41 yasin coranayla mucadele icin

Bu her yoğun bakım hastasına uygulanan bi şey korkmayın bundan. Trekeostomi mi neydi adı. Yani damar yolu açmak gibi bir şey rahat nefes alması beslenmesi için.
Canim iyi olacaksa delsinler birsey diyemem zaten. Ama drlar umidi kesmis. Az once aradi arkadasim bir nefesi var duyuyor inlemeside yok artik dedi. Dr cok guclu anne olmek istemiyor demis. Buda agrisini hissediyor demek. Bekleyene daha zor. Buyuk kizi yanindan hic ayrilmiyor basinda bekliyor. Psikoloji mahfilmus durumda ama biz bunu dusunmuyoruz. Onun agrisi mahfediyor bizi😔

Canim iyi olacaksa delsinler birsey diyemem zaten. Ama drlar umidi kesmis. Az once aradi arkadasim bir nefesi var duyuyor inlemeside yok artik dedi. Dr cok guclu anne olmek istemiyor demis. Buda agrisini hissediyor demek. Bekleyene daha zor. Buyuk kizi yanindan hic ayrilmiyor basinda bekliyor. Psikoloji mahfilmus durumda ama biz bunu dusunmuyoruz. Onun agrisi mahfediyor bizi😔
Çok zor Allah yardım etsin.

Rabbim yardımcısı olsun, tez zamanda şifa bulsun inşAllah 🙏
Herkes 1 tane alabiliyor galiba, bende yarın 1 tane okurum.

Müsait değilim malesef şuan okuma açısından.😔Rabbim şifasını versin inşallah bütün rahatsızlıklarını gidersin hiç bunları görmemişe döndürsün,amin🤲

Bir arkadasimin annesi icin 41 Yasin topluyoruz. Allah rizasi icin sizde dualarimiza katılır mısınız. Annemiz 2. Corana virüsuyle mucadele ediyor. Ve su anda beynini ele gecirmis durumda kendi annemiz gibi cok severiz kendisini. Cok guclu bir anne lütfen dualarimizi eksik etmeyin. Sizden yardim istiyorum. 2aydir zir durumda. Evlatlari ve biz dualara sigindik.
Çok geçmiş olsun hiç okuyacak halim yok canım yoksa okurdum inan 😔 şifa diliyorum

X