evde ne giydiriosunuz?

bende ;
kollu çıtçıtlı badi
üstüne kollu penye

altına;
kilotlu çorap
kısa kalın çorap (ayaklarını sıcak tutmak gerekir bebekler en çok ayaklarından üşür.. o yüzden ayağını sıkı tutuyorum.)
tulum

ama yelek falan giydirmiyorum. ince battaniye örtüyorum. yelek giydiği zaman çok terliyor ozaman üşütür. uykudan uyanınca yelek giydiriyorum. zaten kombi yanıyor ...çok giydirmekte aslında bebeği hasta eder. hem biraz soğuğa da alışsın. bu sefer en ufak soğukta hastalanır.

kızlar bebeklerın vucut ısısı el ve ayaktan belli olmazmıs sırtına bakılmalıymıs.eger elı ayagı soguk dıye gıydırırsek terlermıs ve cocugu terlemek daha cok hasta edermıs Allah korusun bronsit falan olabılıyo.ne yaparsan yap bebeklerın el ve ayakları genelde soguk olurmus dr.oyle dedı.kendının 2 katı gıydırmek en dogrusu dısarı cıkarken külotlu corap gıydırıyorum bende ama evde hayır
bebişlerınız ve sız saglıkla kalın inş. annişler

reyhan 1302 aynen katılıyorum sana. kısa kollu çıtçıtlılardan kilotlu çorap ve ince penye tulum o kadar. hele yün şeylerden ve uyku tulumundan nefret ediyorum onlar yüzünden 1.5 aylıkken hasta ettim ben. fazla giydirmeyin terli olması çok tehlikeli

X