evdekilerin düşüncesizliği

Canım bu hastalık.Hastalığın özrü mü olurmuş.Üzüntünü anlayabiliyorum canım.Başın ağrımasa bile sen zaten gerektiği kadar onlarla ilgileniyorsundur,evlerini ziyaret ediyorsundur,o durumda bile yoğun bir insansan böyle yapmamaları gerekir.Ama alıştır canım onları yavaş yavaş.Tamam eşinin ailesidir ama senin hastalık durumunda da psikolojini bozmaya kimsenin hakkı yok.

ablacım 1 aya kalmaz tasınıyorum evime ama benim izah etmeme gerek var mı ki benim işten geldiğimi biliyor yani insan işten geç geliyor diye laf söylenir mi geç geliyorum diye patlamaya hazır bişey desem kesin kavga edecek o durumda eltime gelince k.valideme yarnsın iyi gelin havalarında hiç sevmezdi her fırsatta anlatırdı ama geldiğinden beri bir k.valide sevgisi anlatamam herşeye sabır cekiyorum cıkar ayak tartışma yasanmadan cıkmak istiyorum coğu gitti azı kaldı sabır diyorum

Ehh tamam iste be güzelim, ne kalmis surda, yüzdün yüzdün kiyisinda bogulma..

Güzelikle cik o evden, kötü hatiralarin olsa bile o evde yasadin, o insanlarla bir sofrayi paylastin iyi veya kötü...:nazar:

Sabrin sonu selamet ablacim, sayili gün cabucak gecer gider.....:teselli:

Evcagizinin resimlerinide koyarsin bir arayerimseniben, allah agiz tadinla oturmayi nasip etsin..:Saruboceq:

lafım herkese degıl arkadaslar ama bazı calısmayan ınsanlar calısanların halınden maalesef anlamıyorlar...o yuzden arkadasım 3 maymunu oyna.görme,duyma ve bılmekaydirigubbakcemile5

X