Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Benim pc eski:)Bu sıra kasayı kardeşim yeniledi:)Başka bir kasadan takviye yaptık güçlendirdik:)
Oğlum,eşim ve ben pcye bakıyoruz:)Kızların ayrı tabletleri var:)Bozulursa ortada kalırız:)

Benim pc eski:)Bu sıra kasayı kardeşim yeniledi:)Başka bir kasadan takviye yaptık güçlendirdik:)
Oğlum,eşim ve ben pcye bakıyoruz:)Kızların ayrı tabletleri var:)Bozulursa ortada kalırız:)
Kasa işinden anlasak toplayacak eşim ama anlayan biri olmalı yakın zamanda eşim birinden fiyat çıkarttı 4 bin lira dedi yohh artık dedim yani pöfff o kadar para verilir mi

Kasa işinden anlasak toplayacak eşim ama anlayan biri olmalı yakın zamanda eşim birinden fiyat çıkarttı 4 bin lira dedi yohh artık dedim yani pöfff o kadar para verilir mi
Kayınvalidemler kullanmıyorlardı.Çokta kullanılmamış:)Kardeşim bilgisayar öğretmeni:)
İki kasayı birleştirdi:)Voltran oluşturdu

Nereye gitti ki
Benim eşim de izne ayrıldı
Bakalım evde nasıl geçecek 10 gün
Benimkini de mühendis aradı biraz önce adam eksilterek deva m edecekler sanırım biraz konuştular ne yapayım diye sordu

Bende gitme o zaman dedim ben bir gideyim iş yerin durumun a göre karar veririm dedi gitti

İşe gitti yazmayı unutmuşum

Kayınvalidemler kullanmıyorlardı.Çokta kullanılmamış:)Kardeşim bilgisayar öğretmeni:)
İki kasayı birleştirdi:)Voltran oluşturdu
Ne güzel abla ya bizde bir mandiraci var bir güvenlikci bir öğretmen hiç işimize yaramadilar bugüne kadar

Buraya gelmem çok iyi oldu canım her konuda destekçimiz çok:)
Dersten anlıyorlar yardım ediyorlar:)Tabi bende onlara:)
Kardeş kardeşe destek olmaz mı varlıklar i yetiyor eşim hep o yüzden çok çocuk istiyor işte ..siz hep birbirinizi koruyor kolluyorsunuz diyor birde bu yetismeden de kaynaklanıyor biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…