Evinizi seviyor musunuz?

EsmerYarim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
1.340
67
hadi bakalım kızlar evinizi nekadsar seviyorsunuz öğrenin

http://www.ekolay.net/kadin/test/TestView.asp?TestID=10

bu benim test sonucum kızlar geçekten evimi çok seviyorum

***Siz evinizi gerçekten çok seviyorsunuz.Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin. ***

hihoyyyt hihoyyyt

heheheheh bana bu çıktıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Sakın evinizi sevdiğinizi söylemeyin. Aslında sizin için eviniz geceleri uyumaya gittiğiniz bir barınak. Ev işlerini yapmak size ağır geliyor.Belki çocukken de arkadaşlarınızla evcilik oyunu hiç oynamadınız.Ev işlerini yapmak için kendinizi zorluyorsunuz. Zaten yapan birileri mutlaka oluyordur

şimdilik bekarım ondan olabilir.:lepi:

40-50 arası

Siz evinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Ev kadını olmasanız da bu, bir şeyi değiştirmez. Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin
Kesinlikle :teytey:

heheheheh bana bu çıktıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Sakın evinizi sevdiğinizi söylemeyin. Aslında sizin için eviniz geceleri uyumaya gittiğiniz bir barınak. Ev işlerini yapmak size ağır geliyor.Belki çocukken de arkadaşlarınızla evcilik oyunu hiç oynamadınız.Ev işlerini yapmak için kendinizi zorluyorsunuz. Zaten yapan birileri mutlaka oluyordur

şimdilik bekarım ondan olabilir.:lepi:

tmyy canım sonuç komik çıkmış kız :roflol: ev işlerinde annene yardımcı olsan bari :jeyyar:

:1hug:

yaa kızlar bana toplam puan 35 çıktı ama açıklama yok. açıklamasını nerden okuyorsunuz.

Siz evinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Ev kadını olmasanız da bu, bir şeyi değiştirmez. Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin.

aynen böyle ev kedisiyim...

Siz evinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Ev kadını olmasanız da bu, bir şeyi değiştirmez. Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin. ..........................bana bu cikti ne demek o ev kadini olmasanizda:eek:klava:yoksa 11 senedir ben is kadiniyimda haberimmi yokCADIARZU

Siz evinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Ev kadını olmasanız da bu, bir şeyi değiştirmez. Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin.

Kesinlikle,çok şükür ki böyle...Evimi de kocamı da çok seviyorum:)))))

Kesinlikle,çok şükür ki böyle...Evimi de kocamı da çok seviyorum:)))))

nevincim sonuçlara bakılırsa herkes evini çok seviyo .cevaplar hep aynı

allah mutlulkuğunu daim etsin arkadaşım a.s.

Sakın evinizi sevdiğinizi söylemeyin. Aslında sizin için eviniz geceleri uyumaya gittiğiniz bir barınak. Ev işlerini yapmak size ağır geliyor.Belki çocukken de arkadaşlarınızla evcilik oyunu hiç oynamadınız.Ev işlerini yapmak için kendinizi zorluyorsunuz. Zaten yapan birileri mutlaka oluyordur.
gerçekden de ben evcilik hiç oynamadım:)
ama evimi seviyorum

evet ya ben evimi çok seviyorummmm:CüvCüv:

banada bu çıktı puan 45

evinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Ev kadını olmasanız da bu, bir şeyi değiştirmez. Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin.

evet evimi çok sefiyomm :lepi: :lepi:

X