evde ne giydiriosunuz?

xoxzlem_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
112
0
37
ben evde ne giydiriceğime karar veremıorum.cıtcıtlı badı ustune tulum sora yelek gydrnce terlıo,yeleksızde burnu kolları buz gibi oluo ve hapşırıosenağlama zaten yeni iyileşti kuzum ya:çok üzgünüm:sızler ne yapıosunuz bıde eldıvensız elleride üşüo.ama herkes cıkarıo galıba...bnm bebiş 2 aylık yorumlarınızı beklıorum:asigim:

kısa çorap üstüne kilotlu çorap kısa kollu alttan çıtçıtlı badi birde alt üst takım ve uyanınca hemen yelek 3 aylık olduk ama ben hala eldiven takıyorum nekadar kesersem kesim tırnaklarını eli hep yüzünde çizip duruyor birde ayaklar ve eller hep soyuk

benim kızım da iki aylık ve eldiven takıyorum hala.ben kısa kollu çıtçıtlı bady üstüne uzun kollu bluz altına ayaklı pantolun ve çorap en üste de ayaklı tulum giydiriyorum ve mutlaka da yelek.Biraz fazla ama bizim evimiz soğuk henüz kalorifer yanmadı.hasta olmasındansa üstü kat kat olsun daha iyi...

öncelikle maaşallah. hepimizin bebişlerini ALLAH bağışlasın. bende atlet onun üstüne eğer kollu ise alttan çıtçıtlşı badi kollu değilse zıbın üstüne badi ve pijama alttanda kliotlu çorap bir çft çorap ve patikli pantolan eğer soba yanıyorsa ince battaniye üstüne yanmıyorsa kalın battaniye kalkınca sırtına yelek. Ama o kadar dikkat etmeme rağmen boğazınaki hırıltıyı atamadık doktora getdim. maaşallah sağlıklı diyor o önemli deiği çok ii diyor kafayı yiycem yani. hırıltıdan bunalınca problem yaşıyoruz inşallah geçer amin

canım bizimde hırıltı sorunumuz vardı.önceki doktorumuz dikkat etmemiş yeni doktorumuz oğlumu kucaklar kucaklamaz farketti ve kontrol etti.soluk borusu tam sertleşmemiş dedi.önemli bi sorun değil zamanla düzelir dedi.sende bi sor istersen.bide hırıltının hafiflemesi için hergün özellikle uykudan uyanınca yüzüstü yatırıp belinden sırtına doğru yavaş yavaş vurun dedi.bi dene istersen belki faydası olur.

cnm çocuklarınızı çok sıcağa alıştırmayın kat kat giydirmekde çok ii değil ben dr söylemişti uyguluyordum kendi giydiğinizin 1 kat fazlasını giydirin diyordu.

mrh arkadaşlar benim kızım 2 aylık ben kolsuz çıtçıtlı tulum üstüne uzun kollu buluz ve yelek altına uzun çorabı ve ayaklı tulum giydiriyorum ellerine ise eldivenini hala takıyorum takmazsak hemen buz gibi oluyo.eğer ev sıcaksı ince bir battaniye soğuk olduğunda ise kalın battaniyesini kapatıyorum

kızlar bende kızıma 2 kat kıyafet giydiriyorum.birde atlet ve yelek muhakkak giydiriyorum.matasoy arkadaşımında dediği gibi ne yaparsam yapıyım hırıltısı geçmedi bir türlü kızımın (( ama önemli bişi olmadığını bildiğim için içim rahat.sadece emerken çok zorlanıyor buda canımı sıkıyor..(

Bizim ev 22 derece. Uzun kollu çıtçıtlı badi, kilotlu çorabı ve üzerine bir kısa çorabı, hepsinin üstüne tulum ve hırka giydiriyorum. akşamları yatarken çoraplarını çıkarıyorum sadece tulumun ayaklığı koruyor sonra da uyku tulumuna sokup üzerine ince battaniye örtüyorum sıcacık oluyor kızım.

bende üstune 2 tane uzun kollu cıt cıtlı badi ustunede ayaklı tulum altınada kısa corap hava bıraz sogudugundada bazen külotlu corap gıydırıyorum evde 23 derece eldiven takmıyorum daha yelekde gıydırmeye baslamadım daha cok soguklar gorcez

ben eldiven takmıyorum.evim 21-22 derece arası.uzun kollu çıtçıtlı bady ,ayaklı alt, çorap ve tulum giydiriyorum bazen de alt ve üst takım giydiriyom.yelek çok nadir daha doğrusu yeni giydirmeye başladım

kızlar naptınız öyle hepiniz kaç kat giydiriyosunuz anlamadım şimdiden böyle giydirirseniz kışa ne yapcanız yada dışarı çıkardınızda hemen hasta olurlar allah korusun tabikide.ben yarım kollu çıt çıtlı badi ayagına çorap üzerine tulum giydiriyorum bide ince bir yelegi var onu 22 derecede.eger daha düşükse hava buna ek olarak bide uzun kollu çıt çıtlı badi giydiriyorum ve bazen ertuğ terliyo zaten agladıkça vücut ısıları 2 katına çıkıyo.ben çıkardım eldivenleri çoook oldu geç kalmışınız ellerini kullanmaya başlasın diyo doktorlar hatta sizde elini uzat parmagını tutun uzuvlarını söyleyerek sevinki ögrensin ellerinide açınki kendini keşfetsin diyo gerçekten ertugun kolunda biraz daha güz olsa biberonunu kendisi içicek şimdiden tutuyo çokda hoşuna gidiyo bide emzirirken gögsümü tutuyo sıkıp bırakıyo ve gülüyo o dahada hoşuna gidiyo açın arkadaşlar ben daha kesmedim hep kagıt törpüyle törpülüyorm

ben de kızıma atlet onun üstüne çıtçıtlı badi onun üsütnede tulum altada kilotlu çorap bide kısa çorap giydiriyorum uyandıgı zamanda muhakkak yelek giydiriyorum. kızımın ellerinde hiç ısınmadıgı içinde eldivenini sürekli takıyorum

kızlar sanırım herkesin yasadığı yere gore değişıo.çunku cok fazla gıydırınce terlıo ve buda hasta edıo bebişleri.o yuzden hepimiznkı baska olmuş.ama yelek sart sanırım ek olarak kılotlu corap ve yelek gydrmelıym galıba

çok fazla giydirmiyor musunuız arkadaşlar? bebekler sıcakla başetmekte zorlanırlarmış, buna rağmen 19-20 derecelerle oldukça rahat ederlermiş. bizim evimiz de 22 derece civarında, ben içine kolsuz veya kısa kol çıtçıtlı badi, çorap üzerine tulum (veya uzun kollu body altına ayaklı pijama) giydriyorum, uyurken beresini takmaya çalışıyorum ama kendi kendine çıkarıyor uyurken, kafasını bi o yana bi bu yana döndrerek çıkarıyor :)))) ya hiç istemiyorum ama ben de hala oğluma eldiven giydiriyorum, çünkü eldivensiz elleri buz kesiyor. Cuma doktora gittiğimizde soracam bakayım, eldiveni çıkar bişi olmaz derse çıkarcam. BUgün dışarı çıktık mesela oğlumla, içine kolsuz body üzerine uzun kollu body, altına kot :) çorap, ayakkabı ve hırka giyerek çıktık, arabada ayaklarına da penye battaniyesini örttük..hiç üşümedi

benim kızımda 2.5 aylık ben içine atlet onun üzerine uzun kollu çıtçıtlı onun üzerinede svit yada penye üst giydiriyorum kalorifer lar yanmaya başladığında nasıl giydirecem bakalım kalktığında ise yelek giydiriyorum

Uzun kollu alttan citcitli badi ustune alttan citcitli esofman ustu ve alti giydiriyorum... gecede polardan tulum icinde kisa corabida var...

kızlar naptınız siz ya.ben sadece kolsuz çıtçıtlı badi üzerinede tulum giydiriyorum o kadar.tulumun içinden kısa çorap giydiriyorum.başkada bişi yok.biz daha yeleğe başlamadık.ama ben hala penye battaniye ile kucaklıyorum öyle boş kucağımıza hiç almıyoruz o yüzden yelekte kullanmıyoruz

kısa havlu çorap+uzun kollu bady+pijama.Soğuk olduğu zamanlar eldiven takıyorum.Gece eldivenle yatar.Yelek giydirdim ama terliyor.

kızlar yatarken şapka giydiriyor musunuz?ben hiç giydirmedim fakat şimdi aklıma takıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…