Euro yükseldi diye beni gözden çıkaran ailem...

4bin tl param var sadece
Bu para evden kaçmana ve başka şehirde 1 ay idare etmene yeter. Apart odalar var sadece kirasını ödüyorsun elektrik su ödemiyorsun. O 1 ay içinde bir iş de bulabilirsin. Ve rahat olunca hayatına biri de girebilir seni sevip değer verecek biri olursa da evlenirsin. Ama sakın kuzeninle evlenme akraba olduğu için boşanamazsın da
.

Kendi görüştüğüm kimse yok mu çok özür diliyorum ama ailen neden böyle çok üzüldüm ya

Bi cok benzerini bende yasadim kendi evimde rahat banyo bile yapamazdim sanki su faturasi elektrik faturasi benim yuzume geliyordu.simdi evliyim izinlerde annemin yanina gidince 10 20 gun kalsam bile elektrigi ben oderim surati duser cunku.bunuda tek ben ve kardeslerime yapar ablalarima yapmaz asla.kafana uygun sevdigim biri olursa evlen hic dusunme ben evlendim sevdigimle rahata erdim.cehennemdi o ev

SAKIN Evlen kac diyenlere sakin ama sakin inanma. Yagmurdan kaçarken sakin doluya tutulma. En mantiklisi kadin siginma evlerine siginman olur. Daha 30 yasindasin sakin, sakin, sakin bu gencecik yasinda manyak halanin ogluyla evlenip gencligine yazik etme. Allah yardımcın olsun arkadasim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…