Evinde huzursuz ve rahatsız hissetme evinde korkma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Derin duygular

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2024
53
0
24
Hanımlar bundan önceki evine girmek istemiyordum korkuyordum huzursuz oluyordum hergün başka bir yerde zamanımı geçiriyordum çoğunlukla annemlerde evime gideceğim saat geldiğinde ağlıyordum akaylarım geri geri gidiyordu apar topar taşındım şuan bu evde öyle değilim ama içimde yinede bir huzursuzluk var ama evle ilgili değil anlamını bilmediğim bir korku huzursuzluk

Eş ile mi problem var, çocuk var mı? Müslümansanız İnşirah okuyup dinleyebilirsiniz. Anksiyete Sorununuz varsa psikiyatriste gidin.

İçte Sorununuz var muhtemelen, siz nereye giderseniz sizinle gelecek.
Bunun üzerine bir kaç hoca ile görüştüm evime domuz yağ sürüldüğünü söyledi bir den fazla büyü yapıldığını söyledi bana yedirip içirilmiş kıyafetler vs. O evi terk ettikten sonra evle ilgili bi sorunum kalmadı ama üstümde ağırlık var elhamdülillah Müslümanım , sürekli kalbim çarpıyor aklıma olmadık yerlerde kötü kötü şeyler geliyor kabuslar görüyorum

Daha çok evli olduğunun, yeni ev kurduğunu anlayamayıp, annenlerin evinden kopamıyorsun gibi duruyor. İnsan evlenip yeni ev kurduysa kocasını göreceği için, evinde kendisine kendi seçtiği düzenlediği mutfağında bir fincan kahve içecek diye heveslenir, mutlu olur.

konun kapanacak da. hocaya para ödediniz mi? bunu takıntı yapmış olabilir misiniz? benim eve de sürmüş geri zekalının biri... sirkeli suyla sildik dua ettik, bitti... dinde bellidir. güçlü sureler var. okuruz biter gider. düşünür durursanız böyle olur...

Eşinle aran nasıl ? Ya da evlendin diye kendini suçlu mu hissediyorsun ?

1 tane değil ki birden fazla yapılmış artık ben evin içinde görüyordum eşimle sürekli kavga ediyoruz nedenini bilmediğimiz ben kendim gibi davranmıyorum benim yapmak istemediğim şeyleri yapıyorum vs vs

Hoca … şunları söyledi dediğinizi gördüm aşağıda. Bakın bu şarlatanlar herkese aynı şeyi söylüyorlar, hepsi sahtekarlar. Bu zamanda kime hangisine gitseniz evliyseniz eşinizin ailesi size b*yü yapmış der, bekarsanız kısmetinizi birisi kapattırmış der alır bin tl ikibin tl sizden oturur aşağı. Lütfen böyle şeylere inanmayın.
Ankisiyeteniz var gibi geldi bir psikoloğa danışabilirsiniz, durumunuz yoksa devlet hastanelerindeki psikiyatr doktoruna gidip psikolog ile görüşmek istiyorum derseniz randevu açıyorlar.
En azından işinin ehli bilimsel ve sizin iyiliğiniz için size yaklaşacak olan doktorlardan duyun bu hislerinizin nedenini.

Para için dinini satan, dini duyguları ve korkularıyla insanların parasını yağmalayan bu tür ucubelerden uzak durun. Benimde dini inancım var, evde kötü bir his olsa felak nas okurum. Bu ileri boyuta geçerse doktora başvururum.

gerçekten islam üzeri bir hoca olsaydı size sadece evinizde kuran okuyun, ibadetlerinizi yapıyorsanız devam edin derdi.
bu zamanda bu pisliği kim nerden bulacak gelip evinize sürecek.
inanmayın nolursunuz ya, dinimizde oku diyerek başlıyor kutsal kitabımız.
Okuyarak kendinizde çözersiniz ki çözemediğiniz için ben psikoloğa bir danışın derim.

bir kaç psikiyatristle görüşmek hiç aklınıza geldi mi

Satılıyor benim eve de süren oldu da. O kadar takılmadım. Oku, temizle et tamam.

Psikolojik geldi bana. Hoca diye gittiği şahıs, para aldı B.yü var deyip çıktı. Şimdi burada aynı kişiye giden olsa, hepimize de var der . Meslek edinmiş

Hayır ilk bana büyünün olduğunu söyleyen hoca para almadı dua listesi attı ne yapmam gerektiğini söyledi o kadar diğeri zaten ben ona büyü olduğunu söylemiştim eve okumak için geldi yani bana o demedi büyü var diye o gelen kişide teapi gibi yapıyor normal cami hocası falan değil hem konulturuyor hem dua okuyor sorular soruyor yani onunda para için yalan duydurduğunu düşünmüyorum bende herkese güvenemiyorum o yüzden araştırarak çağırdım eve

Nerden buldunuz sürdüğü yeri? Belli miydi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…