Evdeki orumceklerden nasil kurtulurum?

Anna Karanina19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2022
651
1.076
Merhabalar, gecenin bu vaktinde beni uykumdan eden malesef bir örümcekti. Evim bahçeli bir ev oldugu için sanırım kaç kez ilaçlattim ama yine her yer haşere dolu. Yani böcek bisey değilde örümcekler kucugunden büyüğüne benim korkulu rüyam. Orumceklerden nasil kurtulurum. Artik uyuyamaz oldum.

Ben tüm camlardaki sineklik ve evde ne kadar delik aralık vs varsa silikonla kapatarak baya kurtuldum. Özellikle bu kapı arkasında süpürgelik arasında boşluklar var oraları silikonla kapatmanızı tavsiye ederim

Cevabiniz için teşekkür ederim. Yurtdisinda yasiyorum ve sineklik nedir siz diyene kadar unutmusum😅 burda hiçbir evde sineklikte gormedim. Zaten camlarımıza da sineklik bulmamız imkansız. Böyle bir ilaçtır falan koyup anca girmelerine engel olabilirim.
Ben tüm camlardaki sineklik ve evde ne kadar delik aralık vs varsa silikonla kapatarak baya kurtuldum. Özellikle bu kapı arkasında süpürgelik arasında boşluklar var oraları silikonla kapatmanızı tavsiye ederim

Bayar'ın bir örümceklere karşı zehiri var, dış mekanda da kullanılabiliyor. Ayrıca nane yağ ve beyaz sirke karışımını evde gezdikleri yerlere fıslarsanız kaçırıyor. Benim de örümcek fobim var. Ben denedim ve bunlardan sonuç aldım.

Benim evde de örümcek vardı onlar gitti hamam böceği geldi . Toz bulunmasın evinizde bol bol çamaşır suyu yapmak da çözüm oluyor. Delikleri de iyice kapatmak gerekiyor 4 gün evle uğraştım şu an haşerelerden kurtulmuş durumdayım.

X