41 yasin coranayla mucadele icin

Bir arkadasimin annesi icin 41 Yasin topluyoruz. Allah rizasi icin sizde dualarimiza katılır mısınız. Annemiz 2. Corana virüsuyle mucadele ediyor. Ve su anda beynini ele gecirmis durumda kendi annemiz gibi cok severiz kendisini. Cok guclu bir anne lütfen dualarimizi eksik etmeyin. Sizden yardim istiyorum. 2aydir zir durumda. Evlatlari ve biz dualara sigindik.
Sayi tamamlandi mi,1 tane okuyayim su anda

Dün de ben şunu içtim gogsumu rahatlattı gerçekten
Bir bardak süte 2-3 diş sarımsak rendeleyip kaynattim

Onu ocaktan indirirken icine bir kaşık zencefil bir kaşık bal koydum gece rahat uyumuşum
Gecmis olsun canim,evde durum nasil,bebelere kim bakiyor?
Ekran resmi aldim arkadaslara atayim yapsin onlar da

Gecmis olsun canim,evde durum nasil,bebelere kim bakiyor?
Ekran resmi aldim arkadaslara atayim yapsin onlar da
Abla ciddi bir durumum olmadığı söylendiği için test yapılmadı ...öksürük baş ağrısı titreme üşüme alt üst solunum yolları komple kapalıydı düne kadar ...eşim in karantina ya gonderilmesi benim işime yaradı

Çocuklara evde o baktı bu dönemde ...

Bu söylediğim tarifi korona pozitif olan bir kişiden öğrendim o çok rahatlamış bu tarifle bende yaptım içtim ...göğsü rahatlatıyor

İlaçlarım değiştirildi ama ısrarla test yapılmadı ...bende gitmedim korona değilsem bile olmayayım diye 🤷🏼‍♀️

Tat koku kaybı göğüste ağrı öksürük hepsi mevcuttu
İlk iki gün evde ölü gibi yattım mesela ...o zaman eşim çalışıyordu birde 🤷🏼‍♀️

Abla ciddi bir durumum olmadığı söylendiği için test yapılmadı ...öksürük baş ağrısı titreme üşüme alt üst solunum yolları komple kapalıydı düne kadar ...eşim in karantina ya gonderilmesi benim işime yaradı

Çocuklara evde o baktı bu dönemde ...

Bu söylediğim tarifi korona pozitif olan bir kişiden öğrendim o çok rahatlamış bu tarifle bende yaptım içtim ...göğsü rahatlatıyor

İlaçlarım değiştirildi ama ısrarla test yapılmadı ...bende gitmedim korona değilsem bile olmayayım diye 🤷🏼‍♀️

Tat koku kaybı göğüste ağrı öksürük hepsi mevcuttu
İlk iki gün evde ölü gibi yattım mesela ...o zaman eşim çalışıyordu birde 🤷🏼‍♀️
Gecmis olsun canim,kotu olmussun,Allah beterinden korusun.Kekik ve zencefilli su da iyi geliyormus,icebilirsen denersin:KK60:

X