım pazar 20.00 de sadakanı ayır denmiş, pazartesi 09:30 da ayırmış ve 12:00 de tamamını almış.. ( önceki okumalar da da fazla fazla okumuş Allah razı olsun hakkını inkar edecek değilim tabiki ) ama hak helal etmemek hele ki böyle bir amaç için okunan dua da.. ben vicdanen kendimi çok rahatsız hissediyorum.. kartopu1988 kartopu1988 arkadaşımızın da dediği gibi tekrar okuyalım..
düşüncenize saygı duyarım tekrar okunmasını istemiyorum sıradaki arkadaşa haksızlık olmasın ben okudum zaten gruptan çıkmak istiyorum teşekkürler. Dil-i bitab Dil-i bitab

Edanur86 Edanur86 için okuyoruz. Sadakani agir canim
1- annesinineseri annesinineseri
3- @ftmclk
4- Dil-i bitab Dil-i bitab [/USER]
annesinineseri annesinineseri [/user]
annesinineseri annesinineseri [/B][/COLOR]
7- @zeynoc17
8- [USER=902090]@Sabirsiz-bklyn

9- @nyks_42
10- S Sabr-Sukur-Dua
12- kartopu1988 kartopu1988
13- Edanur86 Edanur86
KALAN 4774
KİZLAR HERKES KATİLİM YAPSİN LUTFEN[/USER]
[/USER][/USER]

Sadakamı ayırdım canım.

7.inci Tüp bebek Tedavisindeyim.
bugün iğnelerimin 8inci günüydü biraz kötü ilerliyo bu ara Duaya cok ihtiyacım var.
Ne olur bana dua edin bu tedavimde Rabbim sağlıklı ve hayırlısıylan bi evlat nasip etsin inşallah.

Allah hepinizden razı olsun.

500 aldım ben

X