Evde Kuranı Kerim öğrenmek

ooo çok geçmiş olsunnnnn

sana kolay gelsin canım yavaş yavaş olacak çok takılmaaa önce çocukların

burda dün yürüş yapıyorum herkes denize giriyordu buraya kış daha gelmediii

ooo çok geçmiş olsunnnnn

sana kolay gelsin canım yavaş yavaş olacak çok takılmaaa önce çocukların

burda dün yürüş yapıyorum herkes denize giriyordu buraya kış daha gelmediii
Sagolasin canım burada kaç gündür sel gidiyo :)))) zaten önce onlar grip olur birkaç gün içind e de bana bulaşır hep aynı evin içinde döner durur :)))

Bugunki çalışmam

Konu idgami bila gunne. Tenvin ya da sakın nun dan sonra lam veya ra harfi gelirse, sakın nün okunmaz sonraki harf seddelenerek okunur

Kuran öğreniyorum video 20

Bugunki çalışmam

Konu iklab. Sakın nun ve tenvinden sonra be harfi gelirse sakın nun- mim olarak okunur

Kuran öğreniyorum video 21

akşam kuranı kerim 3 sayfasını 4 kere okudum ama hala harflerde sıkıntılar oluyorr tevccidli bir türlü olmuyor

ama zamanla sabırla olacakk bu işş

özendin çok güzel bir şey yapıyorsunuz maşallah.

Bugunki çalışmam

Konu idgami meal gunne
Tenvin veya sakın nun dan sonra mim nün ye vav harflerinden biri gelirse.sessiz nün okunmaz gunne yapılarak sonraki harf seddelenir

Kuran öğreniyorum video 22

Tatlım nerelerdesin napıyon bakım uğramıyorsun buraya :)
Buralardayım canım arada uğruyorum ama doğru fazla katılamadım :) ben bu aralar tembellik yaptım hiç bakamadım çalışmalarıma eşim gece vardıyalı çalıştığı için gündüz uyuyo soramıyorumda bişey bu hafta böyle geçiyo bakalım

Olsun tatlım ara vermiş say sen kendini vazgeçme:) eski konulara bak internetten bak yinede okumaya çalış inşallah. Benim eşim de bilmiyo keşke o da ogrense yaa nasil mutlu olurum

Olsun tatlım ara vermiş say sen kendini vazgeçme:) eski konulara bak internetten bak yinede okumaya çalış inşallah. Benim eşim de bilmiyo keşke o da ogrense yaa nasil mutlu olurum
benim eşimde benim vesilemle yeniden hatırlamış valla yoksa okuyacandan değil
bende öyle yapıyorum biraz beynimi dinlendireyim bu fırsatla bi iki gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…