evdekilerin düşüncesizliği

ARKADASS

kocasının bebeği
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
656
1
bir aya yakındır devamlı baş ağrısı cekiyorum ağrım olduğunda devamlı uykum geliyor tabi evde k.valideme ve eltime(eltimin eşi şehir dışında 1 aydır burada) sıkıtıntı veriyor uyumam sadece uyumam ama birde iş yerinde ay sonu ve yıl sonu yaklaştığı için cok yoğunum ve işten geç çıkıyorum benim baş ağrıma be işten geç çıkmama takmış durumdalar ben eve geldiğimde özellikle k.validem devamlı laf carpma halinde onun akabinde eltime ne oluyosa oda aynen bugun bana tel acıyor akşama geç mi gelicen uykun izin verirse artık oturalım dedimki keyfimden değil baş ağrımdan uyuyorum cok yogunum eve gelince yorgun olmazsam otururum eşim bişey demiyo bunlara ne oluyo anlamadım sanki gezmekten geliyorum her akşam hem gelsem eşim izin verdikten sonra ne olacak bu kadar düşüncesizlik olamaz ya evlenmeden öncede eve geç giderdim anneciğim bir laf etmez olsun kızım işin olsunda calış derdi yok böyle bişey nasıl sinir oldum anlatamam bu kadar düşüncesizlik görmedim görüyorum :1ninca::1ninca::1ninca:

kayınvalidenlemi yasıyorsun :uhm:
eğer öyleyse hiç duyma bile ye yemeğini yat sonucta eşin bir sey demiyor
ama misafir ise bi gece için gönlünü al yerimseniben

kayınvalidenlemi yasıyorsun :uhm:
eğer öyleyse hiç duyma bile ye yemeğini yat sonucta eşin bir sey demiyor
ama misafir ise bi gece için gönlünü al yerimseniben
gönlünü neden alayım ki sanki ben dışardan geliyorumda eve gelince hasta numarası yapıyorum k.validememe yaranmak için yapıyor anlamıyormuyum sanki aynı binada oturuyoruz ama her akşam uğramak zorundayız canımÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Haklısın canım gerçekten büyük düşüncesizlik etmişler. Ama üzme kendini böyle şeylere önemli olan eşinin ne düşündüğü gerisini boşver. Aynı evde olduğun için çok zor tabii ama belki de kıskanıyorlardır seni. Elinden geldiği kadar duymamaya çalış

cahillik işte!!
eltin senden iyi görünmeye çalışıyor sende laf çarpmaya devam et karşılık alınca sana daha cvp vermezler kaydirigubbakcemile

asla taviz verme ezdirme kendini sakın... onlar senin de ailen sayılır ama kendi ailende görmediklerini onlardan görme ne demekmiş laf çarpmak ne dicekse sitemlerin ardına saklanmadan desin ayıp bence gitme hayatım gitmek zorunda deilsin arada uğra evin var işin var halden anlasınlar biraz.. heptende soğuk olma ama

Eltinle beraber 5 kişi aynı evde yaşıyosunuz
zor tabi
eltin çalışmıyor mu ??
EEE onlar bütün gün evde canları sıkılıyordur tabii
sende gelip yatıncaaaaa

Eltinle beraber 5 kişi aynı evde yaşıyosunuz
zor tabi
eltin çalışmıyor mu ??
EEE onlar bütün gün evde canları sıkılıyordur tabii
sende gelip yatıncaaaaa

yok canım aynı evde değiliz aynı binada oturuyoruz eltimde calışıyor halden anlaması lazım ama insandan insana değişiyo işte anlayış

boşveerrr agzı olan konuşuyor canını sıkma
cahillikten sıkıntıdan konu bulmamışlar sana takmışlar eltinde fırsat kolluyor iyi olmak için kafana takma

Ben hep söylerim bazen görmemek, duymamak sağlığımız açısından iyidir...

Nasılsa eltin misafirmiş gidecek, kayınvalideninkini de takma canım...

yok canım aynı evde değiliz aynı binada oturuyoruz eltimde calışıyor halden anlaması lazım ama insandan insana değişiyo işte anlayış

sana böyle yapanda
çalışıyor ha
insanlar niye böyle çok değil biraz anlayış lütfen ya.
herkes aynı şeyi sevemez yapamaz dimi ama.

sana sabır diliyorum canım.

ya anlamıyorum neden erkek anneleri böyle de kız anneleri normal.yahu bu kaynanalar nedenanlamıyorlar o kızda bi insan evladı onunda anası babası var kendi oğluna böyle davranılsa hoşunamı giderdi acaba.bizim kız analarıda onların tam tersine damatlara iyi davranır.zaten olması gereken de budur.neyi paylaşamıyolar neyi istemiyolar anlamam.
bi tek bizim ülkemizde var bu saçmalıklar zaten.bazen o kadar kafam atıyoki sinirden kendimi zor tutuyorum.bu şekilde davranarak ellerine ne geçiyo.ne kadar hazımsız insanlar yaaa.kafanızıda ağrıttım kusura bakmayın ama tutamıyorum kendimi.
canım benim sende hiç ama hiç üzülme.bu arada başının ağrısı içinde bi doktora gitmeyi ihmal etme.

başımın ağrısı dr bişey değilki canım başım sinirden ağrıyor her akşam taktılar geç gitmeme eşime demezmi git işyerine müdürüyle konuş eve geç yollamayın diye sanki müdürm k.validemi dinleyecek bu kadar düşüncesizlik beni deli ediyor bizim evde hasta olamaya korkuyor insan laf yiyecek diye allah bana sabırların en büyüğünü versin

cahillik işte!!
eltin senden iyi görünmeye çalışıyor sende laf çarpmaya devam et karşılık alınca sana daha cvp vermezler kaydirigubbakcemile
canım benim cahil olan benim niye öyle diyosun ki bu dünyada onların akıl zekası kadar kimse yok onlar akıllı ben aptalım :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

:1shok:git müdürüyle konuş geç kalmasın sözü beni bitirdi bayağı güldüm buna. sende gül geç cnm gerçekten komik.sanki ilkokul çocuğusunuz.bunlar zamanla eşinizin beynine başka şeylerde sokabilir dikkatli olun.

Anladığım kadarıyla eltin çalışmıyor.Çalışan bir insanın yorgunluğunu anlaması zor biraz.Çene çalacak birini arıyorlar herhalde.

Son düzenleme:
susup saygi gosterdikce uzerine gelirler cevaplarini verdinmi birdaha seni bu kadar uzemezler diye dusunuyorum kendini ezdirme sonucta calisan bir bayansin hergun hergun beraber oturmakta neymis sende kendine gore kafani dinlemek istersin tabi en dogal hakkin gecmis olsun.

Hersey fasa fiso canim, sen ayri eve cikmadan bunlara sürekli maruz kalicaksin!!

O evde yasadigin sürece duyma ve görme bazi seyleri, mutlaka zordur seni anliyorum fakat kendi ruh sagligin icin bunu yapmak zorundasin...:teselli:

Kayinvalidene durumu tekrar izah et, ben keyfimden gec gelmiyorum anne calisiyorum, evde oturmami istiyorsaniz oglunuz bir is daha bulsun ben calismayim de...!!:1closedeyes:

Eltine ne oluyormus o kimki konusuyor?? Ona cok güzel cevabini ver, seni ilgilendirmez de kesitirip at...Çok üzgünüm çoook

Ama en önemlisi bir an evvel ayri eve cikin

ablacım 1 aya kalmaz tasınıyorum evime ama benim izah etmeme gerek var mı ki benim işten geldiğimi biliyor yani insan işten geç geliyor diye laf söylenir mi geç geliyorum diye patlamaya hazır bişey desem kesin kavga edecek o durumda eltime gelince k.valideme yarnsın iyi gelin havalarında hiç sevmezdi her fırsatta anlatırdı ama geldiğinden beri bir k.valide sevgisi anlatamam herşeye sabır cekiyorum cıkar ayak tartışma yasanmadan cıkmak istiyorum coğu gitti azı kaldı sabır diyorum

sanırım eltin çalışmıyor çalışmanın ne zor oldugunu bilmedigi içinde böle düşüncesiz laflar ediyor gibime geldi.birazda kıskançvari bi kadın sanki?(eltiler hep kıskanç olurya :)))) )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…