Evi olmadığı için ailem vermiyor

25 yaşında bu koca merakı ne biraz bekleyin ekonomik olarak güçlenin öyle evlenin, keşke nickin gibi gezgin olsaymışsın
Gezgin olamadım çünkü kendimi bildim bileli dışarı istediğim gibi çıkamıyorum ailem baskıcı bir aile üniversitem başka şehire çıktığı için ailem izin vermedi üniversite için bile başka şehire gidemeyen bir insan gezgin olamaz diye düşünüyorum bu koca merakı değil sevdiğim insanla evlenip bir yuva kurmak istiyorum hepsi bu

Sen neden buraya düştün abla peki senin derdin ne tam olarak

Çalışıp ayrı eve çıkabilirsin bence, onları dinlemek zorunda değilsin, ama senin evlilik işi yağmurdan kaçarken doluya yakalanmaya benziyor

Çalışıp ayrı eve çıkabilirsin bence, onları dinlemek zorunda değilsin, ama senin evlilik işi yağmurdan kaçarken doluya yakalanmaya benziyor
Bizde öyle şey yok maalesef bir kız evlenmeden ayrı evde yaşayamıyor ben bu yaşıma kadar arkadaşımda bile kalmadım

Bizde öyle şey yok maalesef bir kız evlenmeden ayrı evde yaşayamıyor ben bu yaşıma kadar arkadaşımda bile kalmadım
Ben de öyleydim, bizde de yoktu, ayıptı ve imkansıza yakındı ailemle aynı şehirde üni okudum istemediğim bir bölümde, 26 yaşında başka şehirden iş buldum ve gittim, ailemle olan sorunlarım çok uzun süre devam etti farklı farklı konularda şuan 36 yaşındayım, ister evlenirim ister bekar ölürüm ister tek başıma dünyanın öbür ucuna giderim( ki onu da yaptım)

Ben üniversite bile okuyamadım açıköğretim e yazıldım dışardan bitireyim dedim bari çocuk gelişim bölümü 3 vardiyalı bir işte çalıştığım için ikisini bir arada yürütemedim ve okulu bıraktım

Kaç kız, ondan sonra da üç beş aya sevdiğin çocuktan ve aşırı iyi düşünceli mükemmel ailesinde kaçmak için gün sayarsın. Geri kaçabilecek bir yer bulur musun bilinmez. Nikahmış düğünmüş onları yapmazlar ama yapsalar da sen ağaç kovuğundan çıkmış gibi yalnız olursun ne verirlerse ona razı gelirsin.
Annen baban 25 sene seni yetiştirmiş vardır bir bildikleri o adamı istemiyorlarsa sonunda haklı olduklarını görür ellerine eteklerine sarılırsın. Bi de bebek yaparsın kucağına alır geri dönersin. Başka koca da bulamazsın sonra. Ailenle koyniş koyniş yaşarsınız.

Niye abla hiç mutlu olma ihtimalim yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…