Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
everdaycilerim :) yeni siparisler verdiniz mı ? verdiyseniz hangilerini istediniz cok merak ediyorum

ben gecen gun tekrardan bir siparis verdim gelince fot koyucam sekerler

benim 2. siparişlerim geldi cnm,ilk defa orginal glo formunu istedim daha kremsi gibi sanki,elimde biraz denedim yüzüme kullanmadım ama güzel gibi duruyo.Laptop farı da beğendim buğulu bi hava veriyo gözlere:dance:

tatlısım paketinin basına birsey gelmeden eline gecmesine cok sevindim :) tatlım laptop farı tam olarak ne renk ?

benimde siparislerim biraz gec elime ulastı... gelmesini 3 hafta kadar bekledim ...
kızlar 2 tane kabukı fırca ısmarlamıstım cok sekermıs bayıldım yumusacıklar ...
fairly light in rengi cok hosuma gitti ne cok acık ne de cok koyu ...kızlar siz light medium onermıstınız o bana baya koyu geldi artık karıstırıpta kullanacagım :)

güle güle kullan cnmopuyorumnanaktan laptop kahve-mor gibi hafif simli bi renk,clinique'in çok güzel göz kalemi vardı bnde chemical brown diye onun far hali sanki,çok sevdimhihoyyyt senin fırçalar hangi boy canım?

güle güle kullan cnmopuyorumnanaktan laptop kahve-mor gibi hafif simli bi renk,clinique'in çok güzel göz kalemi vardı bnde chemical brown diye onun far hali sanki,çok sevdimhihoyyyt senin fırçalar hangi boy canım?

cnm o kadar cok far cesidi var kı inan secmekte cok zorlanıyorum :)hayatım makyaj urunlerimiz topigine koymustum burayada koyayım :) cnm birisi buyuk boy digeri ise kucuk olandan ...yeni verecegim siparisimde de allık fırcasını ısmalamayı dusunuyorum
everdaylerim :)

yuf farlara bak:) zengin ettin e.minerals'ı :) bu arada allıkların isimleri ne snuggle ve all smiles diye sallama hakkımı kullanmak istiyorum?:)

balımmmmm onlar far degil concealer ve baselerim ...jar lar ve diger fırcalardan da almak istiyorum ve sıkıstırılmıs pudrasından :)....allıklarım apple, dvr saturday ,walkee talkee , nick nack :)

hoşmuş:) bir tür e. d çılgınlığı yaşıyorsun:) takdir ettim idol olarak bile alabilirim seni:)

kızlar fondoteni neyde karıştırıyorsunuz? sampleların kendi kapakları çok küçük

tatlısım bana sadece fairly light oldugu için ben genelde elime alıp dagıtıyorum ...eger bir kac tane fondeteni karıstırmak istersen jar ları var onlardan alabilirsin onlarda karıstırmak daha kolay olabilir

siparişim hala gelmedi biliyor musun sanırım gelmicek, şimdi ne yapmalıyım bilmiyorum.. mailimden bana gönderdikleri kontrol linkini bulucam, kargonun durumuna bakıcam genelde hep shipped yazıyor ama.. bi mail yazıcam...

nereden takıp ediyorsun bende baya arastırdım fakat bulamadım usps ile yolladıgı için oranın sitesine girip takıp no mu yazdıgım halde cıkmamıstı...gercekten bu usps olayı oldukca sıkıntılı ...cnm mail atman cok mantıklı belki tekrardan urunu yollayabilirler

canım mail attım barkod nosunu yolladılar yani barkod nosu olarak geçmiyor da customs number (gümrük numarası) olarak yazıyor gönderdikleri mailde. ben pttnin sitesinden baktım yurtdışı gönderi sorgulaması (uluslararası gönderi sorgulaması) kısmından Bu Gönderiye Ait Teslim Bilgisi Bulunamadi diyor. pttnin tel numarası 444 1 788 miş. ancak bu saatte bulabildim, yarın arayıp sorucam. e.d kayıp durumunda mağdur etmiyormuş yenisini yolluyormuş ama canım sıkıldı yine de.

bu arada zaten e.m'in verdiği kod takip nosu yani barkod nosu değilmiş. o yüzden takip edemiyormuşuz şimdi öğrendim bunu. ben de postaneyi arayp adımı soyadımı söyleyerek sorucam.

cnm en azından kayıp durumda yenisini yollamaları gayet iyi ...

cnm o verdikleri no nedir halen anlamıs degilim sorgulama yapabilecegimiz keske bir yer olsa takıp etsek boyle gercekten cok zor oluyor ...

cnm yolladıkları urunleri ptt in calısanları teslim etmıyor diye biliyorum ama dedigin gibi sen gene bir ara

bugün aradım canım, barkod nosuymuş o verdikleri. gayet ukala kıskıs gülen bi eleman çıktı o sırada karşıma. barkod nom yok dedim olmaz o zaman falan dedi kapatmaya meyletti ben de elimde olan tek numarayı söyleyip bu mu diye sordum, evet dedi. sonra baktı türkiyeye girmemiş sizin paketiniz dedi. gümrükte falan mı bi problem oldu acaba dedim, hiç türkiyeye girmemiş ki. tr'ye girse belki gümrükte problem çıkabilirdi dedi. ben de bu durumu anlatan bi mail attım e.dye, bana 25-30 ıŞGÜNÜ arasında geldiğini, 21 temmuza kadar bekleyip kendilerine yeniden mail atmamı istediler, ben de beklicem artık mecburen. öf keşke almasaydım ya acayip şanssızım hep bana denk geliyor böyle şeyler.

canım sıkma canını benimde e.d de olmasada diger alısverislerimde bir cok olumsuzluklarla karsılasmıstım ne yazık kı boyle aksilikler yasanabiliyor ...zaten 21 temmuza bir hafta kadar kalmıs ...en azından yenisini yollayacaklar cnm canını sıkma hiç

sağol canım moral oluyo valla yaa:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…