Etim hamur gibi yumuşak

pembebocek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
167
3
Merhaba arkdaslar, benim arkadaşlar arasıında lakabım hep hamur,
kollarımı,yanaklarımı mıncıklayan kız arkdaşlarımn hoşuna gitse de ben hiç hoşnut değilim bu durumdan :KK50:
hamur gibi resmen yaa,hiç sıkı değil. kollarım, bacaklarım,yanaklarım yumusacık.
sıkılaştırma hareketlerini yapsam bacaklarıma,
kol ve yanakları napcam ? krem mi kullanmalıyım ? :18:

mutlaka spor yapmalısınız.yanakları filan bilemem ama kollar,bacaklar,karın,bel vs.bunlar sporla pekala sıkılaşabilir.

Canım sanslısın diycem

çünkü platesle çok güzel bi şekilde sıkılasırsın ve çok fitt olursun

bende aynen hamur gibiyim haftada 4 gün spor kabaklifi ve sabun kullanıcam nisan aylarında falanda sıkılaştırıcı krem almayı düşünüyorum vichynin bakalım ne olacak:KK52:

Merhaba arkdaslar, benim arkadaşlar arasıında lakabım hep hamur,
kollarımı,yanaklarımı mıncıklayan kız arkdaşlarımn hoşuna gitse de ben hiç hoşnut değilim bu durumdan :KK50:
hamur gibi resmen yaa,hiç sıkı değil. kollarım, bacaklarım,yanaklarım yumusacık.
sıkılaştırma hareketlerini yapsam bacaklarıma,
kol ve yanakları napcam ? krem mi kullanmalıyım ? :18:

ay canım ne güzel anlatmışsın benmde mıncıklayasım geldi..benimde annemin kolları öyle yürürken bende mıncıklıyorum..yediğin yemeklerdeki yağ oranını düşür..şekerli fln yemezsen sıkılaşırsın bence..

Aklıma geldi babamın kolları da öyle sıkılmıyor direk ele geliyor deri.
Benim de yüzüm öyle.Her gittigim yerde arkadaşlarım sıkıyo komşular da sıkıyodu küçükken :KK43:

sıkılaşmanın en iyi yolu bence düzenli spor. Bir de nivea body ile dinamik sabahlar diye bir cd var. istersen internetten de indirebilirsin. oradaki hareketler çok faydalı. Ben faydasını görmüştüm ama düzenli yapmak lazım.

X