Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Ben lise bitene kadar bahçemde karınca beslerdim,bir anne 6 yavru köpeğimiz vardı.4 kardeştik ve hepimizin bakmakla yükümlü olduğu bir yavrusu vardı.Bir anne kedi 3 tanede yavru kedimiz vardı ve aynı hesap hepimizin ilgilendiği bir yavru kedisi vardı. Karıncalara bir fincan dolusu şeker,kuru bakliyat karışımı yapıp yuvalarının kenarına serperdim.Öyle izlerdim onları huzur bulurdum onlarda.Hayvan beslemek sorumluluk duygusu önemliydi benim yaşlarımda annem babam öyle öğretmişlerdi.Güzel günlerdi..

Ailenizi ve sizi tebrik ediyorum..
Anne baba öğretisi ne kadar değerli..
Bir de sokaktaki canlara tekme tokat girişen çocuklara bakıyorum ve ailelerine öyle kızıyorum...

Ailenizi ve sizi tebrik ediyorum..
Anne baba öğretisi ne kadar değerli..
Bir de sokaktaki canlara tekme tokat girişen çocuklara bakıyorum ve ailelerine öyle kızıyorum...
Kesinlikle değerli.Ben şimdi fotolara bakarken aklıma geldi kuş,balık ve ünide su kaplumbağası da beslemiştim.Çok çok küçükken tavşanımızda vardı.Ailede görülen eğitim ömür boyu değerli oluyor.İnsanın ilk eğitmeni annesi ve okulu evi.Şimdi köyde annemin tavukları var.Anneden gelen birşey bu biliyormusunuz.Eğer annem böyle olmasaydı bizde böyle erkenden bilmezdik.Merhamet duygusunu keşfediyor çocuklar sorumlulukla beraber.

Öyle yapmışım dimi

Burda sadece evcil dostlardan sözetmek zorunda da değiliz..
Bilgin olsun diye söylüyorum mesela senin ekmekarası ya da ekmekiçi çorbandan da bahsedebiliz
ne çorba o arkadaş orada tebrik etmiştim burada da tebrik edeyim akrep kadını.

Öyle yapmışım dimi

Burda sadece evcil dostlardan sözetmek zorunda da değiliz..
Bilgin olsun diye söylüyorum mesela senin ekmekarası ya da ekmekiçi çorbandan da bahsedebiliz
Konuyu dağıtmayayım demiştim
Burnumu yaptırmam lazım ama korkuyorum megim ya
Birde darbe almaması lazımmış, benim kocam çok sakar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…