Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selam üst göz kapagi ve alt göz kapagi birliktemi yaptirdin.?
Evet,alt üst göz,göz altı torbaları,göz altı çukurlarım kendi yağımla dolduruldu.olumsuz hiç bi sorun yaşamadım.merak ettiğin dikiş izleri ise,alt kirpik dibinden ,üst göz kapağı kıvrımından kesi yapılıyor.zaman geçtikçe hiç belli olmuyor.benim bile bulmam için aynaya iyice yaklaşıp izi aramam lazım.tabiki izlerin düzgün olması dr.un becerisi ve kişinin cilt yapasıyla alakalı..
Benim gözler çok kötüydü.başka ameliyatlarla tamamlanması gerekiyodu.ihtiyacın varsa.dr.unada güveniyorsan tavsiye ederim..
Sormak istediklerin varsa özelden sorabilirsin.karın germede arkadaşların vaktini almayalım.bilgi kirliliyi olmasın..

Arkadaşız canım. Eski üyeyim bende şaşırdım neden seni artık göremediğime. Tekrar izlemen gerekecek sanırım. Sevgiler

aldım izlemeye aslında izleşiyorduk ama :))))
bak bakalım beğenecek misin karnımı daha kas yapamadım :))) baklavamı neyse işte ondan :))

Merhabalar, bende 2 çocuktan sonra bu ameliyatı yani karın germeyi olucam inş günü belli değil henüz. Olan arkadaşlardan resim görmek istiyorum. Bu ameliyatı yakınımda olan da yok maalesef sonucu youtubeden başka yerde göremiyorum. Acaba yardımcı olabilirmisiniz? Güven vermek için benimde resim koymam gerekirse koyarım. Bu konuda aydınlanmak isterim.

Merhabalar, bende 2 çocuktan sonra bu ameliyatı yani karın germeyi olucam inş günü belli değil henüz. Olan arkadaşlardan resim görmek istiyorum. Bu ameliyatı yakınımda olan da yok maalesef sonucu youtubeden başka yerde göremiyorum. Acaba yardımcı olabilirmisiniz? Güven vermek için benimde resim koymam gerekirse koyarım. Bu konuda aydınlanmak isterim.
Beni İzlemeye alırsanız bazı izin verdiğim fotoları görebilirsiniz :KK66: Foto eklerseniz sizde albüm yapıp emin olun birçok kişi İzlmeye alır ve daha iyi bilgi sahibi olursunuz.. :KK66:
Doktorlarla görüşme yaptınızmı? Ne öneriliyor?

Beni İzlemeye alırsanız bazı izin verdiğim fotoları görebilirsiniz :KK66: Foto eklerseniz sizde albüm yapıp emin olun birçok kişi İzlmeye alır ve daha iyi bilgi sahibi olursunuz.. :KK66:
Doktorlarla görüşme yaptınızmı? Ne öneriliyor?
merhaba arzum77 , sizin göbüş harika görünüyor. Doktorla görüştük tam karın germe yapılacağını söyledi. Sigarayı 15 gün önceden bırakmamı istedi ztn çok içmiyordum sorun diil dedim. Birde cesaretimi toplarsam tam olacak inşallah.

merhaba arzum77 , sizin göbüş harika görünüyor. Doktorla görüştük tam karın germe yapılacağını söyledi. Sigarayı 15 gün önceden bırakmamı istedi ztn çok içmiyordum sorun diil dedim. Birde cesaretimi toplarsam tam olacak inşallah.
Valla sonuç güzel olacaksa çekilen çile ağrı kutsaldır diyorum ben :))
Hayırlısı olsun,inşallah hayal ettiğiniz sonuca ulaşırsınız :KK66:

Evet,alt üst göz,göz altı torbaları,göz altı çukurlarım kendi yağımla dolduruldu.olumsuz hiç bi sorun yaşamadım.merak ettiğin dikiş izleri ise,alt kirpik dibinden ,üst göz kapağı kıvrımından kesi yapılıyor.zaman geçtikçe hiç belli olmuyor.benim bile bulmam için aynaya iyice yaklaşıp izi aramam lazım.tabiki izlerin düzgün olması dr.un becerisi ve kişinin cilt yapasıyla alakalı..
Benim gözler çok kötüydü.başka ameliyatlarla tamamlanması gerekiyodu.ihtiyacın varsa.dr.unada güveniyorsan tavsiye ederim..
Sormak istediklerin varsa özelden sorabilirsin.karın germede arkadaşların vaktini almayalım.bilgi kirliliyi olmasın..
Merhaba bende goz ustunu ve karin gerdirmeyi dusunuyorum doktorundan ve sonuclarindan memnunsun anlasilan kindi doktorun pylasabilirmisin lutfen?

Merhaba Hanimlar uzun zamandir giremedimyurt disinda oturuyorun karin gerdirme ve goz kapagi ameliyati icin doktor bakiyorum kasim ayinda gelip bir kac doktor gormek istiyorum Hasan Findik ve Fatih Sirin tavsiye edildi daha once bu doktorlari gormeyi planliyorum varmi bu doktorlara ameliyat olan icinizde? deneyiminiz nedir? Ve eger varsa tavsiye edebileceginiz baska doktor varmidir? simdiden teskkurler

Merhaba bende goz ustunu ve karin gerdirmeyi dusunuyorum doktorundan ve sonuclarindan memnunsun anlasilan kindi doktorun pylasabilirmisin lutfen?
Meraba,karın germe daha olmadığım için yorum yapamam..ama göz ameliyatımdan çok ama çok memnunum.dr.um Ercan bey

Merhaba Hanimlar uzun zamandir giremedimyurt disinda oturuyorun karin gerdirme ve goz kapagi ameliyati icin doktor bakiyorum kasim ayinda gelip bir kac doktor gormek istiyorum Hasan Findik ve Fatih Sirin tavsiye edildi daha once bu doktorlari gormeyi planliyorum varmi bu doktorlara ameliyat olan icinizde? deneyiminiz nedir? Ve eger varsa tavsiye edebileceginiz baska doktor varmidir? simdiden teskkurler
Ben Hasan beye badem göz,meme büyütme,tam karın germe artı lipo oldum. İzlmeye alırsanız birkaç fotomu görebilirsiniz :KK66: Forumda aktif fitifit fitifit arkadaşımızda Hasan beye oldu. Açtıgım konuda deneyimlerim yazılı :)

merhaba arkadaşlar,
body lift dediğimiz bu ameliyat sayesinde hayatımın en en mukemmel zamanlarını yaşıyorum bu foruma yazarkende kendim ameliyat olurken araştırdığım fakat net bi isim bulamadığım için size doktorum Op. Dk. Gökhan Haytoğlu'ndan bahsetmek istiyorum. Şans eseri bütün kapılar beni bu isme yönlendirdi. İYİKİ İYİKİ tanımışım kendisini. Gökhan Bey ve ekibi ( ki ekibide özenle seçildiği için kendinizi çok güvende hissediyosunuz) acıbadem taksim hastanesinde sizi ameliyat ediyor bunu yaparken ameliyat sonrası dönemdeki aşırı ilgi ve sık sık kontrollerinizin olması sizi çok rahatlatıyor.Ayrıca olay sadece karın germe ve sizi fazla deriden kurtarmak değil Gökhan Bey'in farkı vucut şekillendirmede harikalar yaratıyor olması. Yani sizin ihtiyacınız olan kusursuz kıvrımları kalkık güzel kalçalar dümdüz bi karın incecik bi beli oranlarınıza göre ayarlıyor. ben ilk ameliyatımı oldum body lift şimdi sırada 2. ameliyatım (göğüs toparlama, kol germe ) ve 3. ameliyatım ( bacak şekillendirme) var. bi hasta doktoruna bu kadar güvenirmi evet güvenir. Bu konuda hem ameliyatla ilgili hemde doktorla ilgili her türlü soruyu severek detaylı cevaplandırırım merak edenlere öncesi sonrası resimlerimi buyuk keyifle atarım hatta cidden body lift düşünen hastalar mesaj atarsa detaylı şekilde doktorum ve sürecle ilgili bilgi veririm. SEVGİLER.. :)

• Beğen
Reactions: hvs
X