Eurovision 2009 Sonuçları

azeri kız bir afet i devran dı ya hem güzel hem sempatikk bakalım kaçıncı olacaklar

Aynen öyle tarafsız olursam ses olarakta Hadise'yi geçiyor aslında o olmalı derim ama kendi ülkem olunca bencillik ediyorum iştedelikafadulden

Gerçi bu yarışmada müzikten ziyade siyaset ve komşuluk hep puan kazandırdı, komşu ülkeler hep 12 veriyor birbirine bu yıl da bunu etmezler umarım:mymeka:

puanlamalar politik oluyor bakın nasıl biz ermenistana hep yüksek puanlar veriyoruz

Aynen öyle tarafsız olursam ses olarakta Hadise'yi geçiyor aslında o olmalı derim ama kendi ülkem olunca bencillik ediyorum iştedelikafadulden

Gerçi bu yarışmada müzikten ziyade siyaset ve komşuluk hep puan kazandırdı, komşu ülkeler hep 12 veriyor birbirine bu yıl da bunu etmezler umarım:mymeka:

tabiki türkiyeyerimseniben

Kizlar ingiltereyi yabana atmayin...Andrew Loyld Weber gibi bir devin imzasi var sarkida...ayrica kizinda sesi mükemmeldi simdi allah icin...:nazar:

Burda rus televizyonunuda kutlamak lazim...muhtesem bir sov yapmislaralkisalkisalkis

final secmelerinde 2 fire vermiştim dierlerinin hepsini bildim bundan emin değilim ama puanlamalar cok şaşırtıo insanı

bacılar siz oylarınızı hangi ülkeye attınız kaydirigubbakcemile3

heyecanla bekliyoruzzzz,,inş.1. oluruzz,, gönlümüz birincilikten yana:hooray:

X