evde olan örümcekleri temizlikte nasıl temizlersiniz????

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar bazen köşelerde örümcek ağları oluyor nasıl temizliyorsunuz merak ediyorum.farklı ve kolay yöntemleri bekliyorum:çok üzgünüm:

ben elektrikli süpürgenin halı süpürdüğümüz aparatını çıkarıp metal sopasına fırçalı küçük aparatını takıp öyle alıyorum . farklı bi yöntem düşünmek aklıma gelmemişti bakalım değişik bi şey çıkacakmı :)

ben elektrikli süpürgenin halı süpürdüğümüz aparatını çıkarıp metal sopasına fırçalı küçük aparatını takıp öyle alıyorum . farklı bi yöntem düşünmek aklıma gelmemişti bakalım değişik bi şey çıkacakmı :)

bende öyle yapıyorum.dedim farklı bişey varsa öğrenelim.:hooray:

arkadaşlar bazen köşelerde örümcek ağları oluyor nasıl temizliyorsunuz merak ediyorum.farklı ve kolay yöntemleri bekliyorum:çok üzgünüm:

bende süpürgeyle çekiyorum...sanırım farklı bir yöntem duyamayacağız..bakalım takip edicem..sinir geldi örümcek ağlarından:nazar:

ucuz bi deodorant alıyosun birde mutfak çakmağı eline sonra örümcek ağlarını yakıyorsun çokta kolay oluyo
dikkat et perdelerini yakma ama:)))

eğer üstünde örümcek yoksa (varsa o örümcek gidene kadar dokunmuyorum evimiz bahçeli olduğundan börtü böcekle haşır neşiriz) ıslak bezle siliveriyorum hiç bişey kalmıyo

En pratigi elektrikli süpürge degil mi?
Arkadasim kusura bakma ama bu biraz " masayi neyle siliyorsun?" demek gibi olmus.a.s.

elektrikli süpürge başka çaresi yok en kolayı zaten herkesin evinden vardır :)))

Örümcekleri öldürmeye karşıyım ama napım çok olunca kıyıyorum yada eşime camdan aşağı attırıyorum::::

arkadaşlar tek ve bir kerelik bir çözüm deve kuşu yumurtası bulun ve evinizin bir köşesine koyun evinizde bir daha böyle bir sorunla karşılaşmazsınız üstelik daha bir sürü haşaratta evinizden uzak duruyor o yumurtanın kokusu varmış örümcek dahil bir sürü haşarat bu kokudan dolayı eve giriş yapamıyor tecrübe ile sabittir

nerden bulcazki deve kuşu yumurtasını.aslında ne iyi olur bidaha evde örümceklerle uğraşmamak.teşekürler bu güzel bilgin için

çiftliklerde daha ucuza veriyorlar ama buyük marketlerde de gördüm yada aktarlarda olabilir ben bir çiftlikten getirtmiştim

ben fırça süpürge ile yapıyorum sapıda uzun kolay oluyo

örümcekleri elektrikli süpürgeyle aldıktan sonra bütün tavan köşesini çamaşır sulu bez gezdiriyorum.uzuuuuuuunnnca bir süre örümcek falan gelmiyo tavsiye ederim.

X