Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Aynen,narkoz alıyorsak yanına birşeyleri ekletmek gerek :KK66: Kombin ameliyatlar candır :KK66:
Burun düşünüyordun sanırım,degilmi?

ha işte onu şimdi olmayabilirim sırada başka şeyler var :))) burun konusunda bir arkadaşımı bekliyorum oda olsun öyle ne kadar iyi sonuç o kadar emin jelo :))

Merhaba aramıza hoşgeldiniz, içinizi ferah tutun umarım güzel bir süreç geçirirsiniz Jelesec Jelesec bu konuda çok tecrübeli bir çok estetik operasyonu ve iki doktor deneyimi var kendisi potansiyel narkoz bağımlısı :KK70:
:KK70::KK70::KK70::KK70:adımı çıkarma be kendi şişik dudaklarına bak :KK59: eğlencede patlatırım iğne ile onları :cool:
bir çok değil aslında allaha şükür az deforme vardı onları şey ettirdim o kadar:KK25::cool:

Canım her nedense benim nebil bey hiç içime sinmedi bilemiyorum fakat ferruh bey bana güven telkin etti yalnız oda fiyatı çok söyledi. Hacettepe'nin doktorlarının çok iyi olduğunu duydum bakalım.

ben iki doktorunda bu başlıkta hastalarını gördüm memnunlardı nebil beyinde bizim meme başlığında hastası arkadaşımızdı resimleri güzeldi meme ve karın bak işte içine kim sinerse

Hayırlısı olsun . Olduktan sonramı yazacaksın ne ameliyatı olacağını :)) Merak ettim :KK66:

gruba bile yazmadım bak inanki günü netleştirim bunların gözü kalıyor sonra bişey çıkıyor erteleniyor :KK59: kıskançlar bizimkiler nazara gelmeyeyim :KK48: tamam sana özel yazarım forumda yazmayı düşünmüyorum zaten güzelim iki dokunuş o kadar:cool:

Canım her nedense benim nebil bey hiç içime sinmedi bilemiyorum fakat ferruh bey bana güven telkin etti yalnız oda fiyatı çok söyledi. Hacettepe'nin doktorlarının çok iyi olduğunu duydum bakalım.
Nebil beye ameliyat olan F ffz arkadaşımız vardı,memnundu aslında ama tabi her sonuç iyi olacak siye bir garanti yok. Şans diyelim. Doktorla iletişimiz iyi geçmediyse içinize sinmediyse eleyin.

:KK70::KK70::KK70::KK70:adımı çıkarma be kendi şişik dudaklarına bak :KK59: eğlencede patlatırım iğne ile onları :cool:
bir çok değil aslında allaha şükür az deforme vardı onları şey ettirdim o kadar:KK25::cool:
Ayol en estetiksiz olan benim :KK70: dimi tatlım hahaa pardon ben birçok demişim yok öyle birşey tabiki dilimi eşşek arısı soksun :))

Ayol en estetiksiz olan benim :KK70: dimi tatlım hahaa pardon ben birçok demişim yok öyle birşey tabiki dilimi eşşek arısı soksun :))

ahahha he şöyle adımı zaten grupta beleşçiye çıkardın zuzu döveceğim seni pazarlık yapmak sünnetir öğrenin şunu :)))))))))) şimdi tek kol izi düzeltme ameliyathane manisi diyecekler iki ameliyat sokarsın araya o ameliyathane parasını vermezsin:KK70: hem estetik ol hem heryaz 5 otel gez paramı dayanır zuzum :cool:

Nebil beye ameliyat olan F ffz arkadaşımız vardı,memnundu aslında ama tabi her sonuç iyi olacak siye bir garanti yok. Şans diyelim. Doktorla iletişimiz iyi geçmediyse içinize sinmediyse eleyin.
Evet canım onu eledim içime sinmedi. Bir de mini karın germe mi tam mı o konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Burada mini karın germe den memnun olmayan arkadaşları okumuştum.

ahahha he şöyle adımı zaten grupta beleşçiye çıkardın zuzu döveceğim seni pazarlık yapmak sünnetir öğrenin şunu :)))))))))) şimdi tek kol izi düzeltme ameliyathane manisi diyecekler iki ameliyat sokarsın araya o ameliyathane parasını vermezsin:KK70: hem estetik ol hem heryaz 5 otel gez paramı dayanır zuzum :cool:
Beni nüfusuna geçir kelepirci bacım :) üç yıldır İstanbul'un nöbetini tutuyorum tenime ne güneş nede tuzlu su değdi :)) mağdurumda mağdurum

Beni nüfusuna geçir kelepirci bacım :) üç yıldır İstanbul'un nöbetini tutuyorum tenime ne güneş nede tuzlu su değdi :)) mağdurumda mağdurum
ağla ağla he sünnet paralarını topladın bizlerden milletten yeni estetiğe paran hazır:KK70:

kelepir hahhahah valla bak doğru bu kelime eee öyle bacımmm :KK70:

Evet canım onu eledim içime sinmedi. Bir de mini karın germe mi tam mı o konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Burada mini karın germe den memnun olmayan arkadaşları okumuştum.
Benim karnım aslında tam germelik değildi misal ama göbek fıtığı sebebi ile tama döndü. Zaten İz olarak tam germede az biraz daha uzun oluyor ve daha gergin oluyor . Benimki tam olduysa herkesinki olur gibi geliyor bana :) Beni İzlmeye alırsan fotolarımı görebilirsin :KK66:
Göbek deliği kesilecek deri ile gidebilecek durumda ise tam olsa daha iyi olur tabi ama en iyisini doktorlar muayenede söyler. Birde lipo ile desteklenince daha bir güzel oluyor aklında olsun :KK66:

Selam :) ay aylar sonra girince ne yazacağımı bilemedim :)) herkese sevgiler selamlar..
Ameliyatımın üzerinden 13 ay geçti. Önümüzdeki aylarda revizyona gideceğim. Ayrıntıları paylaşırım. Öpüyorum herkesi.
Hoş geldin. Neden revizyon? Üç ay önce bende oldukça fazla lipo ve karın germe oldum. Fotonu görebilirmiyim. Takip edermisin?

Benim karnım aslında tam germelik değildi misal ama göbek fıtığı sebebi ile tama döndü. Zaten İz olarak tam germede az biraz daha uzun oluyor ve daha gergin oluyor . Benimki tam olduysa herkesinki olur gibi geliyor bana :) Beni İzlmeye alırsan fotolarımı görebilirsin :KK66:
Göbek deliği kesilecek deri ile gidebilecek durumda ise tam olsa daha iyi olur tabi ama en iyisini doktorlar muayenede söyler. Birde lipo ile desteklenince daha bir güzel oluyor aklında olsun :KK66:

İnşallah canım izlemeyi isterim fakat başarabilirmiyim bilmiyorumburaya üye olana kadar akla karayı seçtim yani teknolojiden hiç anlamıyorum. Siz de beni takip ederseniz çok sevinirim. Benim önümüzdeki günlerde yurt dışına çıkma durumum var bir ay kadar döndüğümde bir an evvel olmak istiyorum ameliyatı. Ferruh bey tam karın germe öneriyorum demişti

Merhaba bende kan sulandirici kullaniyorum bunda 8 sene once küçük bir inme gecirmistim almanyada kaliyorum her 6 ayda bir laboratuvada kan vermem gerekiyor kanimda tromboz hastaligi var rutin olarak gunluk almam gerekiyor benimde 20 gun sonra meme diklestirme ve karın germe ameliyatim.var kismetse turkiyedeki doktorlar bana yapilabilecegini size denildiği gibi 1hafa önceden igne kullanmamin yeterli olacağını söylediler ama benim karar kildigim doktorum cok titiz olduğu için 4 ayri kan tahlili istedi emboli riskine ve pıhtı atma riskime karşı testleri yaptırdım simdi bide tavsiye ettigi igneyi kullanip ayni testi tekrardan yapicam karsilastirma yapicak iğnede kan sulandirici kadar etki veriyormu diye almanya'da gittigim kan doktoru kesinlikle bi sıkıntı olmaz dedi ama tedbir amacli ben genede butun tektikleri yaptırdım yeterli aciklama olmustur inşallah

Canım yirmi gün sonra karın germe ve meme dikleştirme ameliyatını nerede olacaksınız sakıncası yoksa bir de fiat kaç civarında, tam karın germe mi? Ne çok sordum. Fakat çok endişeliyim ve korkuyorum.

İnşallah canım izlemeyi isterim fakat başarabilirmiyim bilmiyorumburaya üye olana kadar akla karayı seçtim yani teknolojiden hiç anlamıyorum. Siz de beni takip ederseniz çok sevinirim. Benim önümüzdeki günlerde yurt dışına çıkma durumum var bir ay kadar döndüğümde bir an evvel olmak istiyorum ameliyatı. Ferruh bey tam karın germe öneriyorum demişti
İsmimin üzerine tıkla,izle seçeceğini göreceksin :KK66:
Sonra fotoğraflarıma tıkla :KK66:

İsmimin üzerine tıkla,izle seçeceğini göreceksin :KK66:
Sonra fotoğraflarıma tıkla :KK66:
Ayyy doğrusu bunalıma girdim resimleri görüncekendi karnıma baktımdamaşallah ne güzel karnınız var keza göğüslerinizde çok güzelne zaman ameliyat oldunuz ve nerede oldunuz? Teşekkür ederim fotoğraflariçin.

X