evınızın guzel hos kokması ıcın neler yaparsınız.

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
CADIARZUevın guzel kokması ıcın ne yapıyorsunuz kalıcı bı yontem bılen warmı aranızda.sık sık temızlık yaparak sprey sıkarakmı yadaa nee soyleyın bakalım hanımlaar:1rolleyes:

kalıcı yöntem yok ben daha hala bulamadım bulan arkadaşlar söylesin yerleri kokulu tem ürünleriyle siliyorum birde sık sık perdeleri yıkıyorum çamaşırları peteğin üzerinde kurutuyorum birde sprey kkullanıyorum ama kalıcı ne var bilmiyorum bilen varsa söylesin bizde uygulayalım

son temizliğimi kokulu parfümlü olan yer silicilerini kullanıyorum...
sonra yumoşun pembe yumuşatıcısını su ile karıştırıp heryere fıs fıs yapıyorum :nazar:
uzun süre gitmiyor kokusu gamyoncuiremsu

şöyle söyliyeyim hanımlar..bizim komşumuz koltuklarının minder yüzlerini yıkarken yumoşun mavisinden kullanırmış ..galiba en son yıkamada fazla yumoş dökmüş yanlışlıkla..tam 1 aydır ev yumoş kokuyormuş..biz oturmaya gittik evde bir oda parfümü kokusu yeni sıkılmış gibi..zamanla parfüm yenileniyor sanki sorduk parfümmü sıktınız yada nerde asılı bu parfüm dedik kadım güldü:))
durumu açıkladı biz 1 aydır bu kokuyu gideremedik ama hoş ve güzel bri koku..düşünün bu kadın temziliği çok seven biri ev hergün havalanıyor...

Evimde sürekli sigara içildiği halde evim misler gibi kokar..
Temizlik gününde her defasında dip köşe temizlenir,halılar mutlaka haftada bir silinir mesela.Kokulu deterjanla hergün yerleri silerim.. gamyoncuiremsu
Mutlaka elektirikli kokum vardır,fıs fıslı kokum hep elimin altındadır ola ki elektirikli koku aniden biterse diye..
Banyolarım domestos,cif salonum ve yatak odam yumoş kokar sürekli..hihoyyyt

vallahi benim evimde mis kokar hatta insanlar hep söyler dışarıdan gelip kapıyı açınca burnumuza çarpar yumuşatıcım yumoşun mavisi vebingonun kırmızı gibi rengi olan üzerinde parfüm şişesi resmi var tek kelimeyle şahane (hep yedeklerim) yiğenimi eğilmiş koltuk yüzlerimi koklarken yakaladım çok güldük hemen oda almış bingodan kaydirigubbakcemiletavsiye ederim özel hiçbişey yapmam temizlik yeterlikaydirigubbakcemile5

çok güzel bir konu ...yumoş ile koltukları silmek çok mantıklı gerçekten... tavisyenize teşekkürler...

kokulu yüzey temizliyicisi çamaşır suyu yerleri siliyorumm sonrada kokulu spreylerden içeriye sıkıyorum ama o da 1-2 saat güzel kokuyor

benim koltuklarım deri ve parlak kadife karışımı
yumoşla silsem leke yapar mı acaba?

canımm yumaoşş çözüm gibi gözüküyor bende koltuklarımı yumoşla silerim birde çok iyi bir yöntem temizliğim bitince biraz yumoş kaynatıyorum koku bütün heryere yayılıyor genelde balıktan sonra balık kokusunuda o alıyor tavsiye ederim

evin temiz olduğunu ispatlamak için sürekli yumoş yada parfüm kokması gerekmez.lafım sizlere değil bunu karşı komşumu kastederek yazıyorum. çok iyi ve çok temiz bi kişi ama evi sürekli açık deterjancı gibi kokuyor bi süre sonra bayıyo insanı..

ben temizliğimi haftalık düzenli yapıyorum. evim için sürekli kokulu taze çiçekler alıyorum onun kokusu bütün evimi sarıyor.

X