EvCadısı'nın başarı öyküsü...

SElam ev cadisi,

yaaa gercekten cok hos olmussun, azmine hayran kaldim... benimde bir kac kilo fazlam var, beyazlardan sadece sekerden kurtulabildim.. digerlerinede dikkat ediyorum ama kacamadim tamamen

Pilates yapmak istiyorum, isten arta kalan zamanlarda, ama bir türlü kendimi ikna edemiyorum... nasil olacak bilmiyorum... insallah bir an önce ikna ederde kilolardan kurtulurum...

tekrar tebrikler...

cok hoş olmussun bende senın eskı halın gıbı bıseyım ıste ama benım yemeden ıcmeden deyıl kılolarım dogum kontrol hapları 2senede 20 kılo almama sebeb oldu eskı halımı mumla arıyorum nabsam kılo veremıyorum nolur yardım edın bana arkadaşlar
:2::2::2:

kilo verince dahada bi güzel olmuşsunuz.tebrikler ve paylaşım için teşekkürler.

Çok teşekkür ederim kızlar....Bir faydam olduysa ne mutlu bana

Canım besin takviyesi alman faydalı olacaktır... bununla ilgili bir diyetisyene ya da doktora danışırsan çok iyi olur...Eğer danışma imkanın yoksa ben de bu tür ilaçları kullandıüğım zaman diyetisyenimin bana önerdi besin takviyeleri vardı sana söyleyebilirim...

evcadisinin.blogspot.com

maşaallah,darısı başımıza

yapı olarak o kadar benziyoruz ki çok şaşırdım acıkcası.. boy falan bende 64'üm ve herkes göstermediğimi söylüyor..bende iyi saklarım 57 kilo halini çok begendim demekki kilo verince bende ole olacagım hahaha..tebrik ediyorum seni..bir şey soracağım üst ve arka kol ile gögüslerinde nasıl bir değişim oldu..oralarda küçüldü mü inceldi mi??

vallahi hellal olsun 2010da sanırım bu haldeymişsiniz hala koruyabildinizmi buu kilonuzu açıkçası bunu çok merak ediyorum :44:

ilk yaptığım diyet türünle aynı sizin yaptığınız diyet fakat şimdi bende bir dukandır gidiyor bakalım ama iyimi kötümü orasına hiç girmeyelim :18::18::18:

bir an sizi görünce acaba dukanı bırakıp eski diyettenmi yapsam dedim:44::44:

Hala aynı kilomdayım :) Bu arada bi hipoglisemi teşhisi kondu yalnız o süre zarfında 1 kaç kilo aldım ama geri verdim onu da çok şükür

Yeni bir foto koymanın zamanı geldi herhalde :)

1 kilo eksik bir kilo fazla oluyor arada onun dışında aynı :)

bencede darısı bizim başımıza inşallah

o zaman sadece porsiyonlara dikkat etsekte bu iş oluyor dukana falan gerek yok sanırım diğer türlüde zayıflamıştım ama bu dukan daha hızlı fakat tek bir kaçakta çok büyük bir eksisi oluyor o yönden açıkçası dukanı bırakıp eski sistemde zayıflamaya dönücem sanırım bu gidişle :44::44::44:

Canim karatay dukam vs. Hic denemedigim ve yapamayacagim diyetler dengeli beslendikten sonra daima ideal kilonda kalabilirsin bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…