Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Bizim eve bir kere bilgisayar girdi çok eskiydi ama kasa çöktü tamir e diye gitti eşim çok sorumlu bir insandır iki kasa bir monitör verdi tamire diye daha ardını aramadı

Şuan iki tablet tamire verdi inşallah geri gelir 🙄
Benim pc eski:)Bu sıra kasayı kardeşim yeniledi:)Başka bir kasadan takviye yaptık güçlendirdik:)
Oğlum,eşim ve ben pcye bakıyoruz:)Kızların ayrı tabletleri var:)Bozulursa ortada kalırız:)

Benim pc eski:)Bu sıra kasayı kardeşim yeniledi:)Başka bir kasadan takviye yaptık güçlendirdik:)
Oğlum,eşim ve ben pcye bakıyoruz:)Kızların ayrı tabletleri var:)Bozulursa ortada kalırız:)
Kasa işinden anlasak toplayacak eşim ama anlayan biri olmalı yakın zamanda eşim birinden fiyat çıkarttı 4 bin lira dedi yohh artık dedim yani pöfff o kadar para verilir mi 🙄

Kasa işinden anlasak toplayacak eşim ama anlayan biri olmalı yakın zamanda eşim birinden fiyat çıkarttı 4 bin lira dedi yohh artık dedim yani pöfff o kadar para verilir mi 🙄
Kayınvalidemler kullanmıyorlardı.Çokta kullanılmamış:)Kardeşim bilgisayar öğretmeni:)
İki kasayı birleştirdi:)Voltran oluşturdu:KK70:

Nereye gitti ki
Benim eşim de izne ayrıldı
Bakalım evde nasıl geçecek 10 gün 😜
Benimkini de mühendis aradı biraz önce adam eksilterek deva m edecekler sanırım biraz konuştular ne yapayım diye sordu

Bende gitme o zaman dedim ben bir gideyim iş yerin durumun a göre karar veririm dedi gitti

İşe gitti yazmayı unutmuşum 😉

Kayınvalidemler kullanmıyorlardı.Çokta kullanılmamış:)Kardeşim bilgisayar öğretmeni:)
İki kasayı birleştirdi:)Voltran oluşturdu:KK70:
Ne güzel abla ya bizde bir mandiraci var bir güvenlikci bir öğretmen hiç işimize yaramadilar bugüne kadar 😁

Buraya gelmem çok iyi oldu canım her konuda destekçimiz çok:)
Dersten anlıyorlar yardım ediyorlar:)Tabi bende onlara:)
Kardeş kardeşe destek olmaz mı varlıklar i yetiyor eşim hep o yüzden çok çocuk istiyor işte ..siz hep birbirinizi koruyor kolluyorsunuz diyor birde bu yetismeden de kaynaklanıyor biraz

X