Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Arkadaşlar maşallah bızdıklarınıza, ekrana yapışıyorum her foto eklediğinizde vallahi..

Bu arada annesiz yavru kedi getirdiler dün bana. Bir arabanın tekerinin yanında bulmuşlar, öyle tek başına duruyormuş.
Ben de hemen vete götürdüm daha 4 haftalık yokmuş bile. Gereken bakımı yapıyorum. İnşallah herşey yolunda gider.. Bu da fotosu; (maşallah...)

Oyy kuşşş çok tatlı bi calico bu. Dişi mi meg? Sen mi büyüteceksin?

Oyy kuşşş çok tatlı bi calico bu. Dişi mi meg? Sen mi büyüteceksin?
Ben büyütücem evet Evelynn arkadaşım..Çok ufak olduğundan bakım gerektiriyor. Öyle çaresiz ki.. çişini falan kendisi yapamıyor henüz..
3 renkliler dişi oluyor pisilerde ve bu zilli de dişi, acayip şekerleme bişey

Sende bizim gibi mahallenin veterinerisin he ne güzel ya allah razı olsun minnak maşallah

Herkese merhaba arkadaşlar bende miniklerimi paylaşmak istedim biraz titizim ama onlar geldiğinden beri bana şifa oldular her şekilte tüy kıl razı oluyorum otomatik olarak

Eklentiler

• PicsArt_02-01-10.28.48.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 107
  • 2015-02-26_16.22.08.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 81
Bu arada fotoğraflar ilk geldikleri günün fotoğrafları şimdi veteriner kontrolümüz aşılarımız ve bakımımızla misler gibiyiz maaşallah

Artık ele avuca gelir boyuta gelmiş olan 2 bebek pisiyi de çok güzel yuvalara gönderdim..
Mutluyum.. Onlar da çookk mutlu olsunlar inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…