Evde büyü görmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ska02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
67
19
21
1000066495.jpg
sizce bu buyumüdur 5 aydır evliyim hiç gitmediğim yeni aldığım bir pantolonum wardi bayandır almıştım gardrobumdaydi gebe olduğum için olurmu olmazmi diye deneyeyim dedim elimi cebine koydugumda pecetenin içinde saç çıktı ve iğne muska şeklinde katlanilmisti ve çok korktum eşime gösterdim büyü dedi bu üstüne dua okuyup akan suda bıraktı sizce ne için yapılmıştır evime bayagida misafir agirlarim ama asla bu tür şeyler asla aklıma gelmezdi😔

Bu nasıl bir büyü be hiçte uğraşmamışlar 😄 saç katlayıp peçeteye sarmışlar tövbe ya millet nelerle uğraşıyor. Şey olabilir mi ben mesela saçımı tararım tarakta alan saçları toparlarım sonra peçete kirlettiysem sarar içine atarım. Bana öyle gibi geldi niye büyü dediniz ki? Evinize yabancı girip çıkan var mı?

Birine giymesi için vermis olabilir misiniz ? Saçını biriktirip koymuş olabilir. Ben misafirliğe vs gidince saclarim yete düşmesin diye toplar pencereye koyarım büyüden anlamam

Ay ne büyüsü ya çöpe atılması unutulan pislik işte. Biraz türkçe çalışın lütfen w yok bizim alfabemizde, yazım yanlışları havada uçuyor.
Böyle konular yasak ayrıca

Büyü vb içerikli konular yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X