Evi olmadığı için ailem vermiyor

İşi nedir sevgılınızınsizin işiniz nedir?

Sadece beni verecekler
Sevgilinizin yerinde olsam sızden koşarak uzaklaşırdim kusura bakmayın. 27 yaşında bi çocuğun bu devirde aileden zengin değilse evinin olması mümkün değil. Sizin ailenizde ne ev ne araba vermiyor ee niye evlensin bu çocuk sizinle? Yine ailesi iyiymiş ben ailesinin yerinde olsam bunu duyduğum anda 1 kuruş bile vermiyorum evleniyorsunuz bu şekilde evlenin derim.

Benden neden koşarak uzaklaşıyorsunuz ki bunların benim isteğim olmadığını biliyor ve bunun farkında bu yüzden benden vazgeçmiyor

Aile birliği olduğu için mi çocuktan birşey olmayacağı kararına vardınız abiniz veya kardeşinizin ihtiyacı olduğunda siz ona el uzatmayacakmısınız

Evlen canim sen. Biz evlenirken aklimizi tatile yolladik hepimiz neden cunku evlenince dusunmek icin beynimize ihtiyac duymuyoruz. Bizim yerimize beyimiz dusunuyor. Evkendikten sonra esimin ailesi ile nasil mesafeli olabilirim konusu acarsin tadindan yenmez. Hem zaten bu gune kadar calistigini ailenin eline vermissin. Bundan sonra maasini kocana verirsin hep birlikte 10 kardese ev alirsiniz. Birlik olmak boyle bisi ve evlilik tam olarak bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…