Eurovision 2009 Sonuçları

seste sorun yoktu herkesinki gümbür gümbürdü bu kız canlı okuyamıo tek gerçek bu banttan iyi kıvırıyo ama.kaydirigubbakcemile3

e işte bu yüzden buralarda avrupada şurda burda aylardır sapasağlam gezdi playback kıvırttı yumurtlama zamanı gelince aldı bir telaş

acaba moskova da playback okuyacağını mı sanıyordukaydirigubbakcemile3

başka bir canlı performans daha hadiseden...dinleyin bakalım ne düşüneceksiniz
[dailymotion]video/x8kmki_hadise-dum-tek-tek-beko-basketbol-a_music[/dailymotion]

zaten gercek sanatcının yorumcunun sesi canlı okurken ortaya cıkar
canlı okumada sorun var belli ki
ama o gece daha bir rezaletti valla 4. cülük bile o sese yine iyi sonuç

batı avrupa ülkelerinin bu yarışmaya ilgisinin bitmesinden sebep bu ülkelerde yaşayan Türklerin çokluğu nedeniyle Türkiye bu ülkelerden yüksek puanlar aldı...

hadisenin puan aldığı falan yok...Türkler Türkiye ye oy yolladılar ve 4. olduk

bu yarışmada sonuçtan çok iyi temsil edilmek önemlidir diye düşünüyorum....

ingiltere nin sanatçısı sesi giyimi sahnesi nasıldı ama kadından özgüven akıyordu akıyordu

ezik duran bir bizdik maalesef....

Son düzenleme:
canlısı kötü bu kızın eğitimsiz sanki sesi yakınmı uzakmı tutcak bilmio sanki
ama euro da rejide vardı bişeyler vokallerden belli bide alttan verilen müziktede vurgular falan sönüktü
halbuki pek beğeniyodum ben bunun sesini :çok üzgünüm:

bende sesini beğeniyordum gerçekte bu kadar vasat olabileceği aklıma gelmezdi :çok üzgünüm:

ilk defa mı ingilizce söyledik???
sertapın söylediği şarkı da ingilizceydi. athenanınkide...kenan doğulununkide.
ve sertapta 1.cilik aldık. diğer 3 şarkı da da 4. olduk . sadece ingilizce şarkılarda bu kadar yüksek puanlar alabildik.türkçe söylenen şarkıların hangisi ilk 5'e girebildi.(bi tek şebnem pakerle almıştık 3.lük)
ki yaklaşık 50 kere falan katıldık biz bu yarışmaya.her neyse
sertapın birinci olduğu sene de o kadar sağlam şarkılar vardı. shake it falan hala aklımdan çıkmıyor.hadise yerine sertap çıksaydı oraya kazanırdık diyemicem ama 2.ci kesin olurduk

sertabın rakibi tatu ydu o sene ve kızlar bütün dünyada liste başıydı o şarkıyla herkes onları konuşuyodu shake it kenanın katıldığı seneydi diye hetırlıyorum hatta kenan shake li bişiler söledi ya pişti olmuşlardı :uhm:
ilk ing söyleyen sertap tı aten arkadaşta onu demiş

o zaman hadise sesine uygun şarkı seçseydi de eurovisionda böylesine detone olmasaydı

ben dinleyemiyorum biliyorsun canım...ne söylemiş orda...yarışma şarkısı ile mukayese kabul edilecek bir şarkı mı söylemiş?

şekerim orda da öyle aman aman müthiş bir yorum göremedim
çok sağlam bir ses gerektirecek şarkı değil yabancı slow okumuş
ama detone olmamış hayret -tatlicadiarzu-

şekerim orda da öyle aman aman müthiş bir yorum göremedim
çok sağlam bir ses gerektirecek şarkı değil yabancı slow okumuş
ama detone olmamış hayret -tatlicadiarzu-

hadise hem şarkı söyleyip hem dans etmeye çalıştığı için sesi yetmedi daha doğrusu nefesi yetmedi ...
nefesi güçlü değil...nasıl derler hem sakız çiğneyip hem yürüyemiyor..

keşke kendi kabiliyetine göre bir show ya da şarkı seçseydi....
sesinin çıkmadığı en hadise yanlıları bile kabul etti

bence norvec gercekten haketti 1.liği. şarkıları süper. ben beğendiğim sarkıyı bile üst üste 2 kere dinleyemezken bunu kac kere dinledim hatırlamıyorum bile.
cok tatlı bir sarkıydı ayrıca söyleyen cocuk da gayet hoştu doğrusu....

kotlu tanıtım klibinde olduğu gibi dans etseydi sesi daha yeterli olurdu...

neymiş öyle erkek gibi kollarını açarak öne eğilip omuz sallamalar falan...hem hiç güzel figürler değildi hem de sesini kesti

provalarda farketmesine rağmen inatla dans etmesi olmadı.

haklısın canım bile bile inat etti dans figürlerine birde heyecan eklenince iyice çuvalladı
sonlara doğru sesinin çıkmaması bunu gösteriyor zaten
keşke kendi kapasitesine göre birşeyler yapsaydı kendini bu kadar zorlamasaydı :1no2:

dinlemeye gerek yok hemimiz öğrendik ne kadar güzel bir sese sayip olduğunu!!!! :roflol::roflol:

çoğu yerde vokain sesi sadece duyuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…