Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sen mutlu olduysan gerisi çokta mühim değil, teşekkür konusunda bende süreçlerini okuduğum sayfalarını merakla karıştırdığım isimleri Aklımda kalan bazı arkadaşları yazıp yaşadıklarını tarafsızca dile getirip bize yardımcı oldukları için kendilerine teşekkür etmek istiyorum @begonya @BenToprak @fragola @White Rabbit @nldglp @gulum7 ve başının etini yediğim Jelesec Jelesec :KK70: iyiki varsınız katkılarınızdan ötürü hepinize minnettarım. Sevgiler

Bu kadar memnuniyetin onunde saygiyla egilmek lazim tabi.. Herkesin birbirine yardimci olmasi ne guzel birsey buda kadinlar kulubu farki iste

Ankarada bomba patlamış derdiniz estetik lo savaş çıkacak boşa güzelleşmeyin paraları yastık altı yapın benden demesi :KK14:
Ona bakarsak Alzehimer a harcanan paranin 40 kati estetige harcaniyormus yaslandigimizda harika memelerimiz olacak ama sebebini hatirlamayacagiz :KK59:

Bugun kontrolum vardi gobek deligimdeki dikislerim alindi kum saati goruntum simdiden olustu cok sevincliyim 20 gunde sonuc aldim ki sisliklerime ragmen cok memnunum. Hatta bugun L Leyla0611 ile birlikteydik hem kontrol olduk hem kahvemizi ictik onun gobiside super olmustu bizzat gorme serefine ulastim :) Ercan bey cok ilgilendi herzamanki gibi iyiki kendisini tanimisim buna vesile olan Jelesec Jelesec ve zuzu53 zuzu53 'e tesekkurler..
Tüm kızlara merhaba
Evet bugün Ercan beye gittik göbek deliği dikişimiz aldı
Ada'm mükemmel sonuç çıkarıyor iyi ki Ercan beyi tanımışım
Gsikey i olayında enteresan yani iyi bir doktor herşeyi biliyor
Bana cilt yapımdan dolayı esnek olduğu için dikey izimin olmayacağını söyledi ve öylede oldu
Şimdiden sonucum çok iyi
Bende Ercan beyle tanışmama. Vesile olan siz kadınlar klübü arkadaşlarıma teşekkür ederim
İyi vardınız

Tüm kızlara merhaba
Evet bugün Ercan beye gittik göbek deliği dikişimiz aldı
Ada'm mükemmel sonuç çıkarıyor iyi ki Ercan beyi tanımışım
Gsikey i olayında enteresan yani iyi bir doktor herşeyi biliyor
Bana cilt yapımdan dolayı esnek olduğu için dikey izimin olmayacağını söyledi ve öylede oldu
Şimdiden sonucum çok iyi
Bende Ercan beyle tanışmama. Vesile olan siz kadınlar klübü arkadaşlarıma teşekkür ederim
İyi vardınız

Kuzum hosgeldin

Ankarada bomba patlamış derdiniz estetik lo savaş çıkacak boşa güzelleşmeyin paraları yastık altı yapın benden demesi :KK14:
Ah ah dikey izim :KK53:
chanelcim izleri yoketmek için çeşitli lazer uygulamaları var. Düşünmüyor musun ? Coşkun bey bana telde izi hiç düşünme laserle nerdeyse tamamen silinir demişti. Çok rahatsızsan ki haklısın bence deneyebilirsin. Benzer uygulamaları onur erol da yapıyor onepte.

Ben anlamiyorum kızlar
Kim karalamis Ercan Beyi dikey iz konusunda
Şimdi Ercan beye Son ameliyat olupta dikey izi olan seraPla benim
Biz mi karalama yaptık
Buraya özellikle Ercan bey hakkında sivri şeyler yazmamaya gayret ediyorum ben
İsim verin çünkü rahatsız oluyorum artık bu tarzinizdan. Üstüme alındım suan

Neyse onu söylüyorum. Ve hatta dediğim gibi yorumlarına dikkat etmeye calisiyorum

Sizin sonuçlar mükemmel çok memnunsunuz diye kimse memnuniyetsizligini dile getirmeyecek mi
Şahsen ben memnun olmanıza çok mutluyum
Bu hayal kırıklıklarını yasamanizi hiç istemem

Her dr un her ameliyatının sonucu mükemmel olacak diye birşey yok dedim daha önce
Sizde haklısın deyip geçin. Memnuniyetsizligi yazanlarin uzerine niye yorum yapılıyor anlamıyorum

Arzumun da sonucu mükemmel
Ama hasan beyin başka bir hastası geliyor bende çıkardığı sonuç kötüydü diyor
Bir yorumda görmedim arzum77 arzum77 un sizin tarzınizda cümleler kurup imada bulundugunu

Siz kendi Memnuniyetinizi yazın ( ki her seferinde yazıyorsunuz ne kadar guzel)
Biri dr onerisi sordugunda onerin ercan beyi
ama başkası begenmedigindé karalama demeyin lutfen
Biraz empati yapın
Siz ameliyat sonucunuzdan memnun olmasaydiniz ne hissederdiniz

Ben anlamiyorum kızlar
Biz mi karalama yaptık

Neyse onu söylüyorum. Ve hatta dediğim gibi yorumlarına dikkat etmeye calisiyorum

Sizin sonuçlar mükemmel çok memnunsunuz diye kimse memnuniyetsizligini dile getirmeyecek mi

Her dr un her ameliyatının sonucu mükemmel olacak diye birşey yok dedim daha önce
Sizde haklısın deyip geçin. Memnuniyetsizligi yazanlarin uzerine niye yorum yapılıyor anlamıyorum

Bir yorumda görmedim arzum77 arzum77 un sizin tarzınizda cümleler kurup imada bulundugunu

Biraz empati yapın

Kızların sana yada başkasına gönderme yaptığını düşünmüyorum kaldı ki her başlıkta bu muhabbetler döner Melebex Melebex üzerine alınma yazarlardı rumuzu şu da var ben sana çok fazla link atarım isim yazdığın arzumla çok bu yazılan tarzalar da muahbbetler döndü ikimiz de çok ban yedik :))) bunlar olur devlet meselesi değil ben memnunum sen olmazsın olmadın diye de seni kimse yeremez kaldı ki resimlerin var görüyoruz herkses de görüyor takılma sürecini yaşa... ha bende çok sivri dille yazdım zamanında:) oluyor bunlarda ruh halimle alakalıydı :) herkese iyi süreçler olsun

Ben anlamiyorum kızlar
Biz mi karalama yaptık

Biraz empati yapın
Agzina saglik canim benim dilim yetmedi bunlara yazmama ama aynen ne yazdiysan 100% katiliyorum
Dedigin gibi her ameliyatinin sonucu ayni dr olsa bile mukemmel olacak diye bisey yok sonuclar ortada
Keske sorun sadece dikey iz olsa ! ...

Kızların sana yada başkasına gönderme yaptığını düşünmüyorum kaldı ki her başlıkta bu muhabbetler döner Melebex Melebex üzerine alınma yazarlardı rumuzu şu da var ben sana çok fazla link atarım isim yazdığın arzumla çok bu yazılan tarzalar da muahbbetler döndü ikimiz de çok ban yedik :))) bunlar olur devlet meselesi değil ben memnunum sen olmazsın olmadın diye de seni kimse yeremez kaldı ki resimlerin var görüyoruz herkses de görüyor takılma sürecini yaşa... ha bende çok sivri dille yazdım zamanında:) oluyor bunlarda ruh halimle alakalıydı :) herkese iyi süreçler olsun
Çok öncesini bilmiyordum 8-9 aydır okuyorum
Olabilir
Bir de dediğin gibi resim ekliyoruz
Harika sonuç resimde var da biz mi buraya hayır memnun değiliz diyoruz
Herkes görüyor

Yanlis anlamayin lutfen samimi söylüyorum ilk defa buraya giriyor okuyor olsam bu konuyu.Acaba gerçekten bu kadar memnunlar mi
niye bu kadar övuyorlar diye bir durup düşünürum
Çünkü memnuniyetinizi yazma kısmı bitti
Memnuniyetsizligini yazanlar için yorum yapılıyor

Çok öncesini bilmiyordum 8-9 aydır okuyorum
Olabilir
Bir de dediğin gibi resim ekliyoruz
Harika sonuç resimde var da biz mi buraya hayır memnun değiliz diyoruz
Herkes görüyor

Yamlis anlamayin lutfen samimi söylüyorum ilk defa buraya giriyor okuyor olsam bu konuyu.Acaba gerçekten bu kadar memnunlar mi
niye bu kadar övuyorlar diye bir durup düşünürum
Çünkü memnuniyetinizi yazma kısmı bitti
Memnuniyetsizligini yazanlar için yorum yapılıyor

ben sana canım atarım tek tek linkleri görürsün okursun ama şimdi geç oldu kitap okuyup uyamaya :) evet dr hastaları resim ekliyor yazıyor süreçlerini gören süzgeçten geçiren liste yapan olur memnun olur olmaz bunlar hep var senin adını yazdığın dr ye de vardı alyanağa da Onur beye de evet gerçekten memnunlar yüzdelik çok memnun olmayanda var işte senin gibi olan şeyler iyi geceler müsait zamandan yarın linlkeri atarım okursun anlarsın:)

chanelcim izleri yoketmek için çeşitli lazer uygulamaları var. Düşünmüyor musun ? Coşkun bey bana telde izi hiç düşünme laserle nerdeyse tamamen silinir demişti. Çok rahatsızsan ki haklısın bence deneyebilirsin. Benzer uygulamaları onur erol da yapıyor onepte.
Canim sorunum sadece dikey iz olsa gobek atar oynarim ama biliyorsun dikey izimde piercing izi var ve drum tabiki dikey izin olacak demisti bu iz cok iyi siliklesen bir iz ama gel gor ki eski gobek deligimde piercing vardi ve O izin olmasi rahatsiz ediyor beni ve bu izin kalacagini bilmiyordum ..
Ve benim hala deri fazlaligim var yani diyorum ki biraz daha deri alinsaydi belkide o dikey izim bile olmayacakti ..
Mayis ayinda revizyon dusunuyorum insallah dogru karar veririm
Esim sagolsun ne kadarsa veririm sorun etme dedi ...
Sen ne yaptin arastiriyomusun ? Bana da bilgi ver canim malum mayise az kaldi

ben sana canım atarım tek tek linkleri görürsün okursun ama şimdi geç oldu kitap okuyup uyamaya :) evet dr hastaları resim ekliyor yazıyor süreçlerini gören süzgeçten geçiren liste yapan olur memnun olur olmaz bunlar hep var senin adını yazdığın dr ye de vardı alyanağa da Onur beye de evet gerçekten memnunlar yüzdelik çok memnun olmayanda var işte senin gibi olan şeyler iyi geceler müsait zamandan yarın linlkeri atarım okursun anlarsın:)
Yok canım link atmana hic gerek yok
arzum77 arzum77 da öyle yazmış yazmamis değil çünkü konumuz
Benim anlatmak istediğim konunun özü farklı

Yok canım link atmana hic gerek yok
arzum77 arzum77 da öyle yazmış yazmamis değil çünkü konumuz
Benim anlatmak istediğim konunun özü farklı

yok konuyu anladım çok iyi işte olan şey her dr için yapılır memnun olan memnun olmayana yazar bazen :) bizde yazdık banları yedik :) neyse herkese sorunsuz süreçler bu ameliyat boydan boya kesi izi olan ameliyat eski , yetişmezse eski göbek izi kalıyor doktorlarla görüşüp ona göre net konuşup yatmak bu ameliyata en güzeli gerçi bende sonra ize taktım dövme yaptırdım:)

Bugun kontrolum vardi gobek deligimdeki dikislerim alindi kum saati goruntum simdiden olustu cok sevincliyim 20 gunde sonuc aldim ki sisliklerime ragmen cok memnunum. Hatta bugun L Leyla0611 ile birlikteydik hem kontrol olduk hem kahvemizi ictik onun gobiside super olmustu bizzat gorme serefine ulastim :) Ercan bey cok ilgilendi herzamanki gibi iyiki kendisini tanimisim buna vesile olan Jelesec Jelesec ve zuzu53 zuzu53 'e tesekkurler..
bugün kaçtaydı randevunuz ben 14:30 da oradaydım ve karın germe aml için kontrole gelen bir hasta vardı hatta daha sonra kafede yine karşılaşmıştık o sizmiydiniz acaba?

@elmaliiisekerr altta görüyorum nasılsın durumların nasıl indimi biraz daha şişlerin
canm altta görüyorum derken pek anlamadım orasını da genel olarak çok şükür normal hayata döndüm tabiki şişliklerim biraz daha indi çok şükür görüntüm bnm tahminimin üstünde şimdiden inşallah zamanla daha iyi olacak yanlız bu ara nedense herşeyi yiyesim var iştahım geri döndü ahh ah drm da diete devam dd iz kremlerin bu hafta başlıyorum 1 buçuk aylık olduğumda bantlara başlıcaz dd genel olarak süreçim Allaha şükürler olsun iyi geçiyor benden haberler bu kadar canlar herkese hayırlı sağlıklı mutlu amly sonuçları diliyorum sevgilerrrr

X