Evinde huzursuz ve rahatsız hissetme evinde korkma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Satılıyor 🤣 benim eve de süren oldu da. O kadar takılmadım. Oku, temizle et tamam.

Psikolojik geldi bana. Hoca diye gittiği şahıs, para aldı B.yü var deyip çıktı. Şimdi burada aynı kişiye giden olsa, hepimize de var der 🥴. Meslek edinmiş 😡
Hayır ilk bana büyünün olduğunu söyleyen hoca para almadı dua listesi attı ne yapmam gerektiğini söyledi o kadar diğeri zaten ben ona büyü olduğunu söylemiştim eve okumak için geldi yani bana o demedi büyü var diye o gelen kişide teapi gibi yapıyor normal cami hocası falan değil hem konulturuyor hem dua okuyor sorular soruyor yani onunda para için yalan duydurduğunu düşünmüyorum bende herkese güvenemiyorum o yüzden araştırarak çapırdım6
Satılıyor 🤣 benim eve de süren oldu da. O kadar takılmadım. Oku, temizle et tamam.

Psikolojik geldi bana. Hoca diye gittiği şahıs, para aldı B.yü var deyip çıktı. Şimdi burada aynı kişiye giden olsa, hepimize de var der 🥴. Meslek edinmiş 😡
Peki siz nasıl anladınız ne belirtiler oldu ve nereye sürmüşlerdi nasıl birşeydi

Nerden buldunuz sürdüğü yeri? Belli miydi?
İlk konuştuğum hoca var diyince hemen evi aramaya başladım yatapımı ters çevirmek geldi aklıma çğnki genellikle oralara sürülmüş araştırmıştım vaktim ki pis koku sardı etrafı ve ayak ucunda yuvarlak yuvarlak lekeler var goggolede karşılaştırma yaptım aynısıydı

gerçekten islam üzeri bir hoca olsaydı size sadece evinizde kuran okuyun, ibadetlerinizi yapıyorsanız devam edin derdi.
bu zamanda bu pisliği kim nerden bulacak gelip evinize sürecek.
inanmayın nolursunuz ya, dinimizde oku diyerek başlıyor kutsal kitabımız.
Okuyarak kendinizde çözersiniz ki çözemediğiniz için ben psikoloğa bir danışın derim.
🙏🏻❤️
İnternette bile satılıyor. Kolum yandığı zaman lazım olmuştu bakmıştım ama almadım.

Hayır ilk bana büyünün olduğunu söyleyen hoca para almadı dua listesi attı ne yapmam gerektiğini söyledi o kadar diğeri zaten ben ona büyü olduğunu söylemiştim eve okumak için geldi yani bana o demedi büyü var diye o gelen kişide teapi gibi yapıyor normal cami hocası falan değil hem konulturuyor hem dua okuyor sorular soruyor yani onunda para için yalan duydurduğunu düşünmüyorum bende herkese güvenemiyorum o yüzden araştırarak çapırdım6

Peki siz nasıl anladınız ne belirtiler oldu ve nereye sürmüşlerdi nasıl birşeydi
Belirti vs yoktu. Gördük annemle direk zaten. Temizledik sonra. Kapı tarafına sürmüş evde yokken. Çok anlam yüklemiyorum. Hocalar da söylüyor. Var evet ama sadece hisleri değiştirir. Enerji gibi düşünüyorum ben. Allah bilir artık. Ama birşeye çok takıp düşündükçe psikolojik olarak kötü oluyorsunuz.

Biraz onun üzerine gidin. Psikiyatriste gidin yani.

Belirti vs yoktu. Gördük annemle direk zaten. Temizledik sonra. Kapı tarafına sürmüş evde yokken. Çok anlam yüklemiyorum. Hocalar da söylüyor. Var evet ama sadece hisleri değiştirir. Enerji gibi düşünüyorum ben. Allah bilir artık. Ama birşeye çok takıp düşündükçe psikolojik olarak kötü oluyorsunuz.

Biraz onun üzerine gidin. Psikiyatriste gidin yani.
Ama işte bende. Önceden bilmiyordum zaten böyle birşey olduğunu psikoloji olsa bildiğim zaman belirtiler başlardı zaten ama ben zaten sürekli kavga ettiğimiz ve tuhaf şeyler yaşadığımız için acaba üstümüzde nazar mı var düşüncesiyle hoca sorduğumda öğrendim yani öğrenmeden önce vardı evlendim evleneli yaşıyorum sürekli hastalık çıkıyor vicudumda çok şey var

Ama işte bende. Önceden bilmiyordum zaten böyle birşey olduğunu psikoloji olsa bildiğim zaman belirtiler başlardı zaten ama ben zaten sürekli kavga ettiğimiz ve tuhaf şeyler yaşadığımız için acaba üstümüzde nazar mı var düşüncesiyle hoca sorduğumda öğrendim yani öğrenmeden önce vardı evlendim evleneli yaşıyorum sürekli hastalık çıkıyor vicudumda çok şey var
Hepsini ona bağlamayın. Sorunlarınızı yazsanız belki eşiniz hatalı diyecekler.

Bu işlere girerseniz çıkamazsınız. Çok saçma şeyler dönüyor. Suistimale çok açık. Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın diyorum. Konunuzdan çıkıyorum.

Çıkarken de;

Mune hanımı da çağırıyorum Mune Mune

Hepsini ona bağlamayın. Sorunlarınızı yazsanız belki eşiniz hatalı diyecekler.

Bu işlere girerseniz çıkamazsınız. Çok saçma şeyler dönüyor. Suistimale çok açık. Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın diyorum. Konunuzdan çıkıyorum.

Çıkarken de;

Mune hanımı da çağırıyorum Mune Mune
Ne demek istiyorsunuz anlamadım

Gayet de herkes yazmış bir ben değil o yüzden konu açtım bence siz bir bakın daha bir çok örneği var....

Sırf benzetmeyle domuz yağı olduğuna kendi kendinize kanaat getirmişsiniz ama, bu da sizin çok şüpheci evhamlı olduğunuzu gösteriyor yanlış anlamayın ama bir uzmandan yardım alsanız sorun çözülecek gibi duruyor.

Sırf benzetmeyle domuz yağı olduğuna kendi kendinize kanaat getirmişsiniz ama, bu da sizin çok şüpheci evhamlı olduğunuzu gösteriyor yanlış anlamayın ama bir uzmandan yardım alsanız sorun çözülecek gibi duruyor.
Anlatamıyorum sanırım ben benzetmedim hoca söyledi neyse teşekkür ederim yinede yorumunuz için boşverin

Anlatamıyorum sanırım ben benzetmedim hoca söyledi neyse teşekkür ederim yinede yorumunuz için boşverin
Bende daha 17 yaşındayken bir hoca, bir erkeğin bana büyü yaptığını söylemişti. Hangi erkeğin ne işi olur büyüyle? Yani her söylenene inanmayın.
Eşimin yengesi de ayakkabıların içine sürülmüş bir şeyler buluyordu bir ara, domuz yağına benzetmişlerdi ama hiç hocaya gitmedi, temizleyip normallerine devam ettiler. Hiç bir şeyde olmadı kimseye.
Arkadaşım tesadüfen evde muskalar bulmuştu. İmha ettiler hayatlarına devam ettiler, başınıza gelen her şeyi büyüye bağlamışsınız.
Yapan yok demiyorum ama Hoca kendisine gelen herkese büyü, nazar bir şey der mutlaka, her eşiyle tartışanda bir şey olacaksa bizde de var o zaman.
Aman bize kim niye büyü yapsın hiç kimsenin işi gücü yok:işsiz:

Son düzenleme:
Hoca Hoca gezerseniz ciddi hasta olursunuz öyle gezenler sonunda deliriyor ben dalga geçmiyorum size tavsiyem haberler olsun yadananlar olsun ulkenin hayat pahalılığı olsun savaş çığırtkanligi yapanlar olsun normal böyle hissetmeniz hepimizde oluyor abdest al namazı kıl geçer herkes kendi bilir onuda yap illa demem çık temiz hava al kuşlara bak iki gülünecek şey oku geçer gecmiyotsa bir psikoloji doktoruna görün.İnsan bazen yaşadıklarıyla dolar taşar bazen geçmiş bazen gelecek bazen kaygılar herşeyde sihirle olsa bu deli gibi sevdiğine manyak manyak şeyler yapanlar mutlu olurdu hangisi tutmuş Allah valla bı iç husuzlugu bı gerçek dert veriyor kıblesi şaşiyor insanın Allah korur tüm dünya bana sihirle dokunamaz evelAllah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X