Evde Yüzüne Dermaroller Kullananlar

wwater

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
1.122
161
evet arkadaşlar benzer konular var hemde 160 sayfa ama o kadar karışmışki yüzüne yapanlarda yazmış vücut çatlaklarına yapanlarda yaptıranlarda yazmış tabi reklamlarda olmuş güvenilir bilgi almak için sizden ricam evde kendi yüzüne yapanlar hangi ürünleri kaç mm lik rollerle yaptıklarını ve sonuçlarını burda paylaşırlarsa daha net ve bilgi verici olur.

ne zamandır araştırıyorum net bir bilgi yok ben bu gün sipariş verdim 1mm bir kaç serumla beraber gelicek kullanınca sonuçlarını yazarım artık

ne zamandır araştırıyorum net bir bilgi yok ben bu gün sipariş verdim 1mm bir kaç serumla beraber gelicek kullanınca sonuçlarını yazarım artık
umarım iyi sonuçlar alırsın, teşekkürler :)

ben yüzüm için 0.75 mm 540 iğneliyi yeni kullanmaya başladım..70 liraya almıştım
Öyle anlatıldığı gibi fazla bi kızarıklık olmadı..bi iki gün sonra yer yer soyulma oldu sadece..ilk yaptığım bi kaç saat içinde yanaklarım pembeleşiyor o kadar..esas sonuç 3-4 ay sonra olduğu için beklemek gerek..

yaparken hangi ürünleri beraberinde kullanıyorsanız yazarmısınız.

Son düzenleme:
    • serumlar ve roller geldi cuma yada cumartesi kullanmayı düşünüyorum biraz deneme yaptım yanagım kızardı sanki saç fırçasını yüzünüze sürmüş gibi sürtünme ağrısı ve kızarıklığı oldu.baya iğneleri hissediyorsunuz yani...................sonra yuvarlayarak değilde düz olarak yüzüme batırdım daha ağrısız ve kızarıklık olmadı tüm yüzüme böyle yapıcam daha az kızardı.aslında rollerin düzleri vardı olmamıştım şimdi anlıyorum düzü daha iyi olurmuş.hafta sonu tüm yüze böyle yapıcam .

• serumlar ve roller geldi cuma yada cumartesi kullanmayı düşünüyorum biraz deneme yaptım yanagım kızardı sanki saç fırçasını yüzünüze sürmüş gibi sürtünme ağrısı ve kızarıklığı oldu.baya iğneleri hissediyorsunuz yani...................sonra yuvarlayarak değilde düz olarak yüzüme batırdım daha ağrısız ve kızarıklık olmadı tüm yüzüme böyle yapıcam daha az kızardı.aslında rollerin düzleri vardı olmamıştım şimdi anlıyorum düzü daha iyi olurmuş.hafta sonu tüm yüze böyle yapıcam .
Kullandiniz mi?

Evet bugun yaptim sonrasında ampulude sürdüm korktuğum kadar acımadı 2saat sonra yüzümde kızarıklık bile kalmadı ama yüzüme batırarak yaptım iyi yada kötü bi fark henüz hissetmedim .

wwater merhaba, iyi ki açmışsın bu konuyu dediğin gibi heryerde herşey söyleniyor nette o nedenle de uzun zamandır denemek istediğim roller ı alamadım kararsızlıktan, yüz bölgesi olunca da tabiiki emin adım atmak gerek. bu aralar yüzümdeki 1-2 yıl öncesinden kalan kahverengi akne lekeleri çok canımı sıkıyor, doa dan glikolik asit ve c vitamini sipariş etim ama dermarolleri da denemek istiyorum, sende son durum nasıl?

Evet bugun yaptim sonrasında ampulude sürdüm korktuğum kadar acımadı 2saat sonra yüzümde kızarıklık bile kalmadı ama yüzüme batırarak yaptım iyi yada kötü bi fark henüz hissetmedim .
wwater merhaba, iyi ki açmışsın bu konuyu dediğin gibi heryerde herşey söyleniyor nette o nedenle de uzun zamandır denemek istediğim roller ı alamadım kararsızlıktan, yüz bölgesi olunca da tabiiki emin adım atmak gerek. bu aralar yüzümdeki 1-2 yıl öncesinden kalan kahverengi akne lekeleri çok canımı sıkıyor, doa dan glikolik asit ve c vitamini sipariş etim ama dermarolleri da denemek istiyorum, sende son durum nasıl?

evet arkadaşlar benzer konular var hemde 160 sayfa ama o kadar karışmışki yüzüne yapanlarda yazmış vücut çatlaklarına yapanlarda yaptıranlarda yazmış tabi reklamlarda olmuş güvenilir bilgi almak için sizden ricam evde kendi yüzüne yapanlar hangi ürünleri kaç mm lik rollerle yaptıklarını ve sonuçlarını burda paylaşırlarsa daha net ve bilgi verici olur.
evde rahatlıkla yapabilirsiniz. 2 sene önce kardeşim ve ben bir salona epilasyona gidiyorduk orada duyduk internette araştırınca birkaç firma çıktı bir tanesinden sipariş ettim denemek için dermacild diye bir roller gönderdiler. siparişte satıcı ile görüşün yaş ve cild tipiniz cildinizin yenilenmesi için seçeceğiniz derma roller ebatı önemli her konuda yardım ediyorlar. evde daha sağlıklı özellikle gece yatmadan önce yaptığınızda cildinizin dinlenmesini sağlıyor cildini yenilenmiş oluyor. tavsiye ederim.

bildiğim ve araştırdığım kadarı ile 0,50mm 0,75mm 1,00mm ve 1,50mm iğne boyu olan dermaroller ürünler yüz için diğer büyük ebatlar vücut için kullanılıyor çatlak doğum çatlağı vs gibi. kaynak cildini yenile diye bir dermaroller satıcısı baya bilgi var. ürün seçerken çok yardımcı oldular bana.

mer

merhaba,
maalesef benimde leke problemim var yazınızı yazalı baya olmuş kullandınz mı ürünleri .bende glikolik asit almayı planlıyordum şimdi dermaroller alıp a c e vitaminleri ile kullansam mı diyorum.siz kullandınız mı?yorumunuz nedir?

ben leke için kullanmadım canım rolleri aldığım sitedeki ampullerden almıştım onlarla kullandım .

arkadaşlar, evde yapmayın roller, daha geri dönülmez sonuçları alan çok kişi gördüm

X