Makyaj Ürünleri Essence (gratislerdeki alman makyaj ürünleri firması) kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bugün essence den gel eyeliner bulabildim sonunda siyah olarak. ama tereyağı gbi değişik bişi kokuyo:KK70: sürsemmi diye düşünüyorum çok methini duymuştum ama:KK50: nie böle garip kokuyoo ki

.

Bu sayfadaki yorumları okuyunca keşke almasaymışım dediğim ürün Far paletiydi... :18:

Üründen ürüne farkmı vardır bilmiyorumda, benim aldığım palet son derece güzel çıktı...

heart.gif
Far paletinin Renkleri şahane çıktı...:KK16: sol en alta düşen ilk ton göz pınarını aydınlatmak için birebir... aslında bütün tonları çok kullanışlı :nazar: dağılımı ve kalıcılığı alttan baz sürünce nerdeyse tüm gün... fırçasını bile çok beğendim, onuda kaş boyamak için kullanıyorum, sol en üstteki far pırıltısız ve kaş boyamaya çok uygun... işimi görüyor

heart.gif
Bu rimelinide çok çok beğendim :KK16: tam istediğim gibi, hafif ve kirpikleri tane tane ayırıyor, yukarı doğru uzatıyor ama rimelde yoğunluk sevenlere göre değil, sürüşü kıvamı gözde var/yok luğu uzatması beklediğimin çok üstünde :KK54: fiyatıda komik bişey 6.5 lira civarında, yerli firmalar korksun ve kendilerini hizaya getirsin diyorum, şu üç ürün essence makyaj malzemelerine bağlanmamı sağladı
heart.gif
en kısa sürede aradığım şeftali tonlarında bir ruj bakıcam, umarım ondanda memnun kalırım..

heart.gif
Ojeleri tek katta çok güzel, hafif ve kendini gösteriyor, dağılımı çizgi yapmaması içindeki pırıltıları sebebiyle bu iki ojeyide çok sevdim... benim gibi oje bitiremeyenler için minik ambalajıylada tam almalıktılar :KK24: fiyatlarıda 2 lira...

Gratisler iyiki var... oraya girdimmi essence standının önünden ayrılamıyorum... :KK17:

:KK3:

.

Son düzenleme:
essence iyi ki de türkiyeye geldi, hem fiyatları uygun, hem ürünler bir kere çok şirin şeker gibi gözüküyor, hem de ben gayet memnunum. gerçi bir kaç allık ve rujdan başka bir şeyi kullanmadım ama bugün pudra ve göz altı kapatıcısı aldım anneme. ikisini de çok beğendik.

bir de kendime xxxl shine lipgloss aldım, simli ve dediği gibi gerçekten çok parlak, tam istediğim gibi. bütün rujlarım nerdeyse mattı, bu iyi oldu.

fiyatlar aşırı uygun.

Essence twilight collection çıkarmış kullanan var mı? Altın rengi oje ve allığı çok beğendim internette resmini görünce..

Essence twilight collection çıkarmış kullanan var mı? Altın rengi oje ve allığı çok beğendim internette resmini görünce..

Dün akşam gratise baktım yoktu.. ben allık hastası olduğumdan merak ediyorum ama benzer renklerde(kırmızıya yakın) allıklarım olduğundan home sweet home serisindeki allıklarla cherry blossom girl allığı daha güzel geldi bana..gelsin onlar alınacak listemde zaten.. şu aralar gözdem ise miami roller girl allığı,tam benlik renkleri..
highlighter pen , lip maximizer da , gelirse alacaklarımdan..

ben koleksiyonuma dün akşam kaş farını da kattım ve son derece başarılı buldum aklınızda olsun..

şimdi de essence click&go takma tırnaklarını almak istiyorum, aslında tarzım değil ama düğün-dernek için veya acil önemli zamanlarda çok işe yarar gibi düşünüyorum, gayet de mantıklı yapıştırıcıyla uğraşmadan anında takıp frenchli olmak.. bu takma tırnaklardan alan kullanan oldu mu?

Son düzenleme:

26 kasımda geliyormuş türkiyeye.
her üründe bol bol sim kullanılmış internetten gördüğüm kadarıyla, shimmer powder'ı çok merak ediyorum.

Dün akşam gratise baktım yoktu.. ben allık hastası olduğumdan merak ediyorum ama benzer renklerde(kırmızıya yakın) allıklarım olduğundan home sweet home serisindeki allıklarla cherry blossom girl allığı daha güzel geldi bana..gelsin onlar alınacak listemde zaten.. şu aralar gözdem ise miami roller girl allığı,tam benlik renkleri..
highlighter pen , lip maximizer da , gelirse alacaklarımdan..

ben koleksiyonuma dün akşam kaş farını da kattım ve son derece başarılı buldum aklınızda olsun..

şimdi de essence click&go takma tırnaklarını almak istiyorum, aslında tarzım değil ama düğün-dernek için veya acil önemli zamanlarda çok işe yarar gibi düşünüyorum, gayet de mantıklı yapıştırıcıyla uğraşmadan anında takıp frenchli olmak.. bu takma tırnaklardan alan kullanan oldu mu?

Miami roller girli bende gördüm beğendim ondan da alacağım çok tatlı bir rengi var. Kaş farının fiyatı ne kadardı?

26 kasımda geliyormuş türkiyeye.
her üründe bol bol sim kullanılmış internetten gördüğüm kadarıyla, shimmer powder'ı çok merak ediyorum.

Aa hadi ya daha varmış o zaman.. Ben geldi sanıyordum vallahi yarın almaya gidecektim :nazar:
Evet bende pudra hiç kullanmam aslında ama allık, oje ve powderini merak ettim.

Miami roller girli bende gördüm beğendim ondan da alacağım çok tatlı bir rengi var. Kaş farının fiyatı ne kadardı?

ikili kaş farı 8,50 tl..
çok elzem bir ürün değildi benim kaşlarım için fakat rival de loop fırçalı kaş kalemi ve vakti zamanında yurtdışından getirttiğim arezia kaş farlarımdan sonra süper buldum bu farı..
ki benefit kaş barında kaşımı aldırdığımda kullandıkları benefit kaş kaleminin efektinden bile daha iyi buldum diyebilirim..kalıcılığı ve rengi çok başarılı..
tavsiye ederim.

ikili kaş farı 8,50 tl..
çok elzem bir ürün değildi benim kaşlarım için fakat rival de loop fırçalı kaş kalemi ve vakti zamanında yurtdışından getirttiğim arezia kaş farlarımdan sonra süper buldum bu farı..
ki benefit kaş barında kaşımı aldırdığımda kullandıkları benefit kaş kaleminin efektinden bile daha iyi buldum diyebilirim..kalıcılığı ve rengi çok başarılı..
tavsiye ederim.

Tavsiyeni dikkate alacağım mutlaka.. Benimde kaşlarım seyrektir. Şuan flormarın kaş kalemini kullanıyorum ama bunuda deneyeceğim.

birde şu ruj çok ilgincime gitti nasıl bir rengi var bunun böyle:)))
$essence-twilight-breaking-dawn-lipstick.png

Bu arada nette biraz araştırdımda bazı gratislere gelmiş sanırım bu twilight collection. Yarın gidip bir bakıcam :26:

bu arada bilmeyen arkadaşlara yazayım; essence'in limitli sürüm serileri, kendi sitesinde trend edition bölümünde yer alıyor.. history ve trend preview bölümlernden takip edebilirsiniz.(ok işaretini tıklayın) serilerin çoğu gelmedi ülkemize ama olsun :)
link eklemenin sakıncası yoksa ekleyeyim:
out now | essence cosmetics

Kızlar birde ben bu aralar pure beauty bb kremden çok çektim.. Sivilce problemi yaptı bende. Acaba essence'in fondötenini kullandınız mı hiç?

Tavsiyeni dikkate alacağım mutlaka.. Benimde kaşlarım seyrektir. Şuan flormarın kaş kalemini kullanıyorum ama bunuda deneyeceğim.

birde şu ruj çok ilgincime gitti nasıl bir rengi var bunun böyle:)))
Eki Görüntüle 556942

bak sitesinde bu rujla ilgili ne yazmışlar,çok sevimli :)

rendezvous at night! this lipstick contains fine gold glitter particles sure to make even vampires go weak at the knees. with its silky texture and pampering formula, it ensures super-soft lips just waiting to be kissed by edward…

:))

bak sitesinde bu rujla ilgili ne yazmışlar,çok sevimli :)

rendezvous at night! this lipstick contains fine gold glitter particles sure to make even vampires go weak at the knees. with its silky texture and pampering formula, it ensures super-soft lips just waiting to be kissed by edward…

:))

Evet okudum onu hahaha:))

kızlar bir şey soracağım, aslında yeni başlık mı açmalıyım diye düşündüm ama essence kullananlar olarak en iyi cevabı sizin verebileceğinizi düşündüm.

pudra normalde kullanmam ama denemek için ve zaman zaman fondöten kullanmamak için bugün bu resimdeki essence pudrasını aldım. çalışan arkadaş en iyisinin bu olduğunu, her cilt rengine uyduğunu söyledi. $ess-MosaicCompactPowd_ohnePraeg_19.png

beyaz tenliyim, eve geldim bir denedim, resmen zenci gibi oldum. öyle böyle değil, korkunç oldu. normal pudra pofuduk süngeriyle sürdüm halbuki. bu ürünü kullanan var mı?
bu bana daha çok allık niyetinde kullanılırmış gibi geldi ama..

bir yer de yanlış mı yaptım?

kızlar bir şey soracağım, aslında yeni başlık mı açmalıyım diye düşündüm ama essence kullananlar olarak en iyi cevabı sizin verebileceğinizi düşündüm.

pudra normalde kullanmam ama denemek için ve zaman zaman fondöten kullanmamak için bugün bu resimdeki essence pudrasını aldım. çalışan arkadaş en iyisinin bu olduğunu, her cilt rengine uyduğunu söyledi. Eki Görüntüle 557038

beyaz tenliyim, eve geldim bir denedim, resmen zenci gibi oldum. öyle böyle değil, korkunç oldu. normal pudra pofuduk süngeriyle sürdüm halbuki. bu ürünü kullanan var mı?
bu bana daha çok allık niyetinde kullanılırmış gibi geldi ama..

bir yer de yanlış mı yaptım?

fişiyle geri götür canım, geri almak zorundalar, bir arkadaşın başına da gelmiş daha önceki sayfalarda yazmıştım,yapıştırayım fikir olsun:
nereden alırsan al tüketici hakkın olarak 7 gün içerisinde değiştirebilirsin merak etme, bu senin yasal hakkın.. hiç korkmadan al eline fişini,götür,"değiştirmezseniz de buradan çıkıp valilik/kaymakamlıktaki tüketici hakları komisyonuna gideyim de ücretsiz sizi şikayet edeyim onlar bakalım kime hak verecekler" de,bakalım ne cevap verecekler.. :) tabii ki kullanmadığını da söyle bu arada :)
sevgiler

beyaz tenliysen yanlış seçim yapmışsın, mozaik pudrasını ben de denemiştim(ben buğdayım),allıktan ziyade kontur yapabilirsin onunla cheek bone'ların altlarına vs uygulayarak..eğer tenin açıksa sana başka pudralardan önereyim:
-rossmann'da alterra mineral pudralar var fırçalı, fırçası berbat ama pudrası çok iyi.. bu 12 tl idi..
-açık tenliler için bence uygun fiyatlı seçeneklerden biri de catherine arley silky touch pudra,renk seçenekleri senin için iyi olacaktır.. ben de kullanıyorum, fiyatına göre çok iyi bir ürün bu,5 lira falan olması gerek yerel kozmetikçilerde..
-ben essence'in fix&matte transparan pudrasını da öneririm ama senin istediğin amaçla değil sadece makyajı sabitlemek,kalıcılığını artırmak ve parlamasını önlemek için kullanılır renksiz pudralar.. bir de matlaştırıcı bronz görünüm veren pudrası var bende, ben ondan da memnunum ama sana açık gelebilir light rengi, tonunu incelemek için üstte kullanıcı adımın yazdığı yerin altında blog adresim var oradan bu ürünlerin swatchlarına bakabilirsin..
-maybelline pudralara da bakabilirsin seçenek olarak..
-biraz daha yüksek bütçe ayırabilirsen de shiseido derim.
sevgiler

fişiyle geri götür canım, geri almak zorundalar, bir arkadaşın başına da gelmiş daha önceki sayfalarda yazmıştım,yapıştırayım fikir olsun:

beyaz tenliysen yanlış seçim yapmışsın, mozaik pudrasını ben de denemiştim(ben buğdayım),allıktan ziyade kontur yapabilirsin onunla cheek bone'ların altlarına vs uygulayarak..eğer tenin açıksa sana başka pudralardan önereyim:
-rossmann'da alterra mineral pudralar var fırçalı, fırçası berbat ama pudrası çok iyi.. bu 12 tl idi..
-açık tenliler için bence uygun fiyatlı seçeneklerden biri de catherine arley silky touch pudra,renk seçenekleri senin için iyi olacaktır.. ben de kullanıyorum, fiyatına göre çok iyi bir ürün bu,5 lira falan olması gerek yerel kozmetikçilerde..
-ben essence'in fix&matte transparan pudrasını da öneririm ama senin istediğin amaçla değil sadece makyajı sabitlemek,kalıcılığını artırmak ve parlamasını önlemek için kullanılır renksiz pudralar.. bir de matlaştırıcı bronz görünüm veren pudrası var bende, ben ondan da memnunum ama sana açık gelebilir light rengi, tonunu incelemek için üstte kullanıcı adımın yazdığı yerin altında blog adresim var oradan bu ürünlerin swatchlarına bakabilirsin..
-maybelline pudralara da bakabilirsin seçenek olarak..
-biraz daha yüksek bütçe ayırabilirsen de shiseido derim.
sevgiler

tesekkur ederim bilgilerin için canım.
senin dedigin gibi kontur ve burunu küçük gösterme yöntemi için kullandım bugun içindeki renkleri kullanarak daha incemsi bir allık fırcaksıyla. iyi oldu, arada kullanırım.
dediğin gibi açık tenliler için günlük kullanımlık bir pudra istiyorum, catherine arley'i denemiştim vardı bir ara, hiç memnun kalmamıştım ama şu rossmannn ve maybellinne pudralarına bakacağım.
shiseido pudraları ne kadar? mac'ten ucuzsa alabilirim aslında. mac alacaktım yine, çok seviyorum, ama şimdi daha ucuz bir şey alayım dedim..

X