Evde ek iş ile alakalı güzel paran kazandıran sistem ve ya iş önerileriniz?

Ek gelir elde etmek isteyen varsa

çalışma saatlerini sizi belirliyorsunuz bu arada yardımcı olabilirim
mesaj atmanız yeterli

detaylı açıklarmısınız iş ne işi

uluslararası bir firmanın kilo kontrol ürünlerinin satışı diyebilirim özetle. Kendi işinizin patronu oluyorsunuz öncelikle.
Eğitimlerimize gelip detaylı bilgi alabilirsiniz. (Herhangi bir ücret alınmamakta tabikide)
Kendini geliştirmek isteyen kendi işi için gerçekten çalışacak ve hem insanlara yardımcı olup hem de maddi açıdan ciddi kazanç elde etmek isteyen kişiler ulaşabilir.

selam biraz bahsedermisin nasıl bir iştir, özelden yazamıyorum yeni üye olduğum için

uluslararası bir firmanın kilo kontrol ürünlerinin satışı diyebilirim size özetle. Kendi işinizin patronu oluyorsunuz. ek gelir olarak düşünün zaten. bende yeni başladım açıkcası çünkü çok dikkate almıyor yapamam diye düşünüyordum. daha sonra 1bucuk yıl bu işi ek gelir olsun diye yapan arkadaşım işinden istifa edip ofis açınca anladım ki gerçekten para kazanılıyor. sağlık sektöründe kilo kontrol ürünleri var ve bir sürü sağlıklı ürün.

dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış. dünyaca ünlü futbolcu c.ronaldonun resmi beslenme sponsoru olan ve yaklaşık 90 ülkeden faaliyet gösteren bir firma. ben önce annemi zayıflatarak işe başladım 50 günde 8 kilo verip iki beden inceldi :) inanması güç ama yaşayınca anlıyor insan. anneme indirimli ürün almak için üye oldum daha sonra annem zayıfladıktan sonra onu gören 4 komşumuzdan siprariş almamla gelişti.

Bir kaç eğitime geldiğinizde oradaki neredeyse cümle kurmayı bile beceremeyen ev hanımlarının(kınamak için söylemiyorum ama gereçkten gördüklerimdi) başarılarını görünce gerçekten yapabileceğinizi anlarsınız.

Yeter ki inanın kiminle uğraşıcam nasıl yapıcam gibi kaygılara yenilmeyin. Bir eğitimde tüm olumsuz düşünceler silinebilir. Nasıl uğraşıp vakit ayıracağım diye de düşünmeyin. Nasıl ki işe giderken sabah kalkıyorsunuz belkide hiç sevmediğiniz bir işe gidiyorsunuz, patronlarınız emirler yağdırıyor ve aldığınız maaş hiçbirşeye yetmiyor. Bu nedenle kendi işinizin patronu olun 90 ülkede insanlar ciddi paraları kazanıyorlarsa emin olun sizde yapabilirsiniz.

Kendini gerçekten geliştirmek isteyen kişilerle detaylı görüşüp eğitimlerimize çağırabilirim.

Merhaba saglikli kahve ,cilt lekelerini gideren sabun sicak cikolata icerek zayiflamak gibi %100 organik urunleri olan yabanci firmayla calisarak para kazanmak istermisiniz.ayda kazanmak istedigin hedefi belirle ,sirketin egitimlerine katil cikarilan calisma planina uy ve hedefine ulas. Insan istedikten sonra basarir hanimlar:))

Selam arkadaşlar

Benim gibi bebeğini bırakamayıp evden bir şekilde para kazanmanın yollarını arayan arkadaşlar dinleyin.Bugüne kadar evden kazanç sağlama fikrinin cazibesiyle senelerce araştırma içerisinde olan ben amatörlüğümü profesyonelliğe devretmiş bulunmaktayım.Önyargılı bir insan olmamakla birlikte internetten bir şekilde kazanç sağlandığına hep inanmıştım ve çeşitli sitelerde çeşitli yazılar okuyarak,bıkmadan,yılmadan bu işin nasıl profesyonel bir şekilde yapıldığını müthiş bir eğitim kiti sayesinde öğrenmiş bulunmaktayım.Bu heyecanımı sizlerle de paylaşmayı isterim.İnternetten gerçek anlamda para kazanmayı öğreten sistem goomass eğitim kiti arkadaşlar.Goomass yazılımı size oturduğunuz yerden para kazanmayı değil,biraz çaba ve emek harcayarak sistemi kurup,günlük hayatta saatlerinizi boşa geçirdiğiniz internetten hatta facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerden gerçek anlamda nasıl para kazanabileceğinizi adım adım öğretiyor.Bu konuda merakı olan arkadaşlara önerim bu müthiş eğitim kitini incelemeniz, eminim benim gibi cidden profesyonel bulacaksınız.Bu fırsatı değerlendiren arkadaşlara şimdiden bol kazançlar dilerim.Özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum.

cnm bende ıstanbul kadıkoydeyım o iş için bana yardımcı olabılırmısın cnm :)

ankarada oturuyorum işle ilgili bilgi verir misiniz?

Öğrenciliğimden beri uzunca bir süredir ek iş imkanlarını araştırıp durdum. En sonunda gayet güzel kazandığım bir kaç sistem buldum. Eğer emek verilirse kazandırıyor. Eğer denemek isterseniz para kazanma yolları sitesine bir göz atın derim.

Kadınlar kulübü gibi siteler değil. Bu siteler anket firmalarının siteleri. Milleti sokakta anket doldurmak için durdurmak yerine online olarak mail adreslerine anket gönderiyorlar. Üye olacağınız sitelere zaten üye olduğunuzda anketör oluyorsunuz direk. Türkiye'de bu işler yeni yeni olduğu için Türkçe siteler olarak verebileceğim site sayısı az. Ama en bilineni Napolyon.com duymuşsundur. Sitedeki kaynak bize 200 tane bu tarz sitenin adresini veriyor. Genelde yabancı siteler. Anket başına da para ödüyorlar. Para kazanmak için bir kaç siteye üyelik yetmiyor maalesef. bulabildiğin her siteye üye olman gerek. Ek iş gibi ama günde bir iki saat zaman harcarım ve daha çok uğraşırım dersen affiliate marketin sistemini öneririm anket den daha çok kazandıran bir sistemdir. Girdiğin sitede onunda açıklaması var. Kitabı yazan kişinin reklamı olduğunu düşünmüyorum. Öyle bile olsa kazandırıyor sonuçta. kolay gelsin

bende düşünüyorum işyerinde avon yada iç çamaşırı satmayı var mı önerbilceğiiniz başka şeyler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…