Evet ben bir konu 2 soru yine

Benim kiskanma ihtimalim olan bir ortama girdigimizde esim de bana iltifatlar eder acikcasi ben bunun sebebinin gereksiz kendimi kiyaslamaya kaptirip uzmemem oldugunu dusunuyorum. Beni cok guzel hissettirir ki herkesin ne kadar guzel gozuktugune kafa yormayayim. Ve bu inceligi de kocam benim huyumu biliyor diye hosuma gider.
Bana da kendimi kötü hissettirdi.
İltifat ediyorsan gözün sağa sola kaymasin o zaman.
Ayrıca gerek de yok ağliyan bebeğe emzik verir gibi inandırıcı gelmiyor

Böyle bir imkanım olsa ben eşim ile karışık günler giderim ve gizli gizli baktığını da düşünmem bence sizin güven konusunda sıkıntı var 🤷‍♀️ Güven sorununuz olmasa bunları düşünmezdiniz

Eşinizin çalıştığı insanları bikinili görmesinden rahatsızlık duymanız saçma evet normal koşullarda. Eşiniz bikinili kadın görünce vücudunu inceleyip başka şeyler mi düşünüyor? Gözü hep kızlardaydı yazdığınıza göre öyle. O zaman sizin havuzdan çok daha büyük sorunlarınız var eşiniz sapık demek ki.

Böyle bir imkanım olsa ben eşim ile karışık günler giderim ve gizli gizli baktığını da düşünmem bence sizin güven konusunda sıkıntı var 🤷‍♀️ Güven sorununuz olmasa bunları düşünmezdiniz
Düşünmüyorum ki gizli gizli baktığını görüyorum

Eşinizin çalıştığı insanları bikinili görmesinden rahatsızlık duymanız saçma evet normal koşullarda. Eşiniz bikinili kadın görünce vücudunu inceleyip başka şeyler mi düşünüyor? Gözü hep kızlardaydı yazdığınıza göre öyle. O zaman sizin havuzdan çok daha büyük sorunlarınız var eşiniz sapık demek ki.
Hayır ya öyle deli saçma süzdü demiyorum ama gizli gizli güya çaktırmadan baktığını gördüm ve rahatsız oldum

Hayır ya öyle deli saçma süzdü demiyorum ama gizli gizli güya çaktırmadan baktığını gördüm ve rahatsız oldum

Eşiniz bikinili kadınlara, iş arkadaşlarına bakmış mı bakmış siz yazdınız bunu. Gözü hep kızlardaydı yazmışsınız. Çaktırmadanı deli saçma süzmesi mi var?

öpme konularını bilmiyorum ama iş yerindekilerle bikinili ben de takılmak istemezdim ki hiçbir dini hassasiyeti, yada gizli saklı yaşamı olan biri değilim. ama iş için yan yana ciddi okazyonlarda görüştüğüm kişileri çıplak görmek bana garp gelirdi, cok rahat etmezdim sanırım. ama aman eşim görmesin diye bunu kafamda da kurmazdım, durum olarak garip sadece. mesela ben iş arkadaşlarıyla mekana gidip sarhoş olup aynı kişiye ertesi gün müdür olarak bakma işini de garipsiyorum biraz bikiniye has bi durum değil. benim huyumla alakalı.

X