Evde şırınga yöntemi ile hamilelelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yakamozz12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
31
-25
27
Merhaba arkadaşlar sitede bir çok arkadaşımızın evde şırınga yöntemi ile hamile kaldığını gördüm konuyu tekrar açmak istiyorum aranızda eşinin spermini şırıngayla kendine enjekte edip hamile kalan varmı lütfen yardımcı olurmusunuz yurt dışında bu yöntem çok fazla yapılıyormuş umarım hepimize şifa olur

Eşim geçirdiği bir kaza sonucu hissizleşti açık konuşacağım lütfen yanlış anlamayın cinsel organında haz kaybı yaşandı bu sepeble çok geç boşalıyor vajina içindeyken boşalamıyor

Böyle bir şey hem akıl dışı hem de hijyenik değil. Ayrıca sanmıyorum tutabileceğini. Lütfen denemeyin evde.
Youtubeda dr ebru ünal bunun gayet sağlıklı olduğunu hiç bir problem olmadığını anlatığı bir video yayınlamış yani bekadar sağlıklı bilemiyorum tabi ama bir çok insan denemiş bu yöntemi ve olumlu sonuç almış

Eşim geçirdiği bir kaza sonucu hissizleşti açık konuşacağım lütfen yanlış anlamayın cinsel organında haz kaybı yaşandı bu sepeble çok geç boşalıyor vajina içindeyken boşalamıyor

Anladim. Geçmiş olsun. Ortamin, kabin ve şiringanin steril olmasina dikkat edin.
Ayrica spermleri hemen kullanin ve ortam (kullandığınız kutu ve şiringanin) sicak olmasina dikkat edin. 33-35 derece civari

Merhaba arkadaşlar sitede bir çok arkadaşımızın evde şırınga yöntemi ile hamile kaldığını gördüm konuyu tekrar açmak istiyorum aranızda eşinin spermini şırıngayla kendine enjekte edip hamile kalan varmı lütfen yardımcı olurmusunuz yurt dışında bu yöntem çok fazla yapılıyormuş umarım hepimize şifa olur
Yani siz doğal yolla penisten hızla çıkan spermi şırıngayla daha hızlı enjekte edebileceğinizi düşünüyorsunuz? Sağlıklı mı? Streril mi? En önemlisi mantıklı mı?

Youtubeda dr ebru ünal bunun gayet sağlıklı olduğunu hiç bir problem olmadığını anlatığı bir video yayınlamış yani bekadar sağlıklı bilemiyorum tabi ama bir çok insan denemiş bu yöntemi ve olumlu sonuç almış
Ben hala mantıksız buluyorum yani kusura bakmayın boşalınan andan itibaren siz ayağa kalkana kadar hatta eşiniz içinizden çıkana kadar yumurtaya ulaşan spermlerden bahsediyoruz. Bu kadar hızlı olan bir olayı sizin yapay bir şey ile gerçekleştirmeniz bana hala mümkün gelmiyor.

Siz denedinizmi acaba yada tabıdığınız varmı deneyen

Yok ben denemedim ama escinsel bir arkadaşim mecbur denedi. Ozamanlar escinsel kadinlara spern donosyonu yapilmiyordu. Mecbur özel bir bankadan satin aldi. Yurtdişinda yaygin bir yöntem.
Sperm bankasindan satin alip kendiniz yapiyordunuz. Sizinki biraz farklı tabiki ama neticede profesyonel olmayan aşılama gibi düşünün.
Bunun yaninda eşinizin tedavi olmasi gerek. Ama bu ayri bir konu

Bence riske atılacak bir durum değil. Lütfen doktora gidin eşiniz içinize boşalamıyorsa onlar dışarıda döllenme yapıp içinize yerleştirirler. Çocuk işi şakaya gelmez sonra doktor doktor gezersiniz

Ben hala mantıksız buluyorum yani kusura bakmayın boşalınan andan itibaren siz ayağa kalkana kadar hatta eşiniz içinizden çıkana kadar yumurtaya ulaşan spermlerden bahsediyoruz. Bu kadar hızlı olan bir olayı sizin yapay bir şey ile gerçekleştirmeniz bana hala mümkün gelmiyor.
Eşimin yaşadığı his kaybından dolayı vajina içerisinde bişey hisetmiyor bu yüzden elle boşalıyor daha açık yazacağım daha sert ve daha hızı bir mastürbasyonla ancak hisedebiliyor sorun olmasaydıda keşke bende bu yöntemleri denemeseydim

Sperme zarar gelmiyormuş bir çok doktor bunu söylüyoe zaten zarar gelen sperm yumurtayı delemiyormuş
evet ama kuzucum söyle de düsün. spermin baş bölümünde sorun varsa dölleyemez. diyelim sperm kuyruktan veya boyundan hasar aldı ve yumurtayı dölledi. bebek engelli olacağı için erken dönem gebelik kaynı yaşama ihtimaliniz yüksek olacak.

sadece sağlıklı sperm dölleyebiliyor olsaydı neden ilk aylarda genetik sebepli düsükler yaygın olsun? bence doktora gidin ve aşılama ile ilerleyin. hem doktor kontrolünde olacağınız için de içiniz daha rahat ilerlersiniz.

sizin elinizden bile şırıngaya mikrop bulaşabilir, bir seyler ters gidebilir. açık konusayım ben korkar cesaret edemezdim. hem belki esinizin durumu tedavi edilebilir bir seydir? sevisemediğiniz birinden çocuk sahibi olmak istemek biraz mantıksız. önce sorunların üzerinde durmaya çalışın bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X