Evimize Hırsız Girmeye Çalışmış :(

Direk taşının o evden. Duyduğum kadarıyla hırsızlar artık demir parmaklıkları bile kesebiliyorlarmış. En iyisi yüksek katta olan bir daire bulup taşının

evinde gidecek büyük maddi kayıp ne var mesela? ozaman onları evde tutma. Ne taşınmaya geliyosun ne alarm kamera taktırmaya. Başka çözüm yok.

Ayrıca basit alarm sistemlerini hırsızlar etkisiz hale getirebiliyormuş onlara o yüzden güvenmemek lazım. Profesyonel alarm şirketleri ile görüşmek daha mantıklı

Direk taşının o evden. Duyduğum kadarıyla hırsızlar artık demir parmaklıkları bile kesebiliyorlarmış. En iyisi yüksek katta olan bir daire bulup taşının
eşimde böyle diyor.. şimdi korkuluk taktırsam elin evine neden taktıraym neden masraf yapayım güvenilir bir eve çıkarım diyor
birde evimizden pek memnun değildk ama bilemiyorum işte şöyle bir hesapladık 1500 tl felan gider. tatile ayırmıştm yaz için olmassa gitmeyiz ama bilemiyorum işte taşınmadan bir önlem alınabilir mi onu düşünüyorum ev sahide direk kestirip atmış

Ayrıca basit alarm sistemlerini hırsızlar etkisiz hale getirebiliyormuş onlara o yüzden güvenmemek lazım. Profesyonel alarm şirketleri ile görüşmek daha mantıklı
onlarda birsürü masraf be canm.. kiracıyız sonucda senn dediğin gibi yüksek bir kat daha güvebilir olacak gibi .
birde bu evimin önü arkası hep kapalı.. apartman var hiç biryeri görmüyor mahsen gibiydi.

evinde gidecek büyük maddi kayıp ne var mesela? ozaman onları evde tutma. Ne taşınmaya geliyosun ne alarm kamera taktırmaya. Başka çözüm yok.
ben çözüm bulmaya hangisi mantıklı ise onu düşünmeye çalışıyorum o nedenle bu konuyu açtım eninde sonunda birine karar verilecek ve yapılacak öyle önlem almadan oturacak değiliz ya

Bakıcıyla aynı apartmanda oturduğunuzu okuyana kadar taşınırsınız olur biter diyordum ama bu durum bence önemli bir detay.

Gerekirse Pencerelerin demirini cebinizden karşılayın. Hem sonuçta taşınırsanız da başka masraflar olacak, dediğiniz gibi eşyalar vurulup kırılacak.

Demir düşünmüyorsanız alarm sistemi kurdurabilirsiniz.

En önemlisi ailenizin ve sizin güvenliğiniz. Tatilinizi seneye ertelersiniz :) Güvenilir bir yere taşınırsanız alarm korkuluk vs masraflarından kurtulursunuz en mantıklısı taşınmak

Demir parmaklık daha mantıklı geldi bana, evden memnun değiliz demişsiniz işe,bakıcıya yakın olması bence büyük avantaj taşınacağınız evde de hırsız girebilir bence demir parmaklığı siz taktırın

Demir parmakliga yapacaginiz masrafa alarm taktirin polise haber veren sistemden. Cunku demir parmakliklari da kesiyorlar maalesef. Ev degistirmek de cozum degil ki maalesef her an her yerdeler.

Canim hirsiza hangi kapi dur demis ki yeter ki girmek istesinler. Benim evim 2.kat ama yuksek 3. Kat gibi oraya bile dogalgaz borusundan tirmanarak Girmislerdi düşün yani. Birde aile apartmani büyük cesaret. O yuzden bu camlara takilan kilitler var onlardan her cama 2 şer tane taktirsaniz kapılara da keza oyle. Hem cocuk icin hemde hırsız icin onlem almis olursunuz. Maliyetli birsey de değil zaten.

Canim cok gecmis olsun.Geçen sene ramazanin 16.gunu benim evimede hirsiz girdi kayinvalidemde iftar yemegi vardi ben oglen gitmistim esim oglen vardiyasina gitti canim benim yuksek giristi evim salonun balkon kapısından girmisler kapi pimapen demir yok ev 2 katli arka tarafa bakiyo kimse gormemis tabi ilk tasindigimiz zaman demir istemistik cezaevi gibi olur dedi ev sahibim yaptirmadi olan bana oldu 8 milyar zararim var ev tasidik hemen simdi o korkum yok eger evde olup uyumus olsaydim cildirirdim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…