Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende sonra sipariş verenlere geldiğini duydum.acaba yolda kaybolmuş olabilir mi diye düşünüyorum.bikaç gün daha bekliyip sonra mail atarım artık...

kızlar ben nihayet sipariş vericem sonunda:dance:sample kit istemeyi düşünüyorum ama renkle ilgili takıldım.beyaz tenliyim ve yanaklarım,çene bölgem çok çabuk kızarıyo,kılcal damarlarım yüzeye çok yakın.en iyi kapatıcılığı hangi renk sağlar hangisi uyar acaba? ben
-cool fair
-cool fair medium
-beige fairly light
istemeyi düşünüyorum.sitede gösterilen renkle gerçeği arasında çok fark var mı?
şimdiden saoluna.s.

kızlar ben de sipariş vermeyi istiyorum sitesine girdim ama renk seçimini nasıl yapçam yardımcı olabilirmisinz??

edm nin forumunu incelerseniz ve ya oraya fotograflarınızı koyup öneri isterseniz bir fikriniz oluşur. Sitedeki ürün fotografları pek yakın değil, ancak açıklamasını dikkatle okursanız çok doğru tarfi ediyor aslında. Bir de kullanıcıların kendi çektikleri fotograflara bakmalısınız.

ten rengine en uygunu bulmak biraz şans işi genelde ilk siparişler karambole geliyor yani olsa olsa yöntemi olucak mecburen şu olur bu olur diye fazlada fikir veremiyoruz birbirimize ama nemidanın dediği gibi fotoğraflara bakarak en yakını bulmaya çalışabiliriz
2inci siparişler daha bi tecrübeli oluyor o yüzden renkler pek tutmuyor gerçekte pcde biraz daha koyu görünüyor benim fikrim bu
mesela ben allıkların hiç birini cildime uyduramadım çok simliler ve bana göre çok açık renkliler en koyusu bile bende çok belli olmadı ki çok esmer değilim

ten rengine en uygunu bulmak biraz şans işi genelde ilk siparişler karambole geliyor yani olsa olsa yöntemi olucak mecburen şu olur bu olur diye fazlada fikir veremiyoruz birbirimize ama nemidanın dediği gibi fotoğraflara bakarak en yakını bulmaya çalışabiliriz
2inci siparişler daha bi tecrübeli oluyor o yüzden renkler pek tutmuyor gerçekte pcde biraz daha koyu görünüyor benim fikrim bu
mesela ben allıkların hiç birini cildime uyduramadım çok simliler ve bana göre çok açık renkliler en koyusu bile bende çok belli olmadı ki çok esmer değilim

evet doğru söylemişsin, biraz şans işi, ben iki fondoten rengini karıştırarak buldum cilt rengime uygununu şimdi çok memnunum o sancılı renk bulma dönemi bitince bir ömür boyu bu renkleri kullanabilirim diyorsun...en azından ben öyle yapacağım gübü duruyor :)

Allık meselesine şaşırdım canım. Özellikle bazı renkler var ki bayağı koyu. İstersen özel mesajdan hangileri olabileceğini söyleyebilirim sana. Pek çok allığı da katman katman koyulaştırabilirsin. Ayrıca mat / sedefli ve simli seçenekleri var tarzına uygun olanı bulabilirsin. Matlar tamamen mat hiç parıltısı yok. Umarım sen de kendi rengini bulursun bir an önce :)

evet haklısın canım mat simli seçenekleri var ben ışıltı hastası oldugum için hep simli şeylere yöneliyorum yanlış tercihten kaynaklanıyor benimkisi kimseyi yanıltmıyım burda şimdinaniknanik
tabi tatlım kullandıgımız şeyleri paylaşalım bilgimiz olsun ay tüm siteyi satın almak istiyorum yaaa:jeyyar:
:lepi::lepi:

evet haklısın canım mat simli seçenekleri var ben ışıltı hastası oldugum için hep simli şeylere yöneliyorum yanlış tercihten kaynaklanıyor benimkisi kimseyi yanıltmıyım burda şimdinaniknanik
tabi tatlım kullandıgımız şeyleri paylaşalım bilgimiz olsun ay tüm siteyi satın almak istiyorum yaaa:jeyyar:
:lepi::lepi:

sorma sormaaaa.. ya şimdi yeni göz farları gelmiş gördün mü...çok güzel renkler.. kaydirigubbakcemile3

saolun arkadaşlara.s. ilki dediğnz gibi deneme olcak artık. bilgisayarda daha koyu görünüyosa ona göre seçerim.

arkadaşlar şu anda istemeye çalışıyorum everydayin sitesinden yalnız credit card security code dediği şifrem mi anlayamadım o yüzden devam edemiyorum seçmeye.acil yardımcı olacak biri var mı?sitenin sayfası açık bekliyorum??

bu credit card security code için kartın arka tarafında 3 basamaklı diyo ama arkadaki numara 3 basamaklı değil ki:bbo: 6 basamaklı bi sayı var,ilk önce onu yazdım geçersiz dedi,sonra ilk 3 basamağı yazdım,yine hata verdi.kredi kartıyla alışveriş yapanınız varsa acil yardım bekliyorum arkadaşlar??

tatlım kredi kartının arkasındaki güvenlik numarasını soruyodur son 3 rakam zaten ayrı yazar onu giriceksin son 3 rakam ok

yine olmadısenağlama error: 2-1-2-P-N-- this transaction has been declined diyo ve error:failure in processing the payment diyo .neyi yanlış yapıyorum anlayamadım ki:çok üzgünüm:

sonunda sipariş edebildim kızlar çok saolun yardımlarınız içna.s. yalnız bi sorum daha olcak bn saf saf adresi yazarken türkçe karakter kullandım ve siparişi gönderdikten sonra farkına vardım bi sorun olur mu gönderimde,yanlış yere gider mi acaba:çok üzgünüm:

canım bende öyle yapmıştım sanmıyorum olcagını ama 7nisanda sipariş vermiştim hala bekliyorum canım geldiginde yada gelmedginde buraya bilgi verirsen sevinirim çnkü umudumu kesmeye başladım edm den sen sadece kit mi verdin canım?

tamam cnm yazarım geldiğinde,umarım gelir ya:çok üzgünüm:sen bi mail at istersen bazen 20 günü geçebiliyomuş öyle duymuştum baya geç gelenler oluyomuş,ben sample kit+baby kabuki fırça istedim,bu arada geldiğinde sen de haberdar et cnm.

X