Evlat için 41 Yasin Topluyorum

Balanne26

Çok şükür, bin şükür, sonsuz şükür
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2014
2.002
2.862
Merhaba hanımlar,

Bebek tedavisi görüyorum, en büyük arzum Allah’ın izniyle hayırlı, sağlıklı, salih evlat sahibi olabilmek. Rabbim benim gibi isteyen herkesin gönlüne göre evlatlar versin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşaAllah.
Yer gök dua ile Rabbim ol desin yeterki, bunun için 41 Yasin topluyorum. Allah rızası için gönlünüzden kaç adet geçerse benim adıma okursanız çok ama çok memnun olurum. Şuana kadar 21 adet dağıttım çevreme geriye kalan 20 adet için yardım istiyorum. Alanlar okuduğunu belirtirse çok sevinirim. Allah razı olsun şimdiden.

Bitiş Tarihi: 25.12.2019 Çarşamba günü
(Zeliha Kızı Eda niyetine) diyerek okuyabilirsiniz.

Son düzenleme:
1 tane daha verdim Kalan: 19 yokmu hiç alan

3 tane daha okundu Kalan: 10 arkadaşlar görüşte okumak isteyen olursa Allah rızası için çok sevinirim.

çok sevinirim Allah razı olsun ayırıyorum o halde ☺ (Zeliha kızı eda niyetine) dersiniz.
Sizde yeni hamileymişsiniz Rabbim Sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin inşaAllah.
Eskiden bir iki listede birlikte dua okumuştuk. kullanıcı adım masal17 ydi o zamanlar tüp bebek yaptırdık sağlıklı ilerlerse pozitif inşallah amiin darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah

Allah razı olsun, Rabbim sizinde gönlünüze göre versin inşaAllah ☺
Amin canım inşallah Allah sizden de razı olsun abdestim vardı şimdi birini okudum diğerinide okuyacağım ezbere okuduğum için çabuk okuyorum kalanlarını alan olmazsa söylerseniz okuyabilirim benimde çocuğum olmuyor belki sizede banada vesile olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…