Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Buda benim oluşum :) çok çabuk büyüdü kerata :-)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2019-01-04 at 14.39.20.jpeg
    WhatsApp Image 2019-01-04 at 14.39.20.jpeg
    253,9 KB · Görüntüleme: 144
  • WhatsApp Image 2019-01-04 at 14.40.29.jpeg
    WhatsApp Image 2019-01-04 at 14.40.29.jpeg
    132,1 KB · Görüntüleme: 151
Merhaba 19 yaşında bir kedim var...4 sene önce evliliğimden dolayı şehir dışına yerleştim...onu yerinden etmemek için anneme emanet ettim...yaşadığı ortam değişsin istemedim... tabii ara ara gidip gördüm...bu zaman içinde babamı kaybettik,annem rahatsızlandı derken pek fazla ilgilenemedim...şuan tüyleri keçeleşmiş durumda...çok ileri derecede maalesef:KK43: yaşından dolayı daha agresif olduğu için evde traş yapamıyorum...veterinerdede ancak anesteziyle yapılabileceği ama yaşından dolayı riskli olabileceği söyleniyor...izmirde rönesans veteriner le görüştüm...onlar gerekli tetkikleri yapıp uygun görürlerse gaz anestezi tekniğiyle yapabileceklerini söylediler...buna tamamen kan sonuçlarına ve diğer tetkiklere göre karar verecekler...şuan çok yaşlı tüyleriyle hiç mutlu değil çok zorlanıyor...böyle bir tecrübe yaşayan var mı ??? Ya da bana öneride bulunabilir misiniz...??? Çok çaresiz hissediyorum...

Ya bu kedi gerçek mi ah kalbimm 💜 ben ömrümde böyle şey görmedim ara ara bakıyorum çok tatlı var mi başka fotoğrafı 😍
Çok var fotosu ama artık büyüdü minnoş değişti baya eskilerden bi fotosunu daha yollayayım bi de yenilerden🥰🥰 senin var mı kediciklerin
Screenshot_20190630-135421_Photos.jpg

Eklentiler

• 20190620_114428.jpg
    20190620_114428.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 42
Çok var fotosu ama artık büyüdü minnoş değişti baya eskilerden bi fotosunu daha yollayayım bi de yenilerden🥰🥰 senin var mı kediciklerinEki Görüntüle 2283597
Yok kuzum evcil hayvanım ama o kadar çok seviyorum ki ailemle yaşıyorum istemiyorlar. Bende bunlara bakıp mutlu oluyorum 😍 ama kendi evime çıkar çıkmaz sahiplenecem inşallah

Yok kuzum evcil hayvanım ama o kadar çok seviyorum ki ailemle yaşıyorum istemiyorlar. Bende bunlara bakıp mutlu oluyorum 😍 ama kendi evime çıkar çıkmaz sahiplenecem inşallah
Hayırlısı:KK66: umarım en kısa zamanda böyle bi şansın olur

X