Ev Temizliği Yardım!

morkelebek34

Mor Kelebekli Papatya
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2014
123
46
Kızlar merhaba, yeni işime başladığımdan beridir çok mutluyum, fakat tek bir sıkıntı oldu; evi hiç toplayacak temizleyecek vaktim olmadığından ev savaş alanı gibi oldu.

Eşimi ikna ettim haftada 1 gün temizliğe gelecek birini bulduk; kadın çok iyi birisi ama benden temizlik için yer temizleyici, banyo için krem, mutfak spreyi falan istedi . bi de “bahar çiçeği” koksunmuş. Ocak için de ayrıca al dedi. Biraz işim olacak yani anlayacağınız. Bana hem mutfakta tezgahı falan sileceği hem de ocağı temizleyeceği bir ürün tavsiye eder misiniz?

ben ocak için bim de satılan asprins kullanıyorum yağları çok güsel temizliyor ayrıca cifin sıvı olanından tezgahı siliyorum

Ben de Cif'in tüm yüzeyler kremini kullanıyorum. Adı üstünde tüm yüzeylerde etkili :) memnunum şu anda gayet, yalnız dikkat et, yerlerde sulandırarak, tezgahlarda vs. direk kullanman gerekiyor; benim gibi afallama tatlım :)

Kadın konusunda da, katılmak durumundayım. Bir noktadan sonra iş yoğunluğu vs. derken gerçekten de eve kendin bakmak çok zor olabiliyor, anlıyorum. artık o kadar da şımarma hakkımız olsun, di mi ya :)))

ersağ aldım ben btün ürünlerini hemen hemen... yüzey , wc banyo ,yağ çöz ,damla konsantre ,halı şampuanı, bulaşk deterjanı.. memnunum güzel temizliyor... temzlğe gelen bayan da beğendi. çamaşır suyunu sadece klozet tuvalet içi için kullanıyorum artk

teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Pureblue, ersağ'ı duymadım daha önce ama dediğin gibiyse bir bakayım. yalnız onların hepsi tek üründe mi?

anneke, dediğin ürün hakikaten tüm yüzeylerde kullanılabiliyor mu? çünkü eğer öyleyse tam ihtiyacım olan şey olabilir. yani hem yerde hem ocağı silerken kullanabiliyor muyuz onu mesela?

Evet, tam dediğim gibi, adı üstünde zaten işte tüm yüzeyler. Bugüne kadar neden böyle bir şey yapılmadı merak ediyorum, çok kolaylaştırdı hayatımı çünkü :)

bu ürünü bu hafta ben de kullandım, çok iyi temizliyor gerçekten. yerleri iyi yapabilir mi diye şüphe duymuştum ama yok, yapıyormuş hatta girişin orda uzun süredir çıkmayan bir siyahlık vardı onu bile giderdi demek ki ovmak değilmiş çözüm, dandik marka kullanıyormuşum :) şimdilik denemek için küçük kutusunu almıştım ama keşke direk büyüğünü alsaymışım, daha hesaplı olurdu. neyse artık, uzun süre bunu değiştirmem gibi geliyor, bir dahaki aldığımda büyüğünü alacağım. Sağolun kızlaaar :)

ooo ben bunu çıktığı haftadan beri alıyorum komşum önermişti cifin bugüne kadar yaptığı en iyi temizlik ürünü bence.

morkelebek, diğerlerinin dediği doğru tam olarak ihtiyacın olan cif tüm yüzeyler. evde yer de tutmuyor diğerleri gibi on onbeş tane şişeyle uğraşmazsın yer sıkıntıysa hem de ucuza geliyor

kullananlara bir soru da ben sorayım: bu cif tüm yüzeyler'i mutfakta derken gerçekten ocakta falan da kullanabiliyor muyuz? eğer öyleyse gerçekten hayat kurtaracak bişi. Ama hep aklıma takılan iyi temizliyor mu. Bizim çocuğun okuldan arkadaşının annesi kullanmış, geçen onunla lafı geçti. O yemin ediyor çok iyi diye. Bakalım bu hafta küçük kutulu olanından ben de alıp bir deneyeceğim, bulgularımı paylaşırım sizinle :)

Cif tüm yüzeyler o yeşil beyaz kutulu olandı di mi? bende de o var annem vermişti çok kullanışlı oluyo. her yer tek jelle bitiyor. bence direkt büyüğünü al canım :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…