Evde Yüzüne Dermaroller Kullananlar

yüzünde daha çok iz olanlar,çukurları derinleşenler... benimde var sivilce izlerim ben yapamam evde kendi başıma, bunun eğitimi almış kişilere güvenmek lazım, dermapen ya da prp yaptıracagım ben de

evet aynen öyle, uzmanın yapması lazım bence, işin ucunde yüzü delik delik olanlar var daha çok çukurları derinleşenler de var

Merhaba Arkadaşlar,
Aşagıdaki linkte yüzüne dermapen uygulatan bir hanım var baya herseyi gosteriyor video ama kan tutanlar izlemesin videonun adi dermapen

Son düzenleyen: Moderatör:
Lekelerim için 1 mm ilk roller kullandım. Uyuşturucu krem kullanmadan bastırarak (acımazsa güzellik yok) kullandım. Acıdı ama sonra alıştı her geçişte 8tekrar filan yaptım. Kızardı bayağı ancak kan filan çıkmadı. Sadece alnımda 1 tane toplu iğne başı kadar kan çıktı sayılmaz yani. Sonra da ampul şeklinde serum sürdüm. Yaptıktan sonra çok yanıyor vantilatör klima iyi geliyor. Yüzüm inçe ince rahatsızlık vermeyecek şekilde soyuldu. Lekeler için çok bir gelişme yok. ancak cildim çok sağlıklı ve dolgun bir görünüme kavuştu. Tekrar yapacağım memnun kaldım.

bende 1 yıl boyunca roller yaptım ve gayet memnunum..yüz geriliyor ve kızarıyor .. 8 defa uygulamalı benimde..roller öncesi hyorulonik asit serum kullanıyorum sonrasında da kullanılır.. bepanten ampul kullanıyorum ya da furacin pomat.. gayette işe yarayan bir yöntem tek dikkat etmeniz gereken sey dezenfeksiyon.. :)

mellt, nasıl dezenfekte ediyorsun? dermaroller için etil alkol içeren bir dezenfektan gerekiyor demiş kullanan kişiler ama bazısı da oksijenli suyla dezenfekte etmiş rollerını, sen naaptın? 2. olarak yüzünü neyle temizliyorsun? yıkama jeli, tonik vs ne kullanıyorsun? bide cilt tipin nasıl? karma, kuru, hassas vs? kullandığın serumun adını da yazarsan, tam süper olur aslında :))

Benim de bugün elime ulaştı siparişim. 0,75 mm titanyum olandan aldım ben. 28 yaşındayım. Kullanmaya başlayacağım. Sonuçları da paylaşırım.

ben yüzüm için 0.75 mm 540 iğneliyi yeni kullanmaya başladım..70 liraya almıştım
Öyle anlatıldığı gibi fazla bi kızarıklık olmadı..bi iki gün sonra yer yer soyulma oldu sadece..ilk yaptığım bi kaç saat içinde yanaklarım pembeleşiyor o kadar..esas sonuç 3-4 ay sonra olduğu için beklemek gerek..
Olumlu sonuç aldınız mı acaba dermarollerden

Merhaba.. ben de 2 yıldır, 3-4 ayda bir dermaroller kullanıyorum.Yaşıma göre Cildime inanmıyor kimse. Botox falan var sanıyorlar. Ben göz çevrem dahil 0.5mm dermarollerı temiz cilde önce hyaluronik asit ve aloe verayı karıştırıp cildim emmeden kar tanesi şeklinde uygulama yapıyorum. 8kez her bölgeye kar tanesi çiziyorum yani. Hemen sonra madecassol, hametan ve aloe verayı karıştırıp onarım sağlıyorum. Herkese de tavsiye ederim.

Ayda bir kullanın diyorlar ben de bir süre kullandım ama sanki cildim daha kötü oldu. 0.75 lik kullandım. Devam edemedim. Bir de serum almıştım Amerika’dan onu da sürmeye korkar oldum. Dermatolog arkadaşlarım da neden evde yaptın vs sürekli zaten kullanmazsın, değiştirmen gerek, kuvveti ayarlayamazsın vs dediler. Sonra dermatolller kullanan - PRP gibi kan serumu ile yapan kişileri de duydum. Bilemedim.

merhaba, bastan beri mi 3 -4 ayda bir yapiyorsunuz? bazi yerlerde hafta 1,2 yaziyor kafam karisti🤷‍♀️

X