Evde Kuranı Kerim öğrenmek

işte tevcidliyi bende diyanette çalışacam artıkkkkk onu nasıl olacak onuda bilmiyorummm

çünkü ara ara diyanettin sayfasından bakıyorummm
Bak tabi canım orada ses kayıtları da oluyo doğru şekilde okumak için. Hani anlamları falan değişiyor derler ya yanlış okuyunca.tecvidli okuyanlara hayranım ben . Darısı bize inşallah. Bu arada hoca sürekli olarak her derste sunu söylüyor. Bir kelimeyi okumadan heceleyin . Sonra tek defada birleştirip okuyun . Zamanla akici olur diye .sana da faydası olur belki

ben çok heceliyorummmm maleseff yavaş yavaş olacak inş.

Bende öyle canım harflerden başladım çünkü ortadaki sondaki harfleri karıştırıyordum. Ay ne güzel bak esin de biliyormuş Allah sürekli kılsın.

kendime gülüyorum hep okumaya başlayınca eşimde yazık bakıyo öyle inşallah bu sefer doğru söyler hatırlar diye umutlanıyo işte olsun ama böyle böyle öğrenicez yeterki istek olsun :))

kendime gülüyorum hep okumaya başlayınca eşimde yazık bakıyo öyle inşallah bu sefer doğru söyler hatırlar diye umutlanıyo işte olsun ama böyle böyle öğrenicez yeterki istek olsun :))
Pes etmek yok kızlar aynen yola devam :) bende sondaki kaf , te, he harflerini benzetiyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…