Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Eşin ilgileniyor mu?
4 çocuk neyine yetmiyor 🙄
onceden hic umursamazdi eli yakismiyordu acikacasi ama bu aralar cok ilgileniyir ben mutfagi falan toplayi cocuklari giydirdim oda oturma odasini falan temozledim beraber giydirdik cocuklari bazen 3 numaraya yemek yedirir yani eleinden geldigi kadar yapiyor

onceden hic umursamazdi eli yakismiyordu acikacasi ama bu aralar cok ilgileniyir ben mutfagi falan toplayi cocuklari giydirdim oda oturma odasini falan temozledim beraber giydirdik cocuklari bazen 3 numaraya yemek yedirir yani eleinden geldigi kadar yapiyor
İyi bari :)
Benim eşimde polis. Genelde hep yorgun oluyor. İşten gelince oyalıyor biraz 😐

Yani nasıl devam edeceksin ona bağlı:)Ama sırıtmamış iyi olmuş:)Ellerine sağlık:)
Bisiklet yapiyorum elimdeki ipler bunlar,KV ye vermiştim ipleri mi isteyemem artık
IMG_20200326_231632.jpg
Screenshot_2020-03-05-20-52-39-220_com.android.chrome.jpg

Erkekler 10 tane olsa 11. yi ister:)Aman sakın yeter:)
Çocuklar küçükken öyle oluyor.Büyüyünce rahatlarsın:)
o gunleri iple cekiyorum kendi baslarina hareket etseler abla 6 yasindaki kizim cok fena cok simartilmis dede babaanne tarafindan ilk torun oldugu icin onun buyudugunu gorsem yetr sanirim digerleri sozumu dinliyor

o gunleri iple cekiyorum kendi baslarina hareket etseler abla 6 yasindaki kizim cok fena cok simartilmis dede babaanne tarafindan ilk torun oldugu icin onun buyudugunu gorsem yetr sanirim digerleri sozumu dinliyor
Canım her şeyin hayırlısı inan büyüdüklerinde sorun azalmıyor:)
Dertler büyüyor:)
Benim kızlar liseye gidiyor.Oğlum 4. sınıfta ben okul tatil olana kadar erkenden uyanıp onları okula hazırladım,bırakıp geldim yani uyumak yine yok:)Sonra evi toparla gelecekler yemek hazırla gidip al sonra yine toparla:)Ders çalışsınlar diye ortam hazırla gün öyle geçip gidiyor:)Bence bebekten evde oldukları dönemde her şey daha kolaydı:)

Canım her şeyin hayırlısı inan büyüdüklerinde sorun azalmıyor:)
Dertler büyüyor:)
Benim kızlar liseye gidiyor.Oğlum 4. sınıfta ben okul tatil olana kadar erkenden uyanıp onları okula hazırladım,bırakıp geldim yani uyumak yine yok:)Sonra evi toparla gelecekler yemek hazırla gidip al sonra yine toparla:)Ders çalışsınlar diye ortam hazırla gün öyle geçip gidiyor:)Bence bebekten evde oldukları dönemde her şey daha kolaydı:)
herkes oyle diyor buyunce dertleri artiyor diye rabbim can sagligi versinn tum bebeeler rabbim olmayanlari kucaklarini doldursun 5. olursa bile cok zaman sonra ama baya guzeller benden nasil boyle covuklar cikti hayret ediyorum:):)

X