Bölgesel İncelme Etkili ve denenmiş zayıflama formülü

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samyeli10

sadece ben :)
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
585
263
Zayıflamak isteyen arkadaşlar, kilolarıyla problemi olanlar... metabolizmasını hızlandırmak isteyip fakat etkili çözüm üretemeyenler...
zayıflama formulü : Öncelikle kırmızı lahana ,havuç, elmayı ayrı yerlere rendeliyoruz bunları ayrı ayrı kurutuyoruz... hepsini bir yere koyup karıştıyoruzz.. yemeklerden 20 dk önce nescafe yapar gibi yapıp içiyoruzz... bu sayede vücudumuzdaki yağlardan gün geçtikçe kurtulmuş oluyoruzz...

Son düzenleme:

çok ilginçmiş. sen mi denedin kilo verdin canım?

hayır canım ben daha denemedim malzemelerı aldım üşengeclıgımden hazırlayamadım daha :96: üşengeclıgımın sebebıde cok dert edecek kılomun olmaması bi kac kılo fazlalıgım var o kadar, bu formülü erkek arkadasım denedı bir haftada 8 kilo verdi.. zayıflama hapı nasıl işlev görüyorsa bu besinlerde en az onlar kadar faydalı canım.. umarım yararlı olabilmişimdir

miktar bellimi yani birdemet karalahana 1havuç ve elma gibimi?????
ayrıca karalahana derken karadenizlilerin yediği lahanadan bahsediyoruz dimi çünkü bazen kırmızı salatalık lahanayada karalana diyorlar.ammma lahana dedim:)))))

yok yok o pazı sarma yapılan pancarın turşusu oluyor ama konumuzla alakalı değil sanırım evet evet değil:))

işte bu lahanadan canım
1 adet kırmızı lahana
1 kilo lema
1 kilo havuc
normalde bunlar mıktarları ama ıstege gorede az veya cok yapabılırsınız

pardon arkadaşlar kırmızı yerine kara lahana olarak belırtmısım sımdı düzelttim

kurutuyoruz derken kurutulmus bıber gibi mi olcak yanı kurutma mıktarı bide kuruttuktan sonra kaynamıs suya atıp cay gıbı kaynatıp ıcıyomuyuz

fırında da kuruta biliriz
ayrıca neskafe örneği olduğuna göre enfazla 1 tatlı kaşı bir kupa ya denk gelir
amaaan ölmem ya yapacağım sonucu söylerim deee şu kurutma işi fırında olmazsa nerden baksan 1 haftayı alır:))))

çok ilginç... benim gibi 3-4 kilo fazlası olanlara da fayda sağlar umarım.. denemem lazım tez zamanda..

uzmanların pancarın zayıflmadan çok kilo aldırma belirtisi oldugunu söylüyorlar canım... zayıflayalım derken doğru zannedip yaptıgımız hatalar diye bir madde de bu da yazıyordu... bir dene canım faydasını göreceksın denemekten zarar gelmez dimi ama

Gerçekten bir haftada sekiz kilo veriliyor mu? Bu kiloyu veren kişi genç mi o yüzden mi verebildi diye düşünüyorum.Bir de diyet yaptımı acaba canım?

24 yaşında canım yemeklerden 20 dk önce bu çayı içiyor... birde ekmek yememeye dikkat ediyor...ekmekten ziyade yemeğe ağırlık veriyor... ve sabahları içebildiği derecede sıcak su içiyor...

canım yanlış anlama ama
ben 1 haftada 8 kilo versem
zayıflamayı o kadar çok istememe rağman doktora giderim acaba hastalandım mı diye
yani haftada 8 kilo anormal gelmiyor mu acaba size
birde bayanlar erkekler kadar hızlı kilo veremez
erkeklerin kas yapısı daha fazla olduğundan
daha çok kalori harcar daha çabuk kilo verir
neyse inşallah sağlıklı bir şekilde istediğin kiloya ulaşırsın canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…